|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farba za kosu
1.12.2017 0:04:06   
Srecko47E
Makadamia mi je sasvim ok.
S tim sto mi kosa nije ostecena pa mi je sve super.
Maslinovo ulje odlicno odradio posao.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Farba za kosu
9.2.2018 23:56:18   
vocicana
Ja sam fijasko napravila sa ksom, predzadnje i farbaje koje je usledilo nakon nedelju dana ponovo, malo je ulazilo sliku katastrofe.
Posto sam dobila dezinformaciju, da vise nece biti Evolution farbi u slobodnoj prodaji, da ce preci samo na salonsku prodaju, uzela sam Subrina Uniqe farbu, koja u sebi ima neki rozikasti, grfit reliv, koji potpuno ubije ono zutilo u korenu, i prva tuba extra boja, ja sam plava skoro 18 godina, farbana plavusa. Medjutim, da li sam nesto zeznula hidrogen kda sam kuci spremala farbu ne znam, zuta sam kao lisica bila.
Posle nedelju dana, onako besna uzmem neku Syoss farbu, cini mi se da je broj 9-5, kako je vodena bila kada sam je napravila, mislila sam da tek sada nema vajde, medjutm nisam losa. Uzela sam sampon ljubicasti, za te platinaste tonove, tko da sam sada mirna za jos dve nedelje. Opet cu se ofarbati, ali sa Evolution farbom, jer sam videla da ih ipk ima. Zakon farba. KYO je bez amonijaka, nema tu plave boje, kako god , zazuti i ostatak kose. Uzela sam pre jedno 3 godine da je probam, ali vise necu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Farba za kosu
20.2.2018 15:10:02   
Anck Su Nmaun
KYO jeste bez amonijaka pa i nije za platinaste plavuse.
Ja sam na nekoj prirodnijoj nijansi i meni je dobra stvarno a kosa zdrava. Sad sam uzela jos neku svetlo scetlo smedju da ukombinujem ne bi li dobila boju peska koju zelim. Sad prvo farbanje je om al kad je izrastak samo ne vidi se tako da moram sacekati jos par farbanja da vidim jeli to to.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Farba za kosu
20.2.2018 21:12:24   
IvanaSK RR
Anck, koje nijanse mesas? Koji su brojevi na farbama?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Farba za kosu
21.2.2018 7:55:15   
Anck Su Nmaun
Ona stara je 12. nesto ne znam na pamet uvek kazem predzadnja u katalogu user posted image
A ova druga sad sto sam ubacila je 10.32

To mi je savetovala jedna drugarica sto je frizerka. Sad za prvi put je ok kazem jer se ni ne vidi sem izrastka a vodecu kasnije. ona mi rece samu da je probam al se bojim bicu tamna pa ja mesala.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Farba za kosu
21.2.2018 8:01:21   
Mala Elena
Nisam nikada tu uzimala, Kyo. Gde je nalazis?
Poslednji put sam Palete, kojoj je istekao rok, tako su je prodali.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Farba za kosu
21.2.2018 8:04:10   
Anck Su Nmaun
Jaoo Palete su unistiiiliiii! Imali su super nijanse, al sve izmenjali, ja je ne koristim pa sigurno vise od 5 god.
KYO ima kod nas Aleksandar parfimerja, ne znam za BG. Farba je super bez amonijaka meni je kosa super zdrava.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 21.2.2018 8:05:00 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Farba za kosu
21.2.2018 8:08:05   
Mala Elena
Do parfimerije cu tek na prolece izgleda, sa bebom user posted image
Da, uzas jedan, uzela sam smedju cokoladu a bila narandzasta pri farbanju, tako sam i videla rok.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Farba za kosu
24.2.2018 0:55:22   
Srecko47E
Ja sam uzela sada sayos nikad vise.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Farba za kosu
7.3.2018 11:30:20   
Anck Su Nmaun
Juce sam se ofarbala samo tom smedjkastom plavom i super mi je boja. Mogla.bih da predjem u te tonove boje peska koje inace obozavam.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Farba za kosu
7.3.2018 12:48:10   
gagana83
Ja vec neko vreme koristim Kyo 6.1 i Freelimix 6.11, nekad jednu, nekad drugu. Ponekad malo promenim pa uzmem nijansu svetliju ili tamniju (7.1 ili 5.1).
Takodje i hjihove hodrogene uzimam, one od litar.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Farba za kosu
7.3.2018 12:51:56   
Anck Su Nmaun
I ja njihov hidrogen. Freelimix sam ranije al od kad znam za Kyo da su bez amonijaka samo njih a kosa mi ej prelepa.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Farba za kosu
7.3.2018 12:55:55   
gagana83
Meni Freelimix bolje pokriva sede, inace sa Kyo farbama izvucem najlepsu nijansu, i najlepsa mi kosa bude.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Farba za kosu
1.7.2018 10:36:31   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Idi pisi u temi sa kojom farbom si se farbala.



Ivana ostale mi dve Makadamia od proslog puta sto sam kukala kako sam se zajjj i stara Kyo pa da iskoristim. Ko zna kakva cu da ispadnem user posted image Kyo je tamnija pa ce valjda ubiti zutilo iz Makadamie

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Farba za kosu
1.7.2018 12:41:36   
IvanaSK RR
Hahaha kako ti je ispalo?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Farba za kosu
1.7.2018 12:42:57   
Anck Su Nmaun
Uopste nije lose. ne znam kad izadjem na sunce mozda cu da sljastim user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Farba za kosu
1.7.2018 13:23:54   
IvanaSK RR
Ja sam se prekjuce ofarbala sa Revlonissimo 1011MN i skroz mi je ok. Malo je povuklo na sivo, ali ce se to isprati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Farba za kosu
27.12.2018 19:18:29   
vocicana
Uzela i ja KYO, opet, ali sa 6% hidrogena. Boja je 9, divna prirodna plava, jer sam resila da se zatamnim, potpuno sam razocarana kako mi boje ispadaju.
Za sada sam super, bas je lepa prirodna.
Videcemo dalje., Sada sam dobila, bas mi je zao zbog proslave, necu moci da uklopim farbanje, ali mozda probam. Treba se i osisati, da poskidam one bele kose sto se ispiraju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Farba za kosu
27.12.2018 19:34:37   
IvanaSK RR
Koju nijansu kyo?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Farba za kosu
27.12.2018 20:02:10   
nata11
Voc meni to nema veze uvek primi.  Jesi se farbala nekad tokom ciklusa? 

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Farba za kosu
27.12.2018 21:19:55   
Maraj
Koja vam je to marka? Odoh da pogledam. Nisam u toku... jel to skupo ako je bez amonijaka (mada ne verujem da takve farbe postoje)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Farba za kosu
27.12.2018 21:26:00   
IvanaSK RR
Nije skupa. Oko 600 din sa postarinom. I bas je velika.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Farba za kosu
27.12.2018 21:32:24   
Maraj
Pa sad gledam na netu.... jel.izvlaci plavu? Ja imam crveni pigment. Kojh god boju da uzmem ja ispadnem zuckasta

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Farba za kosu
27.12.2018 21:35:33   
IvanaSK RR
Ja sam se sa njom farbala pre nekih desetak dana user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Farba za kosu
28.12.2018 7:45:25   
nata11
Maraj onda ne verujem da ces biti zadovoljna ako se farbas u plavo ili svetlo smedje. Ja sam tamno smedja sa crvenim tonom i nije izvukla ni priblizno kao farbe sa amonijakom.Ja sada trazim neko resenje prirodne farbe a i sama znam da to nece ici 😣... mozda da ofarbam samo koren. 

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here