|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 88 89 [90]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ime za devojcicu
25.4.2022 16:57:40   
nata11


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Društvo, da malo podignemo temu, a i treba mi pomoć prijatelja! Još ne znamo pol, ali pošto smo za Emiliju baš teško izabrali ime, rekoh, da počnem na vreme. Spisak imena koji mi se dopao "na prvu": 
AgataAmelijaDarijaMarta Martina Viktorija PavlijaTeona
Pomoć? 🫣






Darija

Viktorija



_____________________________





(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Ime za devojcicu
26.4.2022 9:28:19   
bubulence


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Društvo, da malo podignemo temu, a i treba mi pomoć prijatelja! Još ne znamo pol, ali pošto smo za Emiliju baš teško izabrali ime, rekoh, da počnem na vreme. Spisak imena koji mi se dopao "na prvu": 
AgataAmelijaDarijaMarta Martina Viktorija PavlijaTeona
Pomoć? 🫣




Queen! Divne vesti, nisam znala da si trudna! Prvo, zelim ti sto lepsu i laksu trudnocu!Drugo, mi smo posle Emilije ,najlpeseg imena na svetu, bas imali problem da odaberemo ime za drugo dete, ali smo bili u drugom fazonu, hteli smo neko nase, tradicionalno pa dobismo Mariju. Od ponudjenih su mi lepa Marta i Teona

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Ime za devojcicu
26.4.2022 21:48:29   
Ivanka 75
Queen, ja ti predlazem da smislis nadimak za svako od navedenih imena, kako ces da tepas, i tako to 😊


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Ime za devojcicu
26.4.2022 22:15:55   
Filadendronka
Moja drugarica ima Masu i Emiliju, a rodjaka Sofiju i Emiliju. Ne znam zasto gledamo da se imena "slazu". A Ivanka je skroz u pravu za nadimke, moze da bude prilicno nezgodno. Nego je ova tema oset_ljiva, pa da ne unosim nemire. 🥰  Ja sam kao mala imala drugaricu Martinu i to ime ce mi uvek biti lepo. A da imam zensko dete bila bi Irina. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Ime za devojcicu
27.4.2022 8:29:15   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Moja drugarica ima Masu i Emiliju, a rodjaka Sofiju i Emiliju. Ne znam zasto gledamo da se imena "slazu". A Ivanka je skroz u pravu za nadimke, moze da bude prilicno nezgodno. Nego je ova tema oset__ljiva, pa da ne unosim nemire. 🥰  Ja sam kao mala imala drugaricu Martinu i to ime ce mi uvek biti lepo. A da imam zensko dete bila bi Irina. 


I mi nasu Mariju zovemo Masa, tako da i ja imam Emiliju i Masu 😁.Da, nadimci... Ali na primer, Emiliju jako cesto zovemo punim imenom, ne znam zasto, mozda bas zato sto mi je njeno ime neverovarno lepo. Ostalo dvoje dece po nadimcima, ne znam da li smo ih 5x u zivotu nazvali punim imenom. Ali se uvek set_im moje kume koja je htela ime od 3 slova za cerku jer nije podnosila nadimke. I tako je dala cerki ime Una a ona je prva nikada nije zvala imenom.... Odmah su krenuli nadimci, Nuna, Nuki, Uki... .Queen, izaberi 3 imena koja ti se najvise dopadaju pa daj Emiliji da izabere jedno .

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Ime za devojcicu
27.4.2022 10:29:33   
QueenJ
Hvala svima na savetima. Sve što ste napisali od velike je pomoći. I meni se npr. Irina baš dopada i bilo mi je među top 3 i za Emiliju, ali mm se ne slaže, kao ni za Sofiju. 🙄 Ovo su neke prve ideje, poznajući sebe, promeniće mi se mišljenje još 20 puta, ali ja baš volim da čujem mišljenja, promislim, više glava je pametnije od jedne. Da vidimo i da li će biti devojčica uopšte! 🤣 Temu za dečake nisam našla... To mi još teže.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Ime za devojcicu
27.4.2022 10:31:22   
Ivanka 75
Za decaka Kosta i tacka😂 Evo ja ti resila 😊


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Ime za devojcicu
27.4.2022 12:54:39   
QueenJ
🤣 Hvala, Ivanka, jeste lepo, ali kuma i baš dosta bliskih prijatelja imaju Kostu ili Jakova, to je već cirkus kada izađemo u park zajedno, ne zna se ko koga zove. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Ime za devojcicu
27.4.2022 16:00:16   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Darija i Martina su mi bas lepa, ostala ne bih odabrala. Bitno je da se vama svidja, uvek ce imati ljudi kojima se ime ne dopada. 
Isto.❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Ime za devojcicu
27.4.2022 16:13:10   
Tiziana
Meni su sad lepa Klara i Marta. Kolega ima Matildu. Predivno dete pa mi je i to ime sad simpa iako ga se ja nikad ne bih set_ila.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Ime za devojcicu
27.4.2022 18:11:25   
QueenJ
Zaista neobično i lepo. Čula jesam, ali se ne bih set_ila. Hvala!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Ime za devojcicu
27.4.2022 18:43:03   
Milena18
Pored Marte i Darije, sviđaju mi se imena Vida, Senka, Ana, Una i Vera (mada u poslednje vreme ima baš puno Vera oko nas) 


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Ime za devojcicu
28.4.2022 8:04:02   
nata11
Una je precesto ime danas a volim ga oduvek. Asocira me na istoimenu prelepu reku. <3

_____________________________





(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2238
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 88 89 [90]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 88 89 [90]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here