|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
15.12.2011 22:16:58   
madre
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Tek sad vidim, Vuko,
2 meseca: 7.39 kg, 63.5 cm
user posted image

U kakvom li su stanju tek tvoja ledja,sada?user posted image

nina je i rodjena kao veliiika beba! cini mi se najnaprednija beba ovdeuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 15.12.2011 22:20:05 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
15.12.2011 22:18:30   
madre
IZVORNA PORUKA: Macaki

eto! a moja K tek sad sa 4 meseca ima 7350gr. optuzise mi dete da je debelo i kazu: neka manje jede! zlotvori.  user posted image user posted image

macaki, sve je individualno... bogdan je sa 7 meseci imao tu kilazu... vukosavina nina nije prosek sa kojim treba porediti.


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
15.12.2011 23:49:13   
Anoniman
pe user posted image

madre, ma mene samo nerviraju doktori, rekose mi da zbog toga ima hipotoniju, jer je "bucka". kaze pod brojem jedan da manje jede. a ja je samo dojim. idioti. user posted image

nina je bas bila napredna beba. vuko, nisam mislila nista lose, nemoj da zameris. neka su nam deca samo ziva i zdrava user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
16.12.2011 17:05:25   
vukosava

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Tek sad vidim, Vuko,
2 meseca: 7.39 kg, 63.5 cm
user posted image

U kakvom li su stanju tek tvoja ledja,sada?user posted image


Sestra mi kaze da njen mali od 11 meseci ima 8 kg... Ja nju jedva nosim, tesko je i do kola odnesem a kad odemo u prodavnicu stavim je u kolica pa idemo..

IZVORNA PORUKA: Macaki

eto! a moja K tek sad sa 4 meseca ima 7350gr. optuzise mi dete da je debelo i kazu: neka manje jede! zlotvori.  user posted image user posted image


Meni doktor nije rekao ni kad je tad imala 8.81 kg. Samo je rekao "your baby is thriving" - vasa beba cveta. I to mi uvek kaze, samo nastavite da radite sta god radite...

Moja je nekako dimenzija dvogodisnjeg deteta, i visinom. Doktor mi je rekao da mozda bude imala 180 cm. Svekrva mi kaze i da mi je muz bio ogromna beba (ima 194 cm). Ja sam bila normalna - 51 cm i 3650 g a rastom sam 157 cm pa mi nije jasno... Meni uopste nije jasno kad gledam koliko jede, jede isto kao i ostala deca. Secer i keksove joj jos nisam ni davala...


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
16.12.2011 17:17:46   
Verus
Sve je Vuko genetika. Neke bebe koje su ogromne sa 6 meseci ili godinu dana, odrastu da budu niski ljudi. Ja sam bila 10kg sa 18 meseci, pa narasla do 175cm. I trenutno, podosta kilauser posted image

Nema to nikakve veze, ucrtano im je vec koliki ce kasnije bitiuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
16.12.2011 23:31:30   
madre
IZVORNA PORUKA: vukosava

Meni doktor nije rekao ni kad je tad imala 8.81 kg. Samo je rekao "your baby is thriving" - vasa beba cveta. I to mi uvek kaze, samo nastavite da radite sta god radite...


pa da, kad sam se ja u amerikama podgojila celih 9kg opet sam bila medju najzgodnijim cicamauser posted image
amerika je touser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
16.12.2011 23:33:44   
Ana RR
Joj madre user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
17.12.2011 14:37:02   
vukosava
IZVORNA PORUKA: madre

IZVORNA PORUKA: vukosava

Meni doktor nije rekao ni kad je tad imala 8.81 kg. Samo je rekao "your baby is thriving" - vasa beba cveta. I to mi uvek kaze, samo nastavite da radite sta god radite...


pa da, kad sam se ja u amerikama podgojila celih 9kg opet sam bila medju najzgodnijim cicamauser posted image
amerika je touser posted image



Jeste, i moja beba je medju najzgodnijim bebama user posted image

Ja sam se podgojila u severnoj 30 kg i bas me briga user posted image Niko me ne komentarise kao u Srbiji kad nekad dovikuju na ulici. I mogu ti reci to mi prija... Gledaju me kao osobu a ne parce mesa, kostiju i sala

< Poruku je uredio vukosava -- 17.12.2011 14:40:34 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 0:17:04   
* Unina mama *
Sa punih 9 meseci 8700gr i 71cm user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 12:44:52   
Pilence81
Drage mame,pomagajte ne znam sta da radim :( Moje dete jede sasvim normalno i bas dosta,hiperaktivna je i mislim da zato ne moze da se ugoji.Sa 19 meseci ima 11kg400gr.Dali je to mala kilaza za taj uzrast?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 12:47:14   
minavb
Moj ima 18 meseci i nema ni 11kguser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Pilence81)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 12:49:35   
jovicaa
a  moj ima 12 meseci i izmedju 10 i 11 kila, a nije debeo ... vec mi je zlo kad pomislim da moram da ga nosim...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 12:50:51   
Pilence81
Uh laknulo mi je,ja sam mislila da je samo moje dete mrsavo user posted image user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 12:53:23   
minavb
Nisu oni mršavi, oni su manekenčići. Evo pitaj drugarice koje su videle mog švrću sad za vikend. Uopšte ne izgleda mršavo user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 12:56:21   
Sanjica26 RR
Gde mrsavo dete.user posted image
Pilence za moje dete dr kaze da je neuhranjena. A, svi mi kazu da super izgleda. I ja tako mislim. Pa, ne mogu da joj dajem vise kad ona ne zeli. A, kao da je ukljucena u struju.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 12:57:13   
Anoniman
Pilence nije mršava uopšte, znam decu koja su toliko imala sa 2 god, sitnija su i "žilava", potpuno zdrava. Vanja je pravi maneken, taman kakav treba da bude.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 12:58:30   
minavb
Zgodni momci i curiceuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 13:05:32   
PoisonEve
Vanjuska slatka valjuskauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 13:07:47   
lesica
Manekencici user posted image L sa 19 meseci 11,8 kg i 84 cm.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 13:10:33   
minavb
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Vanjuska slatka valjuskauser posted image

njam njamuser posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 13:11:09   
*Alexx*
Andrej sa 23 meseca - 14 kg. Ali je mrško, pošto ima visinu (odlepio je merač visine sa zida i sad nemam pojma). Uglavnom, kupujem garderobu za 3 godine.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 13:17:35   
zoća
od mog deteta je ostala samo glava
IZVORNA PORUKA: minavb

Zgodni momci i curiceuser posted image


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 13:26:29   
lesica
Zoćo,nema Mihajlo veliku glavu! user posted image Nemo´ te sanjam user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
19.12.2011 13:35:31   
zoća
joj Lesice imauser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Napredovanje VAŠE bebe po mesecima
21.12.2011 10:17:57   
minavb
Vanjoslav Glistić
18 meseci i 10 dana
10400g
81cm
doktorka prezadovoljna
Bio neki klinja sa nama, 18 meseci 14700g. Vanja je trčao u čekaonici a ovaj mali nije mogao da hoda. I kad hoda, noge mu u x od butina user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sinovi kao mame, ćerke kao tate. Zašto lič...
Genetika je komplikovan posao. Jedina stvar koju znamo je da smo uvijek priklonjeniji jednom roditelju, što ponovo zavis...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here