|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje voće najviše voli?
13.8.2014 22:59:10   
branki*
bubi,ne znam...meni nekako zao da joj ogranicavas...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koje voće najviše voli?
13.8.2014 22:59:48   
minnica
Onda joj to verovatno prija da jede, zbog vlakana i tečnosti. Ja bih je pustila dok je mala. Smanjiće ona vremenom na neku manju količinu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koje voće najviše voli?
13.8.2014 23:06:34   
bubulence
pa da, i meni je zao da joj ogranicim, vidi se da bas voli.
a i nadam se da ce smanjiti kasnije jer ne bih volela da ostane bucka pa da se ceo zivot pati kao ja

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koje voće najviše voli?
13.8.2014 23:16:21   
Sanjica26 RR
Bubi da jede slatkise, pa da joj ogranicavas. Tesko da ce imati problema sa viskom kg od tolikog voca. Neka rucka. Moja T jede voce, ali ne jede toliko kao Ema. Pojede jednu breskvu ili jednu kajsiju i to je plafon.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koje voće najviše voli?
13.8.2014 23:24:22   
bubulence
voli ona i lsatkise ali ih vise ne dajemo. sada joj kupimo brusnicu, lesnik, badem ili tako nesto pa kada joj se gricka to dobije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koje voće najviše voli?
13.8.2014 23:29:57   
Ivanka 75
Da li mi verujete da je Iva imaal period kad lojede dve banane kad ustane ujutru, doruckuje, pa jede jabuke, pa ruca, pa pojede opet banaanu, krusku i jabuku kad se probudi, pa vecera, pa opet vecera pred spavanje.
A to su bile tolike kolicine hrane da ih ni ja ne bi pojela. I prodje to prosle jeseni i opet se sada dete projelo. Samo sto doruckuje dodje i kaze "jedem" user posted image
Dam joj jabuku i krusku, ona pojede pa dodje po jos. i opet joj dam jabuku i krusku i sve pojede.
Bubi, ne ogranicavaj detetu nista, ako hoce neka jede, ocigledno joj prija.

Inace, ivka ovih dana tamani lubenice. Imam sezonsko dete, kako koje voce krene da zri to joj je omiljeno. Ali ako joj ponudim paradajz, uvek ce njega odabrati a voce ne.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koje voće najviše voli?
13.8.2014 23:34:28   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Inace, ivka ovih dana tamani lubenice. Imam sezonsko dete, kako koje voce krene da zri to joj je omiljeno. Ali ako joj ponudim paradajz, uvek ce njega odabrati a voce ne.



Moja isto sezonac hahahah s tim sto se razlikuju moja ce uvek odabrati papriku a ne paradajzuser posted image

Nama se desavalo da po ceo dan jede samo voce. Znacin ista konkretno. Eto to bas nedavno. Ja se ziva pojedem. Da joj nudim stalno ili da joj je stalno voce na ocima ona bi samo jela voce. Imali smo problem kad su bile aktuelne visnje i tresnje, izadjemo napolje pa visi na drvetu po ceo dan. jela ih je sve sa kosticama. Srecom lubenice su u njivi iza kuce a ne vodim je bas cesto tamo a u kuci ne stavim lubenicu na vidno mesto jer da je stavim ona bi samo upirala prstom i govorila "njamo njamo njamo"user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koje voće najviše voli?
20.2.2015 16:59:49   
mila83
Moja cerka voli sve voce i ponekada moram da ga sklanjam, da ne bi kvarila obroke. Dok sin najvise voli jabuke i banane,kruske i ponekad neku narandzu ili mandarinu...ovo ostalo...cini mi se da vise voli te vocke koje bas mora da zvace, ne voli te mekanije tipa kajsije,breskve, kivija...a bas mu svi u porodici dajemo primer, sve se jede. Povrce jedu sve.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koje voće najviše voli?
27.2.2015 14:18:12   
Bibilib
Bebac voli pomorandzu i krusku a Marko bananu i jabuku...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koje voće najviše voli?
27.2.2015 14:34:13   
emicaa
Definitivno banane ali ne smijem joj davati svaki dan jer ima problema sa stolicom i bez njih.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koje voće najviše voli?
27.2.2015 15:23:47   
mama krava
Ja ne mogu da izvučen neko posebno! Jedu sve!

Ljubi ih majkauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koje voće najviše voli?
27.2.2015 16:58:56   
panpan1
Bananu i jabuku / oboyavaju

_____________________________

Volim samo sebe :)

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koje voće najviše voli?
27.2.2015 19:37:48   
veselicaa
Kada imaju jagode u basti,onda definitivno jagode,ali vole skoro sve,banane,pomorandze,kajsije,sljive,sve zavisi od sezone.

(odgovor članu panpan1)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koje voće najviše voli?
9.7.2015 21:38:02   
mila83
Da,zavisi od sezone,jagode su medju omiljenim. Posto sam vec za starije pisala ranije,sada za Teodoru.Obozava breskve,banane,avokado..jabuke,kruske.Jagode i citruse jos nije probala,to ide posle 1.rodjusa..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koje voće najviše voli?
9.7.2015 21:44:33   
Bibilib
Kako je stiglo povrce Aki voli paradajz a Marko krastavac,user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koje voće najviše voli?
9.7.2015 21:48:12   
Anoniman
Una jede svo voce, ali njavise voli jagode, tresnje, jabuke mandarine, bez njih ne moze, od povrca paradajz u ovom periodu obozava...

(odgovor članu Bibilib)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koje voće najviše voli?
9.7.2015 21:53:21   
branki*
Jedino sto jede je banana i jabuka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koje voće najviše voli?
9.7.2015 21:58:43   
vikiveki
Moji kako ko...najmlađi sin voli svo voće,srednji najviše voli breskve,a ćerka voli nar

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koje voće najviše voli?
9.7.2015 22:17:14   
Mariya
H zasad ne bira, ona pojede sve, koju god voćku da joj spremim.
L najviše voli jabuke, a u zadnje vreme neće banane. Ali isto zavisi od sezone, dok ih je bilo tamanila je trešnje, pa jagode, sad jede breskve i lubenicu nekoliko puta dnevno, sama traži da joj damuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koje voće najviše voli?
9.7.2015 23:39:08   
veselicaa
S trenutno obozava da jede banane,stalno joj kupujem i i stanju je da pojede 3,4 za jedan dan.A. jede svo voce,ne bira.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koje voće najviše voli?
11.7.2015 0:06:59   
mila83
Moj sin uvek moze da jede banane,i pre ce njih izabrati nego sada neko voce u sezoni.Zato ih ne dajem svaki dan,koristim sve sezonsko sad sto imamo,kod bake u basti,kajsije,breskve,rane kruske,jabuke petrovace,..stoji na stolu i sam se posluzi kad vidi da nema banana.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koje voće najviše voli?
11.7.2015 0:09:13   
vikiveki
banane.breskve i nar

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koje voće najviše voli?
11.7.2015 0:12:26   
veselicaa
S danas pojela 3 banane,kajsije nije ni pogledala ali ih zato juce pojela sigurno kilogram.Uvece smo jeli lubenicu i pojela sigurno krisku i po,ponekad pomislim da jede previse voca.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koje voće najviše voli?
11.7.2015 0:15:37   
vikiveki
E da,zaboravila sam da se pohvalim,večeras smo jeli i lubenicu,Stefi je gutao nije jeouser posted image najeo se toliko da sam mislila da će pućiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koje voće najviše voli?
11.7.2015 0:24:23   
mila83
I mi isto ,vec drugi dan..moj sin je isto ispocetka nesto izbegavao da je jede,ali evo drugo leto kako vec lepo jede lubenicu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here