|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako kazniti dete?
22.1.2017 16:29:48   
choopa choops
Da, po dupetu kad pretjeraju. NIKAD šamar, NIKAD po rukama, NIKAD čupanje za kosu ili uši i slično. Samo po dupetu. I da, budu mirni jer znaju da je to zadnja granica. U principu sve se dešava vrlo rijetko, jer su naučili da se umire tik prije nego dođe do tog momenta.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Kako kazniti dete?
22.1.2017 18:52:42   
emicaa
ja Doru ne tucem ali pomaze kad joj zaprijetim da ce dobiti batine.Do kad ce to pomagati ne znam.Ali da ide u sobu redovno praktikujemo samo sto se onda tamo dere kao magarac pa me jos vise iznervira.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Kako kazniti dete?
22.1.2017 20:19:17   
Sanjica26 RR
Dovoljno je da dreknem da obe pobegnu od mene.user posted image Kod Sofije po guzi ne pomaze. Ona tera po svome. Vise to ne radim. Nema.efekta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Kako kazniti dete?
4.4.2017 14:14:01   
Anck Su Nmaun
Uglavnom im zabranim nesto sto vole, ili saljem u sobu na neko vreme,cuske bas kad prevrse sve mere, ali to je jako jako retko.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Kako kazniti dete?
4.4.2017 19:34:18   
Duškić
Ja kad poludim dobije po guzi, ali neverovatno koliko je tvrdoglava...(kako sam se skoro setila sebe dok se svadjam sa mamom) a i soba pomaze.samica user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 7:51:36   
Misha i Ljisha
E P je dobio po guzi. I ne da.me ne grize savest vec ima srece sto sam ga malo udarila da preko pelene nije ni oset_io ali se uvredio i stavila.sam ga u kavez. Obicno kad 10 puta kazem nw i udaljim ga a on se vrati ja ga stavim u ogradicu al danas je dobil i po guzi..ma nece mene zezati beba od godinu dana

 I lepo se sam smirio. Da vidim hoce li ustajati u stolici dok jede. Svaki put prekid jela i kazna. Ne zanima me. Ustaje u stolici za hranjenje svakih 10 sekundi. Sedi dole sedi dole ne ne ne ne...svako dan vec mesecima. Uhvatim ga za noge povuce na dole.  I tako svako obrok. Danas mi je dozlogrdilo. Ostajace gladan. Dok ne nauci da se sedi i jede

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 8:12:43   
mama Jo
😂😂
Ljisho, razumem te, i moja U to radi staaalno, kad je vezem u stolici za hranjenje vristi najstrasnije, i onda ne mogu da je vezujem... non stop ustaje, ja odlepim svaki obrok, da ne pricam da nema sanse ja da jedem zajedno sa njima ili samo njom. Vrlo se konteolisem, jer kao mala je.
Da me ne shvatis pogresno, ja ibegavam kazne, ja u principu samo pretim, ali starijoj, ovoj mladjoj i dalje trazim nacin, u principu kad kazem ,,ne, ne" stvaeno se povuce, ali ne i kad je u pitanju stolica za hranjenje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 8:16:23   
Misha i Ljisha
Mama jo baca se od besa u stolici da zamalo jednom stolica da se prevrne. Ja to tebi ne.mogu opisati. Ja se jednkm okrenula da D dodam parce hleba on je vec bio na STOLU🤤 svako hranjenje mi je stres i muka. E bolece me. Naucice on da se sedi i jede


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 9:14:54   
Misha i Ljisha
Ju jos me drzi bes verovali ili ne


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 9:22:03   
Sanidej
Dobra stara ucena kad su dovoljno razumni

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 10:49:35   
mirana1
Koliko ja ne mogu da izdrzim u toj kazni, besna sam na sebe.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 12:58:03   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ju jos me drzi bes verovali ili ne




Taman kad te popusgi stize vreme rucku pa opet user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 13:08:20   
Misha i Ljisha
Ali bukvalno to mama jo. Ce se utepam. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 18:31:31   
Misha i Ljisha
Rucak prosao identicno. Onda ga spustila pa je onda poske nekog vremena skapirao da je ipak gladan i onda lepo sedeo 😎


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Kako kazniti dete?
29.3.2019 18:49:05   
mama Jo
Hahahaha user posted image
Dobro je, eto dokaza kako ispituju granice do kojih mogu da idu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Kako kazniti dete?
30.3.2019 19:08:45   
vocicana
Moj bas ispituje, ali zbog povremenih histericnih ispada, oduzima mu se igracka, to zbog cega nastupa kao da je iz dzungle dosao, place ali se povlaci u sobu, a po guzi je dobio vise puta, dobro se I kontrolisem ponekad.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Kako kazniti dete?
30.3.2019 19:53:53   
Sanidej
"Danas cu ti oprati medu i morace da se susi celu noc i sutra ceo dan"  ijaoo samo ne medu :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Kako kazniti dete?
30.3.2019 20:03:40   
vocicana
To je tako mala stvar da se dete kazni sa medom, blago tebi kada samo meda vadi kestenje iz vatre.. Ja ne volim da ga kaznjavam, ali svaki red I postovanje mora da se u zivotu nauci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Kako kazniti dete?
17.7.2019 10:35:10   
MimaKos
Oduzimanje tableta (koju inace gleda pred spavanje) je jedino sto primenjujem


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Kako kazniti dete?
17.7.2019 11:11:03   
doramar11
Uskracivanjem aktivnosti koje voli dok me ne zbari, pa ispocetka :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Kako kazniti dete?
17.7.2019 15:37:59   
MimaKos
Zabrana odlaska na rodjendane dece iz vrtica :) i kad pripretim upali odmah


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Kako kazniti dete?
17.7.2019 17:01:33   
mama ivane


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Zabrana odlaska na rodjendane dece iz vrtica :) i kad pripretim upali odmah





Ot pali kom starije ćerke a  sinu samo pripretim da će ostati bez ručka ili večere pošto obožava da jede i sve bude uredu neko vreme pa opeto sve iz pocetka

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Kako kazniti dete?
17.7.2019 17:10:05   
MimaKos
Kod menw to sa hranom.nije upalilo... ali igracke da cu da oduzmem, isto ,uvek upali

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Kako kazniti dete?
13.9.2020 12:06:13   
Misha i Ljisha
E bas videh da sam pisala na ovoj stranici pre vise od godinu dana. Danas je P opet dobio po guzi. I to je bogme oset_io. Sve se drzao z dupe.  Stvarno ja imam osecaj da treba da mu "slomim duh". Ne znam kako vise sa njim. 10 puta lepo, 300 puta prekinem to sto radim. Sedne da se igram s njim i onda besni iz meni nepoznatih razloga. Itd itd. A majku ti izdevetala sam ga i oterala u krevet. Odmah tajac. Svi se smirili y kuci. Niko ne sme rec da zucne. 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Kako kazniti dete?
13.9.2020 12:39:05   
mikica88
Mora nekad i tako ,sta da se radi.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here