|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pirsing
11.3.2010 20:04:14   
New Mom
Imala sam pirsing na pupku 8 godina, skinula sam ga kad sam ostala trudna. Koža mi je sada naravno razvučena, ali ne gubim nadu da će se vratiti bar približno (a i moj struk, naravno user posted image ) da mogu da ga vratim posle trudnoće. Inače mi je lepo i pirsing u obrvi, ali pošto je to vidljivo i očigledno, ne mogu sebi da priuštim, ljudi imaju predrasude, a ja se nadam da ću uskoro biti dr.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pirsing
11.3.2010 20:09:41   
afrodita
Kako je sve ovo lepo kad citate: imala ja, ne svidja mi se,
hocu, necu...
A deca vam jos mala.
Sta kad Vam se dete pojavi sa idejom da hoce pirsing na pupku.
user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pirsing
11.3.2010 20:12:02   
Anitaaa
Meni lepo izgleda al na nekom drugom.Meni je ovako dobro he he
U komšiluku moje bake je živela jedna devojka koja je imala 17 pirsinga...Svuda,uključujući i intimno područje i grudi.Jezivo....


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pirsing
11.3.2010 20:25:04   
MUP KVO

IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Šta reći na ovu sliku, a ne zaplakati? user posted image

Šta reći na ovu sliku, a ne zaplakati?


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pirsing
11.3.2010 20:57:36   
Mari86
IZVORNA PORUKA: afrodita

Kako je sve ovo lepo kad citate: imala ja, ne svidja mi se,
hocu, necu...
A deca vam jos mala.
Sta kad Vam se dete pojavi sa idejom da hoce pirsing na pupku.
user posted image



Ja imam pirsing u pupku..i volim ga jako...ali nadam se da ce doci dan da ga i ja izvadim user posted image
Secam se nisam trazila da probusim,nego mi je mama jedan dan dosla i pitala me da li zelim..
Ja sam naravno odmah pristala user posted image ali tetovazu mi nije dala pa sam uradila bez njenog znanja...
malo je bila ljuta kada je videla,ali tetovaza je fina i nije napadna...
kasnije se i ona istetovirala user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pirsing
11.3.2010 21:02:51   
indy_25
Ja jedva cekam da kad se porodim vratim svoj pirsing u pupak jer mi pravo izgleda stomak neobican bez njega. Imam i dvije tetovaze. Moja mama je bila protiv svega toga sto sam uradila. Sutra kad mi djeca porastu necu se protiviti njihovim zeljama ako budu htjeli tako nesto.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pirsing
15.4.2010 20:20:45   
lenaa
Ja sam imala pirsing na pupku i desnoj obrvi.Mladost - ludost, sad se vec nista i ne poznaje jer nisam dugo nosila mindjusice.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pirsing
15.4.2010 20:29:40   
Delijagirl
Ja sam ga imala u pupku nekih mesec dana mozda ali posto mi je bio neprofesionalno uradje dobila sam zapeljenje i skinula. Eto stoji mi mindjusa kuci ako neko zeli rado cu posaljem naravno dezifinkovala sam je u nulu...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pirsing
15.4.2010 20:31:44   
janajana
ja imam malu slatku mindjusicu u nosu a nos sam probusila, pa cini mi se pre jedno 8-9godina i sad ne bi mogla sebe da zamislim bez nje user posted image bila bi kao gola user posted image

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pirsing
12.9.2011 23:01:51   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Nensi*

Imala sam probusen nos,i to mi se jaaaaaaaaako svidja,ali sam se nesto bila prehladila i herpes mi izasao bas u nosu pa se zagnojilo i morala sam da izvadim mindjusicu user posted image user posted image user posted image a rupica se brzo zatvorila...Razmisljam kad se porodim da opet probusim nos,ali se plasim da se ne desi opet isto user posted image
A tako bih volela da opet imam tu malu sjajnu tackicu user posted image


Danas sam opet probusila nos user posted image
Nadam se da cu imati vise srece ovaj put,mnogo mi se svidja.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pirsing
12.9.2011 23:46:11   
PoisonEve
Ja nisam skinula svoj pirs sa nosa i obrve, ali sa pupka jesam...morala samuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pirsing
13.9.2011 0:50:51   
Joj@
prvi pirs na obrvi, po zavrsetku osmog razreda, mama rekla da mogu da trazim bilo sta ako budem vukovac. Drugi, za sesnaesti rodjendan, ispod donje usne. Treci nos (busila ga bezbroj puta...skinem, pa oept busim...) jezik, genitalije s oprostenjem i gornju usnu desno za osamnaesti. Napominjem da nisam sve u isto vreme imala. Sad planiram opet jezik i gornju usnu

_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pirsing
5.9.2012 8:45:39   
foursome
Zena i ja planiramo da stavimo intimne pirsinge. Za zene tu i tamo ali za muske je definitvno tesko naci ko hoce to da uradi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pirsing
3.10.2012 19:08:07   
Anoniman
Zna li neko gde u Beogradu provereno dobro rade pirsinge? Rešila sam za prvi sledeći odmor ili bolovanje da bušim jezik.

(odgovor članu foursome)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pirsing
3.10.2012 19:09:30   
Anoniman
Neće li ti smetati?
Ja sam se dugo nosila mišlju da bušim pupak, sad me već prošlo nešto user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pirsing
3.10.2012 19:18:48   
Anoniman
Kontam da neće. Živ se čovek na sve navikne pa i na pirsing na jeziku. Samo ne znam gde da idem, jezik je najbezazleniji za bušenje ako onaj ko buši zna šta radi a ako ne zna može najgore od svega da se zakomplikuje..,.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pirsing
3.10.2012 19:20:48   
Anoniman
Ma meni smeta končić mesa među zubima, ne znam kako bih podnela minđušu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pirsing
3.10.2012 19:24:29   
nela79

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Kontam da neće. Živ se čovek na sve navikne pa i na pirsing na jeziku. Samo ne znam gde da idem, jezik je najbezazleniji za bušenje ako onaj ko buši zna šta radi a ako ne zna može najgore od svega da se zakomplikuje..,.


Gae ja sam pupak busila u Sindjelu, tamo kod Staklenca. Oni su profesionalci pa ti vidi. Svoj pirsing obozavam, u trudnoci sam samo mindjusu mijenjala kad mi je stomak rastao. Na drugom porodjaju sam mindjusu skinula na stolu. Sestra umrla od smijeha, kaze kad nisi do sad ne moras ni sad. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pirsing
3.10.2012 19:26:41   
madre

IZVORNA PORUKA: n i n a

Ma meni smeta končić mesa među zubima, ne znam kako bih podnela minđušu user posted image

user posted image user posted image user posted image
i ja obozavam svoj pirsing u pupkuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pirsing
3.10.2012 19:31:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nela79


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Kontam da neće. Živ se čovek na sve navikne pa i na pirsing na jeziku. Samo ne znam gde da idem, jezik je najbezazleniji za bušenje ako onaj ko buši zna šta radi a ako ne zna može najgore od svega da se zakomplikuje..,.


Gae ja sam pupak busila u Sindjelu, tamo kod Staklenca. Oni su profesionalci pa ti vidi. Svoj pirsing obozavam, u trudnoci sam samo mindjusu mijenjala kad mi je stomak rastao. Na drugom porodjaju sam mindjusu skinula na stolu. Sestra umrla od smijeha, kaze kad nisi do sad ne moras ni sad. user posted image


Jao a ja se njih nešto plašim, znam da su jako loši za tetoviranje a ne znam nikog ko se bušio kod njih. Tj sad znam. user posted image Ću da svrnem da se raspitam.

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pirsing
3.10.2012 19:36:44   
nela79
Busenje me nije boljelo. Dobila sam savjete o odrzavanju istog i nisam imala ama bas nikakvih problema. Poslije sam samo jos jednom otisla da kupim tu mindjusu sto sam nosila u trudnoci. Nisam se mogla odreci tako zeljenog pirsinga zbog trudnickog stomaka user posted image

< Poruku je uredio nela79 -- 3.10.2012 19:37:43 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pirsing
3.10.2012 22:41:06   
indy_25
Ja cu isto da busim jezik kad odem na odmor u Bosnu. Mozda i smrsam koju kilu posto sam cula da ne mozes da jedes nekoliko dana poslije busenja :)))

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pirsing
3.10.2012 22:46:43   
Lu
A zašto Indy ne bušiš tu?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pirsing
7.10.2012 8:55:35   
MakiJ
Smeta mindjusa u pupku tokom trudnoce?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pirsing
7.10.2012 9:27:07   
nela79
Meni nije uopste smetala. Samo sam promijenila mindjusu kad je stomak poceo da raste. To su kao neke koje nose ljudi sa posebno osjetljivom kozom (ili koje su alergicne na te metale od kojih su izradjene) i trudnice. I dr mi je rekao, nisi me pitala dal da je stavis, sto ja da ti kazem dal da je skidas. Pisala sam vec, na drugom porodjaju sam mindjusu skinula na stolu. Zaboravila sam i da je imam :)

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here