|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Proricanje sudbine
13.3.2010 6:24:38   
Anoniman
Ajde malo da se zezamo...
NAravno da ne verujem u ove stvari ali evo zanimljivosti:

Videcete na ovom sajtu sa desne strane nekoliko nacina proricanja:

zelju koju sam zamislila ne moram ni da vam kazem (treba da se pororim) i zanimljivo:

JI Djing mi je otvorio savet da se strpim i recenicu: Mesec bledi pre zore user posted image
A ciganske karte su mi otvorile kartu DETE  user posted image user posted image user posted image Uvrnuto...

Evo vam pa probajte...

KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Proricanje sudbine
13.3.2010 9:47:51   
buhla
otvarila i ja i meni bas gluposti ispale... Ji dijing - sve vezano za posao! a meni ni u malog mozgu nije do posla user posted image
a ciganske karte su mi ispale neke nebuloze... sve lose... ne verujem u ove gluposti, ali mislim da ipak necu jedno vreme da otvaram ta srauser posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
13.3.2010 9:50:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Proricanje sudbine
13.3.2010 11:19:38   
eugenija
Pa kaže,

PROPADANJE: (user posted image user posted image user posted image user posted image )

Iako zvuči zlokobno ovaj heksagram je po kineskoj "Knjizi promene" dobar i govori o velikom uspehu koji možete ostvariti prelaskom preko velike vode. Kombinacija govori o ispunjenim obećanjima i prosperitetu.Ako budete išli korak po korak, sve će biti u redu.Pred vama je uspeh ili unapređenje.Svaki posao koji ima veze sa dugim putovanjima, sa poslovima koji se obavljaju u prekomorskim zemljama donosi vam sreću i biće ispaltiv.Morate napraviti dobar start, ako želite da vas prati sreća do kraja. Najverovatnije da ćete se preseliti, i upravo je promena ono što vam je potrebno, bez obzira da li idete na sever ili jug.Budite spremni da prihvatite savete vaših pretpostavljenih i sve će biti u redu. Ova kombinacija za žene često znači trudnoću, ljubavnu vezu. Može značiti vanbračnu vezu koja bi trebalo da se što pre završi brakom. Ako se ne osećate dobro a imate svog lekara, potražite savet nekog drugog.Prijala bi vam promena svake vrste. Možete ići na put kako zbog posla tako i zbog odmora. Mnogo bi vam više prijao put avionom nego nekim drugim prevoznim sredstvom i to ako ikako možete, da otputujete što dalje od kuće. Bilo bi dobro da posetite neka egzotična mesta. Novac će vam priticati sa više strana, bićete više nego srećni u vezi sa finansijama.Možete igrati igre na sreću, dobićete poveću sumu.




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:20:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Ajde malo da se zezamo...
NAravno da ne verujem u ove stvari ali evo zanimljivosti:

Videcete na ovom sajtu sa desne strane nekoliko nacina proricanja:

zelju koju sam zamislila ne moram ni da vam kazem (treba da se pororim) i zanimljivo:

JI Djing mi je otvorio savet da se strpim i recenicu: Mesec bledi pre zore user posted image
A ciganske karte su mi otvorile kartu DETE  user posted image user posted image user posted image Uvrnuto...

Evo vam pa probajte...

KLIK



sad sam videla da sam ovo napisala na dan kad mi je pukao vodenjak i da sam se porodila sledeceg dana NOCU u 1:30h .... 

Hm...

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:22:47   
Anoniman
devojke, ja sam pod hormonima, tako da naravno da pisem gluposti...
do malopre sam plakala...sva sam nesto ...bljak...

cipi vidim te i samo da znas da te volim!!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:28:46   
ksenija81
Sadasnjost - Vencanje... U jbt, pa ja se udajem uskorouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:32:06   
cipiripi
koji sam ja maler user posted image
prva karta DETE, i ne bude mi dosta i krenem na drugo bacanje...prva karta UDOVICA user posted image user posted image user posted image
KO ME TERA LUDU DA IH OTVARAM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:32:57   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: OTI



cipi vidim te i samo da znas da te volim!!!!



VOJIM I JA TEBE user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:33:22   
eni26
PROŠLOST user posted image

Ova karta se odnosi na stanje vašeg duha i na ovom mestu znači da vam je do nečega do skora bilo jako stalo. Da li se vaša želja realizovala, saznaćete iz karte koja se odnosi na sadašnjost.Ako je ta karta loša a karta za budućnost dobra, možete se nadati da će vam se želja ispuniti. Ako za sadašnjost i budućnost dobijete loše karte, želja se verovatno neće ispuniti, bez obzira da li se pitanje odnosi na posao ili ljubav. Ako dobijete dobre karte, možete očekivati i više od onoga što ste poželelli. Ako se ponovi ova karta bilo na mestu za sadašnjost ili budućnost vi ste neko ko previše mašta i ko ne živi u realnosti. U tom slučaju morate drugačije da postavite pitanje da biste dobili precizniji odgovor.

SADAŠNJOST user posted image

Karta govori sama za sebe kakvo osećanje vas prožima u vezi sa pitanjem koje ste postavili. Ako se tako ne osećate, onda ste ga vi proizveli kod drugoga svaojim postupkom ili ste spremni da se nekome za nešto osvetite ili da mu priredite neprijatno iznenađnje. Može se desiti da u najskorijoj budućnosti dođe do prekoreta u vašem životu što će izazvati osećanje tuge, ali ona ne mora biti dugotrajna, sve zavisi kako ste pitanje postavili. Ako su karte za prošlost i budućnost loše a vi ste manje-više dobro raspoloženi, trebalo bi da se zapitate da li vi situaciju sagledavate realno ili ste skloni da se samozavaravate. Ako su karte za prošlost i budućnost dobre, možete čuti neku neprijatnu vest koja će vas uzdrmati. Ako je karta za prošlost dobra a karta za budućnost loša, predstoji malo duži period neraspoloženja u vezi sa pitanjem koje ste postavili, a ako za prošlost ili budućnost dobijete kartu koja označava neku osobu, to može biti osoba koja je provocirala tugu, posebno kada se javi na mestu za prošlost, ili simbolizuje osobu koja će vam pomoći da je se oslobodite ako se nađe na mestu za budućnost.

BUDUĆNOST user posted image

Ova karta je dobra kada se nađe na ovom mestu, jer ma kako da su loše karte koje dobijete za prošlost i sadašnjost, postoji mogućnost da se situacija okrene nabolje za vas.To znači da će se dogoditi nešto što će vam uneti nadu da bi situacija mogla krenuti nabolje po vas. Ako ste ovu kartu dobili na sva tri mesta, za prošlost, sadašnjost i budućnost, trebalo bi da imate više poverenja u sebe, jer je očigledno nada nešto što vam nedostaje. Ako ste po prirodi optimista i puni entuzijazma, treba da nastavite da se tako ponašate, bez obzira na ono što vam okolina govori.Ako ste za prošlost dobili lošu kartu, za sadašnjost dobru ili kartu koja se odnosi na neku konretnu osobu, njoj treba da se obratite jer će vam ona uliti nadu i podržati vas u vezi sa onim što planirate.

A pretpostavljate sta sam pozelela! user posted image user posted image user posted image
Hahah ciganka na int!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:41:43   
Anoniman
Paz* sad kad ja prospem karte ... user posted image
Ću gledam sama sebi u wc šolju!  user posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:43:01   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Paz* sad kad ja prospem karte ... user posted image
Ću gledam sama sebi u wc šolju!  user posted image



videces put, potkovicu i nesto sto ne mirise na dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:45:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Paz* sad kad ja prospem karte ... user posted image
Ću gledam sama sebi u wc šolju!  user posted image



videces put, potkovicu i nesto sto ne mirise na dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Da ... ako sednem na konja krenem na put i prd** usput! user posted image
Neeego, moram da se registrujem i platim nešto'user posted image   user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:46:46   
cipiripi
ma ne moras... sa desne strane ti se otvori da izaberes sta hoces user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:49:05   
eni26

IZVORNA PORUKA: kaliopi


Neeego, moram da se registrujem i platim nešto'user posted image   user posted image


Daj joj 20 dindzi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:52:05   
Anoniman
user posted image Ova karta znači da je neka situacija predugo trajala i da niste verovali da će se promeniti. U kom pravcu se menja pokazuju karte za sadašnjost i budućnost. Ako dobijete neku kartu koja označava neku osobu, ta osoba je imala uticaja na takvo stanje. To može značiti i nečiji nepokolebljiv stav, snažne emocije, volju na koju ne možete uticati, u svakom slučaju u prošlosti ste bili suočeni sa nečim što niste mogli da menjate a možda ste želeli. Vrlo je interesantno kada se ova karta javi na sva tri mesta, za prošlost, sadašnjost i budućnost, jer nagoveštava da živite život na koji ne možete da utičete.To može značiti da ste okruženi jakim osobama i na poslu i u privatnom životu, koje svojim autoritetom uspevaju da upravljaju vama ili da ste pod magijom, koju treba da otklonite. Moguće je da ste fatalista u duši i da niste borac već se prepuštate sudbini da vas vodi kuda ona hoće.
SADAŠNJOST user posted image Ukoliko ste žena, i dobili ste ovu kartu, ona predstavlja trenutno najznačajniju mušku osobu u vašem životu, ali ne člana porodice, osim ako niste u braku. U svakom slučaju predstavlja nekoga ko vam je najznačajniji u emotivnom pogledu. Moguće je da najveći deo energije ulažete upravo u odnose sa partnerom i ako su vam karte za prošlost i budućnost loše, zapitajte se da li je on vredan toga, ili je možda potrebno da sa njim obavite otvoren razgovor, da pokušate da zajednički rešite problem između vas dvoje.Ako ste slobodni, možete očekivati susret sa nekim ko bi mogao postati vrlo bitan u vašem emotivnom životu i to vrlo brzo. Karta za budućnost će pokazati ambijent gde ga možete sresti, npr.ako dobijete kartu »Venčanje« za budućnost, to može značiti da je u pitanju vaš budući suprug ili da ćete ga sresti negde na nekom venčanju ili nekoj proslavi.Ako ste muškarac a dobijete ovu kartu za sadašnjost, verovatno ste okupirani nekim svojim problemima za koje ste uvereni da možete da ih rešite sami, bez ičije pomoći, bez obzira da li se pitanje odnosi na ljubav ili na posao. Ako za budućnost dobijete kartu koja predstavlja neku ličnost, ono što ta karta simbolizuje predstavlja osobu koja će vam pomoći, ili naprotiv, ako je karta loša, negativnu ulogu u rešavanju problema. Može simbolizovati okolnosti ili osobu koja će vam praviti probleme u okviru onoga što simbolizuje.Ako za budućnost dobijte kartu »Bolest«,»Gubitak«,«Nesreća« ili neku sličnu sa lošim značenjem, može značiti da ćete patiti od ljubavnih jada ili ćete zapasti u nevolju zbog preterane sigurnosti u sebe.
BUDUĆNOST user posted image Ovo je lepa karta i ako karte za prošlost i sadašnjost nisu preterano loše, može značiti nastavak neke situacije koja čak i nije povoljna,  navike kojima robujete a koje vam ne donose ništa dobro,  čak i veza u kojoj opstajete reda radi ili zato što ne možete da napustite partnera,  ili posao koji vas nervira  jer ga radite po navici ili zbog toga što ste nekome lojalni ili sumnjate da možete naći ono što želite. Ako sumnjate u svog partnera,  a dobijete ovu kartu za budućnost nemate razloga za tako nešto, cili ako ste u emotivnoj krizi,  situacija će se vrlo brzo raščistiti.Trebalo bi da budete mnogo opušteniji i da sa više optmizma gledate na budućnost.Ukoliko ste za prošlost i sadašnjost dobili karte koje simbolizuju neke osobe one su te koje su vam verne bilo kao prijatelji,  ljubavnici,  poslodavci,  od njih možete zatražiti savet u vezi sa rešavanjem problema.
Ako se ponovi ova karta bilo na mestu za  prošlost ili sadašnjost,  možete biti potpuno mirni kada je u pitanju vaša situacija zapravo ona će ostati takva kakva je. Ako se ne osećate srećnim i imate brojne probleme,  a dobijete ovu kartu bilo za prošlost ili sadašnjost,  budite uvereni da imate na koga da se oslonite, samo treba malo da se okretene oko sebe. Ako ste pitanje postavili u vezi sa zdravljem a dobili ste loše karte za prošlost i sadašnjost,  vaša vernost lošim navikama je razlog zbog čega ste bolesni, očegledno treba da promenite svoj stil života, navike, ishranu i sl.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:53:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eni26


IZVORNA PORUKA: kaliopi


Neeego, moram da se registrujem i platim nešto'user posted image   user posted image


Daj joj 20 dindzi user posted image


Cigani .... user posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:53:54   
cipiripi
beshtijo user posted image user posted image user posted image user posted image loverboy user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 22:55:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

beshtijo user posted image user posted image user posted image user posted image loverboy user posted image


... ne može mene sex da zaobiđe...  user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 23:06:27   
Novosadjanka T.
Ovo bi mogao biti period relativno solidnih prihoda ako smanjite rashode. user posted image


MA sta mi rece?!?

Toliko o proricanju


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Proricanje sudbine
6.5.2010 23:16:43   
buhla
PROŠLOST user posted image Ova karta govori upravo o onome što znači. Ako ste vi bili neiskreni, onda je vaša neiskrenost dovela do situacije u kojoj se trenutno nalazite, a karta za sadašnjost će pokazati šta je to. Može značiti i neiskrenost neke osobe prema vama,npr.ako ste postavili pitanje u vezi sa ljubavlju, moguće je da je partner bio prema vama neiskren, ali ako su karte za sadašnjost i budućnost dobre, ne treba mnogo da insistirate na njegovom objašnjenju zašto je tako postupio. U slučaju da dobijete kartu koja simbolizuje neku osobu posebno «Ljubavnika»Ljubavnicu»,»Udovca» «Udovicu» moguće je da se neko previše meša u vaš život, ili živite u ljubavnom trouglu. Kako se ova karta odnosi na prošlost, moguće je da je veza iz tog razloga prekinuta. Ako ste pitanje postavili za posao, moguće je da ste dobili lažna obećanja koja se neće ispuniti, sve zavisi od karte koju dobijete za sadašnjost ili budućnost. Ako ste pitanje postavili u vezi sa zdravljem, ova karta može značiti pogrešnu dijagnozu.
SADAŠNJOST user posted image Ukoliko ste žena, ova karta simbolizuje vas i vašu snagu, sposobnost da kao žena dominirate na svim poljima. Ukoliko je karta za prošlost bila loša, a karta za budućnost dobra, cilj ćete postići, ma na šta pomislili, ako budete iskoristi svoja iskustva kao žena i svoj ženski šarm, bez obzira da li se radi o poslu ili ljubavi. Ako je karta za prošlost dobra a za budućnost loša, možda preterujete u svojoj samouvrenosti, pripazite se jer bi mogli nastati problemi u okviru onoga na šta se pitanje odnosi. Ako ste dobili kartu »Ljubavnik« na bilo kom mestu, za prošlost ili budućnost, očigleno treba da date prioritet svom ljubavnom životu ili da mu poklonite više pažnje. Ako ste muškarac, ova karta predstavlja ženu koju trenutno volite u vašem životu. Ako ste slobodni, vrlo brzo u vaš život će ući žena koja će imati velikog uticaja na vas, i može, ako je karta za buduđnost dobra, biti žena vašeg života. Ako ste dobili lošu katu za prošlost i lošu za buduđnost, pazite se da vam neka žena ne napravi previše problema, možete se zaljubiti u nekoga ko će vam iskomplikovati život. Ako dobijete dobru kartu za budućnost, možete imati sreće u ljubavi. Ako se za budućnost ponovo pojavi karta »Ljubavnica« ili »Ljubavnik« najverovatnije da se radi o vrlo važnoj vezi koja se neće tako lako prekinuti.
BUDUĆNOST user posted image Ovo je lepa karta i ako karte za prošlost i sadašnjost nisu preterano loše, može značiti nastavak neke situacije koja čak i nije povoljna,  navike kojima robujete a koje vam ne donose ništa dobro,  čak i veza u kojoj opstajete reda radi ili zato što ne možete da napustite partnera,  ili posao koji vas nervira  jer ga radite po navici ili zbog toga što ste nekome lojalni ili sumnjate da možete naći ono što želite. Ako sumnjate u svog partnera,  a dobijete ovu kartu za budućnost nemate razloga za tako nešto, cili ako ste u emotivnoj krizi,  situacija će se vrlo brzo raščistiti.Trebalo bi da budete mnogo opušteniji i da sa više optmizma gledate na budućnost.Ukoliko ste za prošlost i sadašnjost dobili karte koje simbolizuju neke osobe one su te koje su vam verne bilo kao prijatelji,  ljubavnici,  poslodavci,  od njih možete zatražiti savet u vezi sa rešavanjem problema.
Ako se ponovi ova karta bilo na mestu za  prošlost ili sadašnjost,  možete biti potpuno mirni kada je u pitanju vaša situacija zapravo ona će ostati takva kakva je. Ako se ne osećate srećnim i imate brojne probleme,  a dobijete ovu kartu bilo za prošlost ili sadašnjost,  budite uvereni da imate na koga da se oslonite, samo treba malo da se okretene oko sebe. Ako ste pitanje postavili u vezi sa zdravljem a dobili ste loše karte za prošlost i sadašnjost,  vaša vernost lošim navikama je razlog zbog čega ste bolesni, očegledno treba da promenite svoj stil života, navike, ishranu i sl.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here