|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2013 15:37:58   
Olga75
Danas sam sredjivala ormaric u kuhinji gde su tanjiri , case i tako to . Nas je troje i koristimo tri tanjira , oni su gore i ajd sad ja da sve prebrisem i kad sam izvadila ona dva tanjira ( jedan sam razbila ) zabezeknula sam se
znaci u zivotu vise necu kupiti bilo sta od arcopala
oni tanjiri, taj rubni deo koji je talasat su bili tako prljavi ko da su u svinjcu stajali
a jos se i razbijaju , znaci od kompleta sam ja razbila jedan duboki , dva plitka i jedan mali tanjir
znaci arkopal vise nikada !
Sta vi vise nikad necete u kucu uneti ?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2013 15:55:46   
cvećka
Ja vala u zivotu vise necu da vidim onaj escajg bilo sa drvenim, bilo sa plasticnim drskama, ne pada mi na pamet!! Bas smo pre 2 dana kupili nov, najobicniji, metalni skroz i preporodila sam se. Kod onih ili ti se polomi drska posle nekog vremena ili se istopi ako ne-daj-boze stavis malo blize sporetu kad kuvas, a da ne pricamo o stroki koja se nakuplja izmedju plasticnog i metalnog dela, ne mozes svaki dan cackati svaku kasiku, viljusku i noz sa obe strane pa puta koliko ljudi i koliko obroka... grozno, meni je to bila nocna mora kad vidim!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2013 16:20:12   
17 joka
MM mrzi plastiku tako da je skoro pa i nemamo u kuci imam posude posebne u kojima drzim nesto ili stavljam u zamrzivac

ali jako su zahtevne za odrzavanje tako da te stvari definitivno necu kupovati
Cvecka ja imam metalni escajg oni drugi koje si navela su uzas

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
19.9.2013 11:58:23   
cvećka
I ja sam alergicna na plastiku u svakom obliku, imam samo par cinija onih od sladoleda za zamrzivac i jednu za mucenje slaga i tako toga i kraj!

A Olga, znam tacno o cemu pricas, moja sestra ima takve tanjire, satro, lagani su, a tesko se lome, ali kad se polome u milion delica, ne mozes ih skupiti!!

I ako ikada budemo menjali tepihe, nikada vise necemo kupiti teget, jednobojne, imamo ih tri, svaka moguca tackica se vidi, a to posebno mm nervira, jer on usisava user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
19.9.2013 12:00:47   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: cvećka

Ja vala u zivotu vise necu da vidim onaj escajg bilo sa drvenim, bilo sa plasticnim drskama, ne pada mi na pamet!! Bas smo pre 2 dana kupili nov, najobicniji, metalni skroz i preporodila sam se. Kod onih ili ti se polomi drska posle nekog vremena ili se istopi ako ne-daj-boze stavis malo blize sporetu kad kuvas, a da ne pricamo o stroki koja se nakuplja izmedju plasticnog i metalnog dela, ne mozes svaki dan cackati svaku kasiku, viljusku i noz sa obe strane pa puta koliko ljudi i koliko obroka... grozno, meni je to bila nocna mora kad vidim!


Ja kupila u Ikei pola plastičan, pola metlani. Preživeo je sve osim rerne. Pogrevala sam nešo sa sve kašikom. Samo vrh se otopio (mama mi istopila 2 dana pošto smo ga kupili)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
19.9.2013 15:52:58   
lanajelena
Uh,ovde bih mogla do besvesti,nikad vise stan na bulevaruuser posted image ,nikad vise uzduznu susilicu za ves,ne znam od cega su ovi moji tanjiri ali nikad vise user posted image ,crni namestaj,seticu se jos

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
20.9.2013 6:58:26   
Lu
Bilo koju kavu osim Jacobs Monarch, upravo pijem neku koju sam sinoć kupila jer nije bilo ove, baš je bez ukusauser posted image

P.S. Olga, ja sam neki dan polupala 5-6 porculanskih tanjura, slagala sam iz mašine u viseću i jedan mi padne dole na ostale...jao nisam ni brojalauser posted image
Tako da, dešava se nije to samo akropal.

< Poruku je uredio Lu -- 20.9.2013 7:00:55 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
20.9.2013 7:49:59   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: 17 joka

MM mrzi plastiku tako da je skoro pa i nemamo u kuci imam posude posebne u kojima drzim nesto ili stavljam u zamrzivac



Imamo dve fijoke posudja, jedna je za goste i td itd a druga za nas krcata platcinih podusica od mini do maxi user posted image
jer pored dece, mislim da bih non stop kupila ostatke polomljenih tanjira! Pogotovo onih malecnih, jer se iz njih svasta gricka!



Ja sad nesto i ne mogu da se setim sta ne bih... jedino se slazem sa tamnim i jednobojnim tepihom user posted image Mi imamo stazice u hodnnicima crne malo isarane narandzastim ... svee se vidi na tom crnom delu, usisam posle pola sata svasta vec ima.

Prosli namestaj nam je bio mikrofiber ..uzassss takodje svasta kupi!


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
21.1.2014 20:24:53   
NadaR
Crni namjestaj definitivno! user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
21.1.2014 22:52:57   
Biserce
Hm...tamni tepih, dodje mi da ga pojedem prosto!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
22.1.2014 1:04:24   
Azra_

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Crni namjestaj definitivno! user posted image




Isto!!!user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
22.1.2014 20:39:02   
Verolina
Kineske patike i paklo cigareta.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
15.3.2014 20:34:22   
NadaR
Prasak za ves Fax user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
15.3.2014 20:40:26   
tijatija
zavese rupicaste( ne znam kako se zovu) ali znam da moram jednom nedeljnom prati jer je puna prasine user posted image user posted image ima jos doooosta ali samo da se setim user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2014 11:55:13   
Modessty
nikad više skup usisivač! daš pare kao da bude bolji, duže traje, bolje usisava a sve isto sr.. samo drugo pakovanje!

nikad više brus na pijaci, naročito ne sa žicom! Jbt zamalo da mi istera oko!

Nikad više juvitana slane kašice sa paradajzom user posted image

nikad više alcatel telefon

setiću se toga još

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2014 15:36:28   
branki*
vise nikada necu kupiti koznu garnituru u bez bojiuser posted image (a,obzirom na cenu,verovatno i necu vise moci nikad).

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2014 15:43:16   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

nikad više brus na pijaci, naročito ne sa žicom! Jbt zamalo da mi istera oko!


sorry ali user posted image
dobro si me podsetila

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2014 15:44:23   
Mala Elena
Carape bez pamuka, bele cizme, jeftin kisobran, jeftine tasne.user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2014 15:56:50   
doktorkakristal

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

nikad više brus na pijaci, naročito ne sa žicom! Jbt zamalo da mi istera oko!


sorry ali user posted image
dobro si me podsetila

user posted image treba da stoji upozorenje opasan po zivot
puffis pelene
sinteticke bluzice (ma koliko dobro izgledale)
svetlu obucu

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2014 16:17:56   
Klarita
Spisak mi je podugacak, jer nemam ni mozga ni dara za domacinstvo, pa sto se toga tice, svasta nestouser posted image

Kinesku obucu, definitvno i sigurno!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
18.9.2014 17:42:09   
anita
Escajg sa pozlatom, tamnu garnituru,puma patike...

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
29.9.2014 13:11:19   
Mala Elena
Prekrivac il cebe bez etikete! Ne znam gde mi dupe, gde mi glava i uzasavam se toga ! user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
29.9.2014 13:15:06   
Bibilib
Ima puno toga... da ne nabrajam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
29.9.2014 13:17:21   
Modessty

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR


IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

nikad više brus na pijaci, naročito ne sa žicom! Jbt zamalo da mi istera oko!


sorry ali user posted image
dobro si me podsetila

user posted image treba da stoji upozorenje opasan po zivot


user posted image Ja sad samo Lisca brus i niš više! Eto sad skupljam pare sa kupim jedan jer su skupi ko da su pozlaćeni! Al vrede svaku paru!
Nikad više posuđe koje ne može da se pere u mašini za suđe!
Nikad više šejker od plastike za mućkanje nes kafe - puklo mi dno i cela kuhinja uključujući i plafon bili su u flekama od kafe! Još uvek se naziru i nakon trećeg krečenja!



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: sta vise nikada necete kupiti ?
29.9.2014 13:45:11   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Prekrivac il cebe bez etikete! Ne znam gde mi dupe, gde mi glava i uzasavam se toga ! user posted image

user posted image user posted image morala sam! i ja to ne volim!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here