|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Nosi me"
24.12.2008 9:17:10   
Anoniman
Ljudi me čudno gledaju kada vide da je Luka već "velik" (sa 2,5god ipak više nije baš baš mali) a da ja i dalje guram kolica kada idemo napolje. Ali, ja sam razmišljala, meni nije teško da guram kolica a da on hoda pored njih, pa taman ne seo u njih na momenat. Ali mi jeste teško da ga ponesem kada krenemo napolje i on na pola puta kaže da se umorio, a ja nisam ponela kolica.

Tako da ja guram i dalje kolica... do kada ću... nemam pojma. user posted image

Kako vi rešavate tu "Nosi me" fazu?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: "Nosi me"
24.12.2008 19:31:39   
guppy RR
Kad sam sama, boli me briga šta ljudi misle.... nek oni šetaju sa dvoje male dece - jedan hoće na jednu stranu, drugi na drugu... i onda vrište kad ti hoćeš pravo. Još mi samo treba da mi dete skoči na put jer se nekom ne sviđa da ja guram kolica kad idemo van.

Što se "nosi me" faze tiče... ja to rešavam time, da kada NE MOGU da nosim dete ili jednostavno nisam spremna to da radim (recimo kad kuvam itd.) onda kažem NE, MAMA SAD NE MOŽE, i u tome ne popuštam. Bude tu dreke, vike... ali na kraju dete popusti, jer se ja ne dam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: "Nosi me"
11.2.2015 13:29:13   
Figaro88
Andrea i dalje trazi da je nosimo,ne na ulici dok setamo,ali npr u stanu cesto stane ispred mene,podigne ruke i kaze Nosiiii,kao da i dalje ima dve godine.I ja je nekad uzmem i drzim tako,malo se pomazimo,zagrlimo,i onda kaze da je spustim.Mm-u trazi na krkace.I kad je bila mala nije htela u kolica ali kod tate na ramena obavezno,pa su kolica sluzila za stvari i namernice,koristili smo samo onu korpu...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: "Nosi me"
11.2.2015 13:35:10   
Olga75
fala svevisnjem pa smo to prerasli user posted image
sad je nosim samo kad zaspi u dnevnoj i onda mi puknu ledja user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: "Nosi me"
11.2.2015 16:05:19   
veselicaa
E ovo je tema za mene i moju Stasu user posted image Nosim i to kao konj,jer gospodjicu bole noge i ne moze da hoda.Moj muz kaze da ne moze da je nosi ali eto ja mogu user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: "Nosi me"
12.2.2015 20:10:03   
Figaro88
JA volim da je nosim,i ako ne mogu dugouser posted image Gledam kako je porasla,i nekad ne verujem,cini mi se da je prebrzo,pa koristim dok jos uvek zeli da je gnjavim,nosam...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: "Nosi me"
21.2.2015 10:25:27   
mila83
Ja sam to nekako "sasekla" do drugog rodjendana, kod oboje,a i kolica...Znam da ce ceo zivot biti na nogama, neke mame tako razmisljaju pa hoce decicu da postede,a ja sam nekako htela sto pre da ih osamostalim i ojacam...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: "Nosi me"
21.2.2015 10:26:12   
mila83

IZVORNA PORUKA: Olga RR

fala svevisnjem pa smo to prerasli user posted image
sad je nosim samo kad zaspi u dnevnoj i onda mi puknu ledja user posted image



Ovaj deo sa pucanjem ledja mi je poznat user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: "Nosi me"
27.10.2016 17:33:47   
mali_mis
Ovo je obavezno kad izadjemo iz stana i cekamo lift, i uvek se zavrsi na tome "evo sad ce lift, pa ce da nas nosi" user posted image
Nosim samo kad je bas bas umoran, ne mogu tezak je.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: "Nosi me"
27.10.2016 17:39:21   
branki*
boka je jos u ovoj faziuser posted image ali,kod nje je to umi me,tj uzmi me.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: "Nosi me"
27.10.2016 18:36:02   
eca89
Oooo, Branki draga sve znam. Moja je bas htijela hodati, ali sad u vrtic, nece! Doduse blizu nam je iza zgrade, ali opet teska je. Ide ponekad kad smo same, ali cim ide sa nama drugar, on se nosi i odmah i ona! Sad joj ja kazem da me bole ruke i noge i da je ne mogu nositi! Jutros cekamo lift i ona sama ponavlja da mamu bole juke i noge da ne moze nocit Tasu, ja kazem da, tako je!
Kad ugleda biciklo svoje u hodniku i kaze :"Tasino cikjo, sedne brm brm" i sama sjede i zakopca seuser posted image !
Samo da ne bi morala hodati, ejjjj!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: "Nosi me"
28.10.2016 8:14:14   
tekilica
Sta da vam kazem, moje dete ima 4 godine i trazi da se nosi, uvek uz izgovor ALI, OVDE IMA BLATA; VIDI KOLIKO JE STEPENIKA; BOLE ME NOGE...Izgovori na sve strane...znam da sam kao mala i ja to stalno trazila..."Kad god sam mogao da sedim, nisam stajao, kad kog sam mogao da lezim, nisam sedeo"... Kad god su mogli da me nose, nisam hodala :)

_____________________________

"Ima ih što plaču što ruže imaju trnje. Ti se veseli što trnje ima ruže."

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: "Nosi me"
28.10.2016 8:54:14   
isidora88
Bebac je u ovoj fazi od kad se rodiouser posted image
Stariji i dalje trazi da ga tata nosi, ja ga ne nosim odavno od neke 3 godine, par meseci je trajalo njegovo urlanje kad god idemo ili se vracamo iz vrtica, ceo put prevristi ali uspeli smo, valjda ovaj mali nece biti toliko zeznutuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: "Nosi me"
28.10.2016 9:03:36   
Anck Su Nmaun
moja H je duuugo bila u toj fazi. Pa do skoro a ima 5 godina user posted image
I sad kad duze hodamo kuk akako ne mozee viseeeee !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: "Nosi me"
3.11.2016 14:37:49   
Divnica
Ja sam oba deteta nosila tj N jos nosim jer nema jos 2 godine a I nije htela u kolica i bas sam je dugo nosila.A N hoce ponekad u kolica a hoce i sama da ide i da je nosim

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here