|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
23.12.2008 12:55:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 13:00:35   
Jeca*
Daaaa user posted image  Moj Luka je i Lulence, Lule, cvrle, bebica, srećica, pufnica, mišić.....ih, ko će se svega setiti user posted image
A i ja sam pričala da ću dete zvati samo imenom user posted image
Premda trudiću se da kada postane malo stariji ipak najviše forsiram ime da mu ne bi ostao neki nadimak!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
23.12.2008 13:05:38   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 13:10:03   
Anoniman
Ah Bože - pa svi tepamo! user posted image

Cvrčak, Švrća, Lukavi user posted image , Štrudlica, Bebavi, Pišonja, Ljubavica, Srećica, ali u teoriji, jedino kada pitam "LUKA šta radiš?" dobijem odgovor...

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 14:45:55   
Lu
Roki,Rokić,Rolex,Role,Gugi,Gugić,Anđelčiću,sinčiću,bebice,macice,ma što god mi padne napametuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 14:56:26   
prase
Kod nas dete čuje sve, samo svoje ime ne user posted image Jednom sam mu rekla: "Milice moja", a MM se (kao) uozbiljio i rekao: "E ovde se podvlači crta. Nije dosta što ga oblačiš u roze (dobili od sestara od tetke mnogo lepu garderobicu), nego mu se i obraćaš ženskim imenima!" user posted image Naravno, to je bila šala, ali će zauvek ostati...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 15:03:36   
Anoniman
I ja Luku zovem Milice! user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 15:16:24   
Jeca*
I ja Luku zovem Milice! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 15:19:09   
Anoniman
jeco, ne prepisuj od mene! user posted image user posted image user posted image

mm ga zove SINEK! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 15:59:33   
gracija
I ja Luku zovem Milice!

Prvo da vam kazem kako je moja Milica dobila to ime.Posto smo je dugooo cekali nas dvoje smo se poceli zvati "Milice",tako kad se ona rodila podrazumjevalo se kako ce joj biti imeuser posted image .Sad joj tepamo:guzo,makili,bebaro,svrco,cupka,Mici,itd....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 18:45:02   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

Mi Marka zovemo cvrčak, maza, pile, miki, marković user posted image ,
A Maju zovemo buba, šnicla (duga priča user posted image ), mala, guza user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tepanje deci
23.12.2008 23:33:06   
MERYEN
Mi mu tepamo radovane, macko ,srce ,milice pilice,ljubavi cigo.......

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tepanje deci
22.7.2009 14:19:34   
božana
Ja moju Nevenu zovem cico.Moja zaova je zove mišica.Neki je zovu Nena što se meni ne svidja.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tepanje deci
22.7.2009 16:53:55   
Anoniman
Isto kao i Eu, tepam mu Prdonja, jer prducka dan-noc i to kao veliki. Bekica, Milice, mico, (joj valjda nece postati derpe), mlito-mlitavi user posted image , buljo,dlakavi, i naravno sve one sladunjave- srce, mili, duso, zivote. Sve zavisi od situacije i ponasanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tepanje deci
23.7.2009 11:39:51   
NadaR
user posted image user posted image user posted image   i ja Milosha zovem Milice... Mica, beba,srecica...
Mm - Milosh,mish, shishmishuser posted image user posted image
A baka.. Radoslavuser posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tepanje deci
29.7.2009 14:42:11   
bratzz
Ok je dok su deca mala tepati im ali ja imam 22 godine i meni roditelji i dalje tepaju a to je toliko groznouser posted image da ne mogu da vam opisem.
I mm svekrva tepa i to mi je odvratno a on ima 28 godina.
Trudicu se da se mom detetu ne tepa u preteranoj meri jer mislim da je skoz neukusno, mada sam svesna cinjenice da nije moguce svima zabraniti da mu tepaju pa ako bude sin neka bude Neca (Nemanja), a ako bude cerk Mica (Milica).

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tepanje deci
29.7.2009 14:47:30   
Anoniman
To valjda ima veze sa tim što mame ostanu mame svojoj deci čak i kada ta deca porastu.
I meni mama tepa, i moja baka tepa mojoj mami, i ja tepam mojoj baki user posted image

(odgovor članu bratzz)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tepanje deci
29.7.2009 14:53:12   
mamanp
MM ima 37 godina, zaova 36 godina, a svekrva i dan-danas kad nas dve negde odemo kaze: "Moramo da idemo, ono dete ce doc i bice gladno" (mislim na mm i zaovu dok se jos nije udala), ili za zaovu kaze ona "mala".user posted image user posted image  

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tepanje deci
29.7.2009 14:53:36   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Mi Marka zovemo cvrčak, maza, pile, miki, marković user posted image ,
A Maju zovemo buba, šnicla (duga priča user posted image ), mala, guza user posted image



Smanjili smo tepanje, sad su samo
mamin cvrčak i buba user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tepanje deci
30.7.2009 22:16:00   
Didy
U početku je bio miš, pa cica, pa cici mici, a po najnovijem je šišmiš.
Kad ga, kao nešto, ogovaramo, onda je bitanga ili još češće bandit.
Vrlo često mu kažem ljubavi ili anđele ili pile ili mazane... Nesvesno...
A bude i Stefan često. Poslednjih mesec-dva smo intenzivirali da ga zovemo imenom da bi počeo da se "odaziva". Vredelo je.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tepanje deci
11.12.2009 17:06:06   
buhla
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

I ja Luku zovem Milice! user posted image

hihihhi ja mm zovem milice i on ludi.

On već ima nadimke za bebca Paja, Pajče, Pajica... mama moja ga zove Gliša... kuma - Žućko (jer na prvom uz je dr napisao žumančana masa)...a ja kad pričam sa njim user posted image kažem mu duša i telo mamino, mamin miš i žilica mamina user posted image
ali sam već svima rekla da kada se rodi ima da ga zovemo imenom Pavle! videćemo koliko ćemo uspeti u tome! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tepanje deci
11.12.2009 17:09:04   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

jeco, ne prepisuj od mene! user posted image user posted image user posted image

mm ga zove SINEK! user posted image



mm Davida zove sinAk user posted image user posted image user posted image
Dok je bio u stomaku zvali smo ga tvrtko (duga prica) ili punoglavac

Sad mu tepam milice,kao i svima i najcesce beki (to mi je od beba) user posted image

i neizbezno sunce,coca i pekmez user posted image

< Poruku je uredio marince -- 11.12.2009 17:11:21 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tepanje deci
11.12.2009 17:30:57   
gagana83
Ja bolje da ne pisem kako tepam Uni.Tepam joj usruljo,blesavice,poprduljo,nevaljaliceuser posted image i naravno beko,sunce,milice.Tata je zove zabo,a baba joj tepa zvezdo babinauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tepanje deci
11.12.2009 17:36:43   
Anoniman
Milanu tepam milice, cile-mile, cikili-mikil, drndać, a najčešće gucouser posted image
Mislim da će mu ostati nadimak Guca, jer ga sada svi tako zovu.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tepanje deci
11.12.2009 19:48:43   
*Alexx*
I mm Andreja zove žabac user posted image A ja: glavonja, ćelavko, usranko, srce, duša, ljubavi, milice user posted image

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja bolje da ne pisem kako tepam Uni.Tepam joj usruljo,blesavice,poprduljo,nevaljaliceuser posted image i naravno beko,sunce,milice.Tata je zove zabo,a baba joj tepa zvezdo babinauser posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here