|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike?
16.4.2009 9:16:17   
mihi
Luki sam uvek kupovala poklon za Božić, Uskrs, obično uvek igračke, sada neke igrice ili sl..... a Vi?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2009 9:25:24   
Anoniman
Neizbežno čokoladna jaja i zeke (kada smo kod toga, jel neko zna koja su lepog ukusa, kupila sam neko jaje pre neki dan, Luka ga pljunuo, kaže "Gadno je!" user posted image )... i ove godine će da dobije bicikli! user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2009 9:33:38   
Lilly*
Mislim da su sva ta cokoladna jaja i zeke prilicno bezukusne jer ih ljudi svakako kupuju user posted image  Prosle godine je moj sin dobio jednog velikog zeca i bio je, pa recimo, ukusan, probacu da nadjem sliku pa da ti je stavim
Za poklon mom sinu obicno kupimo neke igracke, vidim sta ga privlaci u poslednje vreme pa mu to kupim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2009 9:38:53   
Anoniman
moja djeca dobijaju obično razne igračke od porodice i prijatelja u zavisnosti koji je praznik i sta ko slavi.... jedino za Bajram dobijaju pare ili tzv. Bajram banku

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2009 9:54:02   
Lilly*
Evo Tasho, uslovno receno ukusan zecuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2009 11:09:25   
Lu
user posted image divnog li dječaka lillyuser posted image
Roko je za ovaj Uskrs dobio uglavnom zeke i jaja,definitivno najukusnija su kinder jaja,mama proba sve prije nego da djetetuuser posted image
Nije dobio nikakve igračke mislili smo mu kupiti tobogan koji planiramo odavno ali nismo našli odgovarajući ili su premali ili preveliki ali čim ga nađemo dobiće ga i on to već zna pa stalno pita kad ćemo kupiti toboganuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2009 11:14:36   
Buba76
Najvise igracke,mada su jaja neizbezna i kada nije Uskrs,ranije kinder a sada jaja majstor Bob!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 11:59:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2009 12:13:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

Najvise igracke,mada su jaja neizbezna i kada nije Uskrs,ranije kinder a sada jaja majstor Bob!


Majstor Bob jaja? Ima Majstor Bob igračkica? A kakvog su ukusa?

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2009 13:44:34   
Lilly*
Hvala Lu user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.4.2009 22:18:31   
Anoniman
Pođem danas u 16h da kupim detetu bajs. Jedna radnja, druga radnja, treća radnja... nema. U Tempu nađem NAPOKON, svi roza, pitam Nemate u nekoj drugoj boji?, kaže čika "Od kada Tempo postoji samo ove boje imamo!", kažem ja "Razmislite da kupite i u drugoj boji, i dečaci vole da voze bajsove!" user posted image
Našla sam u jednoj zaturenoj radnji, na putu za groblje 1 kom plavo - žutog bajsa, oko 19.30h.



(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
31.3.2010 16:11:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Evo Tasho, uslovno receno ukusan zecuser posted image
Jao,sunce jedno slatko user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
31.3.2010 17:12:13   
liliana
Naša beba je mala, pa će ove godine dobiti neku igračkicu ili neko odelce. Sutra icemo u kupovinu, pa čemo viceti.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
1.4.2010 13:31:55   
caca81
Mi deci za Uskrs ne kupujemo nista posebno, njima je zanimljivo da se kuckamo sa jajima, a medju njima bude i neko cokoladno. Od baka, deka i ostalih uglavnom dobiju parice i slatkise.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
1.4.2010 15:20:35   
Lilly*
Nisam imala vremena da kupim ništa posebno. Kupila sam mu neke Naruto katre, neku igračku što ispaljuje neke diskove i veliku preatonicu sa drvenim, voštanim bojama, flomasterima, gumicom, lenjirom, i nekim uljanim bojama, izgledaju kao voštane, zna li neko kakve su to boje i kako i za šta se koriste user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
3.4.2010 22:10:46   
marince1
Ja sam u sustini kupila materijal i dala ideju a moja kuma je uradila.
Mislim da ce to biti sjajna uspomena
To je ensto nalik onom sto su jmpm i Gagana kupile.

user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
3.4.2010 22:46:48   
Anoniman
Ja marince bas lepooooo

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
3.4.2010 22:50:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

Ja sam u sustini kupila materijal i dala ideju a moja kuma je uradila.
Mislim da ce to biti sjajna uspomena
To je ensto nalik onom sto su jmpm i Gagana kupile.

user posted image
Diiiiiiiivno,jel da da lepo izgleda kada ces tako nesto da cuvas user posted image ?!Mi smo kupili dve igracke,elem danas nam je 6 meseci i jednu povodom Uskrsa user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
4.4.2010 0:17:53   
gagana83
Una je od mame dobila farmerice,od tate igracku a od babe je dobila gomilu igrackica,pantalone i majicu i verovali ili ne:TABLICU MNOZENJA I TABLICU DELJENJAuser posted image user posted image user posted image Kad nisam pala u nesvest kad sam videla.Pitam ja svekrvu:"Pa dobro kevo sta ce nam tablica mnozenja i deljenja?" a ona kaze "Pa mozda neces naci kad bude trebalo"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
4.4.2010 1:06:40   
engimengi
Dobili su dve velike flašice i radosnice!!

Inače kad sam ja bila dete nama(imam jos brata i sestru) je majka pakovala paketiće sa igrackama,slatkisima i jajima i onda ih je sakrivala po kući a mi smo trazili po principu sto si blize poklonu tu je vruće i obratno ako si daleko hladno!Mnogo smo to voleliuser posted image


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
4.4.2010 11:31:30   
Dora
Ništauser posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
19.4.2011 10:39:20   
Anoniman
Marince , bas je lepo to tvoje user posted image
Aki ce dobiti set Mali madjionicar klik
beba loncic FP user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
19.4.2011 11:05:18   
Anoniman
Pa ništa ne kupujemo, šaramo jaja i pravimo kolače, a na Veliki petak Ergela u SU organizuje Uskršnji program za decu. Mogu da jašu ponije, traže skrivena šarena jaja u travi, igraju se .... tako da ćemo ako vreme posluži ići tamo

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
21.4.2011 23:16:40   
AndreaK
eh Subotica...ergela... Divno je sto za tako veliki praznik ima organizovano nesto tako lepo za decu..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
21.4.2011 23:28:51   
New Mom
Kupili smo joj kocke na sklapanje (nešto kao Lego, ali mekši materijal). Još smo mali za neke slatkiše i sl.
A baba i deda su joj kupili ljulju za dvorište.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here