|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta pokloniti partneru za Novu Godinu?
4.12.2008 14:05:08   
Anoniman
Šta ćete kupiti partneru / partnerki za Novu godinu?

< Poruku je uredio Lu RR -- 2.11.2010 10:34:05 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
4.12.2008 14:06:38   
maslacak
Parfem, isto kao i svake godine (voli se čovjek mirisati)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
4.12.2008 14:08:41   
kumara
Jao ja ne znam... Jos nam je i godisnjica braka blizu NG, tako da i trebaju 2 poklona. Za NG mislim da cu nesto obicno tipa dzemper/majca... a za godisnjicu moram da smislim nesto romanticno...

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
4.12.2008 14:09:52   
Anoniman
Ja mislim da će moj dobiti papuče! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
4.12.2008 14:11:56   
kumara
Jel to treba da mu bude neka poruka ili .... ??? user posted image

< Poruku je uredio Lenka -- 4.12.2008 14:12:00 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
4.12.2008 14:22:27   
Anoniman
Naravno da ima poruka - raspale su se one koje sada nosi! user posted image

Šta si ti bezobraznice mislila? Da je papučar? user posted image

"Šta je kume, predaješ mi štafetu?" user posted image

< Poruku je uredio guppy -- 4.12.2008 18:42:51 >

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
4.12.2008 14:58:42   
kumara
user posted image user posted image user posted image Ma ne, nego samo pitam... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
4.12.2008 15:01:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha


"Šta je kume, predaješ mi štafetu?" user posted image


Ovo je nešto interno! Izvinjavam se svima na forumu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
4.12.2008 18:26:06   
Jeca*
E super tema! Dva dana vec razmisljam o tome i nijedna moja ideja mi nije dovoljno dobra.
Htela bih da mu kupim bas nesto posebno, ali jos nisam smislila šta user posted image
Dajte ideje!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
4.12.2008 23:44:04   
Maya21
Ja sam mom muzicu kupila 101 Must See Movies. Covek obozava filmove, fotografiju pa za svaku priliku dobije po knjigu iz tih oblasti ili neku monografiju poznatih umetnika ( i sam je zavrsio Akademiju - slikarstvo ) user posted image A to mi je nekako i najlakse jer radim u knjizari user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 8:04:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca02

Dva dana vec razmisljam o tome i nijedna moja ideja mi nije dovoljno dobra.


Reci nama te ideje...

A što se tiče toga koji poklon je dovoljno dobar... Sem ako muž nema neki hobi (kao Mayin), mislim da ni jedan poklon nije dosta dobar. Možda je stvar u romantičnosti, možda je bolje napraviti nešto romantično. Ko ima malu bebu, svakako će biti kod kuće (manje-više svi) pa nije problem napraviti ukusnu večeru uz sveće.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 12:55:48   
kumara
Da, ja sam uvek za te romanticne poklone, ali nemam uvek vremena da ih pravim, pa se nekad sve to svede na nesto obicno. Mene nervira da mu kupim dzemper (mada ce ove godine verovatno tako nesto dobiti user posted image ) jer mu to ionako kupim bez povoda, pa mi onda tako nesto nema smisla.

Za nasu prvu godisnjicu sam naprimer nasla neku firmu koja gravira flase i case, pa sam porucila flasu sampanjca i dve sampanjske case sa nasim imenima izgraviranim. To je sitnica, ali mi je bilo jako lepo jer cemo to cuvati ceo zivot.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 12:58:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka


Za nasu prvu godisnjicu sam naprimer nasla neku firmu koja gravira flase i case, pa sam porucila flasu sampanjca i dve sampanjske case sa nasim imenima izgraviranim. To je sitnica, ali mi je bilo jako lepo jer cemo to cuvati ceo zivot.


Eto, recimo, jeco!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 13:02:22   
Lu
A moj muž nije nimalo romantik,on je praktičar zato će vjerojatno dobiti džemper ili kolekciju kozmetike koju koristi,a možda i parfem,
hej dajte mi ideje za parfem,koji se vama muški parfemi sviđaju,odnosno vašim partnerima?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 13:12:34   
maslacak
Svaki ukus je drugačiji, meni se sviđa ovaj parfem

Versace Eau Fraiche

Bočica izgleda jeftino, al unutra mmmm, sexa ne fali

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 13:14:55   
Anoniman
Ja otkidam na Paco Rabane XS... user posted image   KLIK
A moj muž ga ne koristi... user posted image
Mogla bih mu ga kupiti za NG... user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 5.12.2008 13:29:21 >

(odgovor članu maslacak)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 13:16:12   
kumara
Ja od mog verovatno opet necu nista dobiti... user posted image Njega mrzi da smislja takve stvari, pa mi samo kaze idi kupi nesto sama, a meni je to glupo. Mada da ne grasim dusu, ume on da me iznenadi obicnim danima sto mi je isto super, pa se zato i ne bunim.

Meni je jako lep parfem Carolina Herrera 212 Sexy men (KLIK). Moj muz ga je dobio na poklon i obozava ga.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 13:29:23   
Lu
Evo jedna super stranica sa opisom parfema,muških i ženskih

klikić

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 15:46:40   
Jeca*
Muški
Davidoff - Cool water
 
A ženski...ja sam manijak za parfeme i imam ih puno puno. Danas sam otkrila i savršen novi Lancome-ov Magnifique user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
5.12.2008 15:51:40   
Anoniman
Ja sam nedavno dobila ovaj od muža i totalno sam oduševljena!!!!

Paco Rabanne BLACK XS perfume KLIK

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
2.11.2010 9:49:30   
1zvezdana1
user posted image prelep parfem nadam se moj sledeci 

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
2.11.2010 9:55:15   
viking
Mislim da ću mm-a počastiti aparatom za espreso... To mi je plan za sada, ali ima vremena.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
2.11.2010 9:57:16   
Anoniman
S obzirom da ja ne radim, ako bih kupila mužu poklon to bi bilo od zajedničkih para, koje btw nemamouser posted image pa sam smislila da mu poklonim sebe u prazničnom izdanju, deo pre izlaska, a deo posleuser posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
2.11.2010 9:59:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

A moj muž nije nimalo romantik,on je praktičar zato će vjerojatno dobiti džemper ili kolekciju kozmetike koju koristi,a možda i parfem,
hej dajte mi ideje za parfem,koji se vama muški parfemi sviđaju,odnosno vašim partnerima?


neko je pomenuo davidoff cool water - volim i muski i zenski, ali od muskih obozavam armani code...kad smo mm i ja tek poceli da izlazimo osetila sam ovaj miris i nisam mogla da se odvojim od njega user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta Partneru Za Novu Godinu?
2.11.2010 10:00:57   
Anoniman
Ja nemam pojma , staviću mu bebu pod jelku , bolji poklon neće moći da dobije ... Mada , pre 2 godine sam mu kupila retrovizor za Yugo Floridu ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here