|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Agenti/agencije za nekretnine
25.4.2013 16:04:13   
Anoniman
Mislim da ovde pripada ova tema....
Kakvo iskustvo imate sa agentima i agencijama?
Dok sam zivela u Beogradu i trazila da iznajmim stan, mnogo su me nervirali jer je vecina njih trazila kao da im platis clanarinu pa svaki dan npr. u 5 poslepodne izlazi kao lista sa stanovima, ahaaaa....
A sad me vise zanimaju iskustva oko kupoprodaje (ne, nazalost ne kupujem nistauser posted image )
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Agenti/agencije za nekretnine
25.4.2013 18:47:48   
Verolina
Ja nemam, ali cuj kakvo je iskustvo imao moj brat pre dva meseca. Naime, kad su on i devojka otisli da pogledaju neki stan isao je neki lik iz agencije sa njima. Moj burazer je pitao zenu je l' ona hoce da se dogovaraju mimo agencije, ona je rekla da hoce i tutnula mu njen telefon. Nedelju dana kasnije, oni su obavili predugovor, i to je onaj lik iz agencije saznao, a onda je poceo da zove mog brata i da mu preti. Da se razumemo, burazer sa njim nema nista, niti je on potpisao nesto sa njima. Moze da bude dovedena u pitanje neka usmena etika, ali kad to stavimo u odnos kakva bi moj burazer bio budala kad bi dao agenciji 5000 evra, onda se o toj etici (usmenojuser posted image ) i ne razmislja mnogo. A i ponasanje tog agenta je dokazalo da prema njima treba da se ponasas tako. Poslednji put kad je zvao, moj brat se spakovao i otisao u agenciju sa advokatom. Pripretili su im tuzbom i nakon toga poziva vise nije bilo.
Ja znam da agenti moraju da zaradjuju novac i da rade, ali gde preteci pozivi ulaze u okvir posla? Uzas!Pretio mu je batinama, sacekusama, ali kad je poceo da prica o bratovoj devojci, ovom je prekipelo.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Agenti/agencije za nekretnine
16.5.2013 12:07:42   
lanajelena
Ksena ako ti nesto treba slobodno pitaj mm je radio u agenciji za nekretnine 12 godina

Verka sto se tice vaseg slucaja moram da priznam da je lik iz agencije upravu,tvoj brat je dosao da pogleda stan preko agencije,on mu je pronasao sta je trazio i sad da izvisi nije u redu,sto se tice agencije gde je mm radio to je funkionisalo po principu da svaki stan koji agent pokaze kupac mora da potpise radni nalog da mu je ovaj pokazao bas taj stan ukoliko agencija sazna da je doslo do prodaje mimo agencije imaju prava da tuze kupca

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Agenti/agencije za nekretnine
16.5.2013 12:45:32   
Verolina
LJ, kontam ja da mozda moralno nije u redu, ali pravno nije potpisan nikakav dokument i nista nije uslovilo tog agenta da preti preko telefona prebijanjem i sl. I to nekoliko puta.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Agenti/agencije za nekretnine
16.5.2013 12:56:15   
Anoniman
LJ, pokusavam da ti posaljem PP, ali ne mogu. U principu me zanima preporuka za neku agenciju ili konkretnog agenta koji se bavi objektima u okolini Beograda.

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Agenti/agencije za nekretnine
16.5.2013 13:19:26   
lanajelena
Verka ma ok,njihova greska sto nisu napravili neku vrstu ugovora...Ksena za BG ti ne mogu pomoci user posted image u NS znam ko je najbolji i imam bas puno njih koji tamo rade

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Agenti/agencije za nekretnine
21.7.2019 9:58:53   
MimaKos
Ako.mozete, izbegnite ih! Mozete i sami ako se dovoljno angazujete


(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Agenti/agencije za nekretnine
24.10.2019 15:17:41   
mama ivane
Vise uzima agencija za neku nekretninu nego sto i ta ista nekretnina zaista i vredi tako da zaobilaziti  agencije u sirokom luku

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Agenti/agencije za nekretnine
24.10.2019 19:12:38   
kamičak
Gde imate prodaju stanova bez agencije kao posrednika?


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here