|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Angelmanov sindrom
24.8.2016 15:09:54   
vikiveki
Tražila sam ali nisam uspela da nađem ovde nešto o ovom genetskom poremećaju....Ako ima nekoga ko ima dete ili nekoga u blizini sa ovim sindromom,dobro bi mi došla bilo koja vrsta saveta i iskustva.Do sada nisam imala prilike da se sa tim sindromom sretnem a imaću u grupi takvo dete.Pregledala sam na netu sve što sam mogla naćiuser posted image

< Poruku je uredio vikiveki -- 24.8.2016 15:12:25 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Angelmanov sindrom
4.3.2017 21:30:16   
Andrea AS
Ja sam mama devojcice sa Angekmanovim sindromom, bice mi drago ako mogu da pomognem

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Angelmanov sindrom
4.3.2017 21:35:54   
Skockica
Ja prvi put cujem za to. Mozete li malo detaljnije, koje su karakteristike takve dece?

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Andrea AS)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Angelmanov sindrom
4.3.2017 21:39:14   
Andrea AS
Angelmanovim sindromom izvinite na gresku

(odgovor članu Andrea AS)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Angelmanov sindrom
4.3.2017 21:44:21   
Andrea AS
To je neuroloski sindrom i vezan je za 15 hromozomom. Zovu ih deca andjeli zbog cestog ksrakteristicnog smeha, vole da se maze jako su umiljati ali i hiperaktivni,ne govore imaju epilepsiju itd. Predivni su

(odgovor članu Andrea AS)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Angelmanov sindrom
4.3.2017 22:20:19   
vocicana
Oh boze mili. Ljubim vas hrabre mame, pisite, bas bi volela da cujem o toj mutaciji. Nije tako cesta ali sa veoma specificnim simptomima i pratiocima. Da li svako dete sa Angelkmanom ima epilepsiju? Pisite mame.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Andrea AS)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Angelmanov sindrom
28.3.2017 21:25:43   
vikiveki
Ja sam odavno postavila ovu temu ...mislila sam da je niko nije zapazio,a sada vidim da ima neko.Mene to zanima jer u mojoj grupi dece u vrtiću imam dečaka sa takvim sindromom,i drago mi je da mogu reći da je za skoro godinu boravka ostvario veliki napredak...kada je u septembru došao u grupu mi,vaspitači,kao i stručni saradnici,uglavnom nismo znali sa čime se susrećemo,videli smo samo snimke na netu.Andrea kolika je tvoja devojčica i da li je nekad išla u vrtić?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here