|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Baby Einstein
13.2.2010 14:11:58   
Didy
Drage mame, nedavno smo dobili nekoliko epizoda Baby Einstein i oduševljeni smo. Meni se dopadaju, jer su zanimljivi, jako edukativni, sa vrlo kvalitetnom i probranom muzikom u pozadini (Mocart, Bah, Betoven) koja prati tematiku epizode, jednostavno urađeni, pa detetu ne odvlači pažnju preveliko šarenilo, već tačno može da se usredsredi na ono što je u fokusu, vrlo pažljivo odabrane teme i uklopljeno sa detetu bliskim pojmovima i onim što ga okružuje. I Stefan je oduševljen. Retko šta mu drži pažnju kao ovo (crtane slabo gleda, možda ponekog Nodija, ostalo mu nije zanimljivo), odgleda uvek celu epizodu (oko 30 minuta traje).
Htela sam sa vama da podelim ovo lepo zajedničko iskustvo, jer je, po mom mišljenju, u današnje vreme vrlo malo kvalitetnih sadržaja i primerenih uzrastu, koji umiruju, a ne podstiču agresiju.
Kakva su vaša iskustva? Da li imate kod kuće ove emisije za decu i kako vaša deca reaguju na njih?
Mi smo dobili nekoliko epizoda narezano, a zanima me da li znate gde ima da se kupi u Srbiji, jer ja nigde nisam videla. Nije mi važna cena, jer za tako nešto ne žalim novac.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Baby Einstein
13.2.2010 20:13:35   
Anoniman
Vidi šta sam našla: KLIK

Možda možeš da ih kontaktiraš mail-om i da se raspitaš. user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Baby Einstein
14.2.2010 14:52:54   
Didy
Thanks, Tasho. Videla sam taj njihov sajt i razmisljala sam o tome, ali sam htela prvo da vidim da li ima neko jednostavnije rešenje, tipa iđeš u prodavnicu i kupiš.user posted image  
Ima na youtubu skoro sve epizode, ali onako iz delova, a ja bih baš volela da ih imam cele.
Je l' neko puštao svojoj deci?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Baby Einstein
14.2.2010 17:58:30   
Anoniman
Luka je to prerastao koliko sam bacila pogled. Ne bi mu držalo pažnju. 

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Baby Einstein
14.2.2010 19:25:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy

Thanks, Tasho. Videla sam taj njihov sajt i razmisljala sam o tome, ali sam htela prvo da vidim da li ima neko jednostavnije rešenje, tipa iđeš u prodavnicu i kupiš.user posted image  
Ima na youtubu skoro sve epizode, ali onako iz delova, a ja bih baš volela da ih imam cele.
Je l' neko puštao svojoj deci?


To mi je spas. Nesa jedino uz to moze da sedi pola sata, dok uradim sta moram. Obozava sve epizode, pustam mu preko youtuba, a jednu imam(baby mozart festival-on to zove beba mocauser posted image ). Drugarica ce dobiti iz spanije jos nekoliko epizoda, bas se radujem tome.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Baby Einstein
14.2.2010 19:50:42   
Leki 77
Potpuno fenomenalna stvar. Igor obozava sve epizode. Ja sam ih sve skinula sa net-a preko torrent-a.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Baby Einstein
7.11.2014 13:25:42   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Drage mame, nedavno smo dobili nekoliko epizoda Baby Einstein i oduševljeni smo. Meni se dopadaju, jer su zanimljivi, jako edukativni, sa vrlo kvalitetnom i probranom muzikom u pozadini (Mocart, Bah, Betoven) koja prati tematiku epizode, jednostavno urađeni, pa detetu ne odvlači pažnju preveliko šarenilo, već tačno može da se usredsredi na ono što je u fokusu, vrlo pažljivo odabrane teme i uklopljeno sa detetu bliskim pojmovima i onim što ga okružuje. I Stefan je oduševljen. Retko šta mu drži pažnju kao ovo (crtane slabo gleda, možda ponekog Nodija, ostalo mu nije zanimljivo), odgleda uvek celu epizodu (oko 30 minuta traje).
Htela sam sa vama da podelim ovo lepo zajedničko iskustvo, jer je, po mom mišljenju, u današnje vreme vrlo malo kvalitetnih sadržaja i primerenih uzrastu, koji umiruju, a ne podstiču agresiju.



Meni je Baby Einstein spas! A i ne samo to, mislim da je sadržaj podstičući i edukativnii, i super je što je prilagođen uzrastima - mi sada gledamo od 3 do 6 meseci. S najviše voli epizodu sa godišnjim dobima KLIK i još jednu (posebno voli pčelicu na početku), ima naravno i nekih koje ga uopšte ne zanimaju user posted image . Mislim da svako dete nađe sebi omiljenu. Ciklamina Danica recimo ni da pogleda godišnja doba a Sava uživa. Ali zato ima puno epizoda pa možemo da biramo šta odgovara detetu i drži mu pažnju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Baby Einstein
7.3.2015 11:50:17   
mila83

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Drage mame, nedavno smo dobili nekoliko epizoda Baby Einstein i oduševljeni smo. Meni se dopadaju, jer su zanimljivi, jako edukativni, sa vrlo kvalitetnom i probranom muzikom u pozadini (Mocart, Bah, Betoven) koja prati tematiku epizode, jednostavno urađeni, pa detetu ne odvlači pažnju preveliko šarenilo, već tačno može da se usredsredi na ono što je u fokusu, vrlo pažljivo odabrane teme i uklopljeno sa detetu bliskim pojmovima i onim što ga okružuje. I Stefan je oduševljen. Retko šta mu drži pažnju kao ovo (crtane slabo gleda, možda ponekog Nodija, ostalo mu nije zanimljivo), odgleda uvek celu epizodu (oko 30 minuta traje).
Htela sam sa vama da podelim ovo lepo zajedničko iskustvo, jer je, po mom mišljenju, u današnje vreme vrlo malo kvalitetnih sadržaja i primerenih uzrastu, koji umiruju, a ne podstiču agresiju.



Meni je Baby Einstein spas! A i ne samo to, mislim da je sadržaj podstičući i edukativnii, i super je što je prilagođen uzrastima - mi sada gledamo od 3 do 6 meseci. S najviše voli epizodu sa godišnjim dobima KLIK i još jednu (posebno voli pčelicu na početku), ima naravno i nekih koje ga uopšte ne zanimaju user posted image . Mislim da svako dete nađe sebi omiljenu. Ciklamina Danica recimo ni da pogleda godišnja doba a Sava uživa. Ali zato ima puno epizoda pa možemo da biramo šta odgovara detetu i drži mu pažnju.


i mi smo odusevljeni,stvarno su zanimljivi,edukativni,puno toga zapamte i prepoznaju.meni se narocito svidja sto je ukljucena klasicna muzika !user posted image deca mi vec mnoga dela prepoznaju ..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Baby Einstein
7.3.2015 11:57:09   
veselicaa
Cula sam za ovo jos dok mi je S.bila mala,ali nije bas htela da gleda.Posebno mi se dopalo to sto je klasicna muzika i sto nije mnogo napadno,ne odvlaci paznju.Od devera mali je voleo da gleda dok je bio manji.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Baby Einstein
7.3.2015 14:22:57   
mila83
Ovo je prvo sto smo od Baby Einstein videli..a moja se Mima setila da to snimimo da imamo kada mama rodi seku(to je bilo jos letos, dok sam bila trudna) KLIK

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here