|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bezbednost u stanu
29.12.2008 14:55:35   
Anoniman
One gumene loptice na ćoškove od stola (koje je meni Luka postidao čim sam ih polepila), one zaštite za utikače, zatvorena vrata od terase i prozori kada dete nauči da se penje na nameštaj, zaštita za šporet...

Šta još?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bezbednost u stanu
29.12.2008 15:04:38   
stella
Zastita za vrata ormara,koju hitno moram nabaviti.Jer mi slaganje ormara 100x na dan nije omiljeni posaouser posted image
Stavili zastite na uticnice,i sve po kuci sklonili sto Hana moze dohvatiti.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bezbednost u stanu
29.12.2008 18:56:06   
guppy RR
imam zaštitu za ormare, ćoškove, utičnice... mislim da je to to.
postoji i zaštita pred potpunim zatvaranjem vrata (da se dete ne uštine).

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bezbednost u stanu
30.6.2009 22:02:10   
guppy RR
U, sad vas ima puno novih.
Šta koristite od ovih spravica?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bezbednost u stanu
30.6.2009 22:53:30   
afrodita
Samo da napisem toliko:
Obratite paznju na ovo imam
jako lose iskustvo.
Bravo Tasha user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 10:39:02   
guppy RR
Ovako kod nas izgleda kuhinjski element sa zaštitom protiv otvaranja vrata.
Tu je i kanta za smeće.

user posted image

user posted image

Vrata se otvaraju jednim potezom. Treba da se pritisne poluga na sredini zaštite i da se spusti jedan deo dole. Malo dete nije dovoljno jako da pritisne polugu, a nama je otvaranje vrata jako jednostavno.

Na isti način sam zatovorila rernu i fioke u kuhinji.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 10:46:12   
guppy RR
Ovako smo zaključali vrata od zamrzivača (donji deo frižidera) i ormariće u kupatilu, u kojima su otrovna sredstva (za čišćenje WCa, prašak za veš ...).

user posted image

user posted image

To se već malo teže otvara. Desni krug se zavrće u jednu stranu, dok se ne napravi otvor za onu trakicu. Onda se trakicu vadi, otvori se ormarić... i kasnije se sve to vrati nazad. Stavili smo na ormariće kojima treba takvo "ugaono" zatvaranje i nije moguća kopča sa prve dve slike.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 11:24:19   
Jeca*
user posted image user posted image user posted image
lepo, čisto i uredno! svidja mi se
imamo mi već gomilu zaštita po stanu, na fijokama, utičnicama i sl. Do sad kanta nije bila interesantna, pa tu nismo postavljali, ali i ja planiram sad da nabavim nesto ovako da kupim. Videla sam da ima u turbo limacu. Mada, pokusacu jos par dana sa varijantom NEMOJ i da ga sklonim, čisto da vidim koliko je voljan da me sluša. Ne volim ni odmah da mu zabravim nešto, prvo ga malo testiram i analiziram user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 11:32:24   
Anoniman
Luka nikada nije otvarao zamrzivač, možda dva puta, ali mislim da se slučajno otvorio kada se on malo oklembesio na ručku. user posted image  Frižider otvara samo kada hoće čokoladicu. user posted image  Fioke je otvarao dok ga nisam jednom pustila da razbije usnu o nju i pričkine prst - od onda ne dira. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 11:32:28   
Lu
Ja još uvijek imam samo u utičnicama zaštite,to smo stavili čim se Roko rodio.
Imali smo i na oštrim kutovima,ormariću u kupatilu,takođe i ovom u kuhinji ispod sudopera gdje je kanta za smeće i deterdženti.
Sad je već dovoljno odrastao pa smo ove ostale uklonili i sam već odavno nosi papiriće  u kantu za smeće a svi deterdženti su otrovi i to ne dira.
Sve su to male stvarčice ali puno pomognu roditeljima i djeci da se ne ozljede i svaka čast onome ko ih izmisliouser posted image

Napravili smo i ogradicu na stepeništu,i nju ćemo uskoro ukloniti jer i uz stepenice već ide samuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 11:42:22   
Anoniman
Neki dan kad sam bila kod drugarice koja ima sina od 7 meseci....prichale smo na ovu temu....
Sada bukvalno za sve postoji zashtita...a ja se ne setjam...a i mama mi kaze da mi nismo imali nikakve zashtite kad sam ja bila mala.... (osim one ogradice u kreveticu da ne ispadnem napolje user posted image
Guppy je spomenula da je zashtitila rernu.... kod mene kuci smo se grejali na trajnozarecu pec (to je ona shto ima stakla da gledash vatru kako gori) ...i meni je to kao i rerna bilo PEC i nisam prilazila tome user posted image Verujem da roditelji vecine nas nisu imali ove zashtite...pa smo mi ipak znali shta smemo shta ne...zar ne?user posted image

Samo da razjasnim...nisam protiv ovih spravica....verujem da su mnogo korisne...pogotovo shto mame ne mogu da gledaju u dete 24h dnevno...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 11:53:09   
guppy RR
Ja mogu da gledam jedno dete, dok drugo trči prema rerni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 11:59:31   
Anoniman
Ma razumem...tebe pogotovo sa dvoje dece (inache zavidim ti na tome user posted image )
Nego sam htela reci da mi kad smo bili mali nismo imali te zashtite...izmedju ostalog...user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 12:05:15   
guppy RR
znaš zašto sam ja prvenstveno stavila tu zaštitu?

... jer mi se pre toga dan svodio na "Marko nemoj to, Majo nemoj to, Marko idi tamo, Majo dođi ovamo, Marko ovo, Majo ono...".

Otkad sam stavila zaštitu, dan nam se svodi na "ajde da crtamo, dođi vidi kako mama kuva, idi u kupatilo po nošu" ... jednostavno sam opuštenija jer znam da ne mogu u kupatilu ništa da uzmu što ih može otrovati, i slobodno se kreću po stanu.

Meni ta zaštita nije donela "zatvor" nego slobodu u odnosu do svoje dece.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bezbednost u stanu
30.7.2009 12:24:30   
Anoniman
Shvatam guppy.... i ja tju verovatno da stavim zashtitu kad budem imala svoje dete...user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 9:36:01   
NadaR
 Pitanje za mamike koje u kuci imaju stepenice (a i za ostale) ... Kako ste ih rijesili?



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 14:58:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Pitanje za mamike koje u kuci imaju stepenice (a i za ostale) ... Kako ste ih rijesili?



Imamo ogradicu na vrhu stepenica,koju ćemo uskoro da skinemouser posted image
Mi smo i dvorište potpuno ogradili i kapija je uvijek zaključana!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 21:50:08   
NadaR
 Lu... kako izgleda ta ogradica? Od cega je?
Ja imam jedne stepenice iz prizemlja u dnevnu pa jos jedne od dnevne za kupatilo i sobe.
Uskoro cu morati nesto raditi po tom pitanjuuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 21:58:52   
Lu
Ja imam vanjske stepenice i na njima je bila aluminijska ograda pa smo zvali tog istog majstora
da nam napravi vratanca na vrhu stepenica
ona se mogu jednostavno ukloniti.
Ne znam kakve su stepenice kod tebe,najbolje da zoveš nekog majstora oni imaju ideje ili se možda tm razumije u to.
Ma nije to problem samo staviš vratanca na vrh stepenica.
Nešto sad zamišljam tvoju kuću,imaš dvoje stepenice unutra jesu to neke manje,jel imaš već ogradu na njimauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 22:03:37   
NadaR
Jaoooo... meni trebaju cetvora vratasca. U pitanju su untrasnje stepenice. Kuca je kaskadna... pa od prizemlja idu stepenice do dnevne pa podest pa onda opet stepenice na sledecu etazu gdje su na sobe i kupatilo.user posted image user posted image
Slikacu ti kasnije posto ne znam kako bih jednostavno objasnilauser posted image user posted image user posted image  


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 22:05:57   
Lu
Važi uslikajuser posted image
Ako je to mali broj stepenica(3-4) onda možda i netreba zaštita nego jednostavno da se nauči da su tu pa polako da prelazi,kod mene su ipak vanjske opasne.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 23:21:51   
NadaR
 Evooo...user posted image

user posted image

url=http://www.Slikomat.com/slika/3937615.htm]user posted image [/url]


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 23:28:13   
Lu
Uh draga Nada,koliko ja vidim trebaju ti troja vratancauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 23:29:57   
NadaR
 Bas su nezgodneuser posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bezbednost u stanu
5.8.2009 23:32:05   
Lu
Ne znam šta ti je na ovom podestu,koja prostorija,možda dastaviš smo na dnu i na vrh stepenicauser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here