|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Biblioteka
25.12.2016 13:43:06   
Anck Su Nmaun
Trazih temu al je ne nadjoh

Jel idete u Biblioteku?
Uzimate li knjigice i kakve? Sta vasa deca vole da citaju i da im vi citate?

Mi smo se skoro uclanili i bas jedva cekaju da opet odu razgledaju toliiko knjiga.
Sad smo uzimale kao neke mini enciklopedije o Dinosaurusima, o kostima , o planetama i slicno.
A ja uvek uzmem jos po jednu sa dosta kratkih pricica da im citam za laku noc.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Biblioteka
25.12.2016 13:52:52   
Mala Elena
Za sada price citamo...ali je zanima samo par.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Biblioteka
25.12.2016 13:57:51   
Sanjica26 RR
Naravno. Mi smo se uclanini jos dok je bila beba. Tako i pise na kartici ime i prezime (beba).user posted image Bas uzimamo razne knjige. One bas vole knjige. I najvise se obraduju knjizi.
Bas me je podset_io facebook da je na taj dan uclanjena u biblioteku.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 25.12.2016 13:58:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Biblioteka
25.12.2016 13:59:24   
Mala Elena
Ja cu uclanitii stariju , za sada je jos rano. Ali jedva cekam pa cemo listati, pricati, uzivati...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Biblioteka
25.12.2016 14:01:45   
Anck Su Nmaun
Mi im stvarnoo puno kupujemo knjiga ali ovako nam je interesantnije i naravno mnogo veci izbor.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Biblioteka
25.12.2016 14:03:19   
Mala Elena
To se podrazumeva,jedva cekam . Sa koliko god si ih uclanila?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Biblioteka
25.12.2016 14:06:29   
Anck Su Nmaun
Ja sam tek skoro, ustvari isli su u obilazak biblioteke sa vrticem. Decica su onda dobila grupne clanske karte . Pre par meseci

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Biblioteka
25.12.2016 14:23:08   
Sanjica26 RR
Mala Elena uopste nije rano da je upises. Svasta ima. Pocev od slikovnica.
Mi toliko knjiga imamo da nam treba jos jedna polica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Biblioteka
29.3.2017 21:01:57   
vikiveki
Moja ćera je još od predškolskog htela da se učlani u biblioteku jer je jednom sa mnom bila i mnogo joj se svidelo a starijeg sina ne mogu da nateram da čita ni lektiru za školu a kamoli da uzima knjige iz biblioteke za čitanje.

< Poruku je uredio vikiveki -- 29.3.2017 21:03:49 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Biblioteka
31.3.2017 10:05:11   
Anck Su Nmaun
Zadnji put uzeli 5 knjiga , za par dana sve procitane user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Biblioteka
31.3.2017 10:12:09   
Sanjica26 RR
Dobro si me podsetila Anck. T ima jos od pre karton, a Sofi nema. Uzimamo preko T. Danas cu i njoj da moze lepo i ona da uzme vise.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Biblioteka
26.6.2017 21:07:20   
Sanjica26 RR
Sad i Sofi ima svoj karton. T uzme tri knjige, Sofi dve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Biblioteka
27.6.2017 11:38:55   
Anck Su Nmaun
Pre neki dan uzeli 6 knjiga i H jednu izgubi user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Biblioteka
4.7.2017 10:34:58   
Peace*
Stariji sin mi je u fudbalskom kampu. Maločas trener šalje poruku, kaže, telefoni su oduzeti, pa umesto igrica, sada prepričavaju knjige koje su pročitali.
Kaže, tako je saznao da na Youtube postoje klipovi u kojima ljudi čitaju knjige a ti samo slušaš... user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Biblioteka
4.7.2017 12:04:38   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Peace*

Stariji sin mi je u fudbalskom kampu. Maločas trener šalje poruku, kaže, telefoni su oduzeti, pa umesto igrica, sada prepričavaju knjige koje su pročitali.
Kaže, tako je saznao da na Youtube postoje klipovi u kojima ljudi čitaju knjige a ti samo slušaš... user posted image



Kakva faca..hahaa.
.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Biblioteka
27.7.2017 12:13:19   
Anck Su Nmaun
Hahaha tako smo mi u srednjoj skoli nabavlajli knjige sa prepricanim lektirama. U to vreme nije bilo YT user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Biblioteka
27.7.2017 13:43:07   
veselicaa
Kod nas nema biblioteka,skolska je bas slaba sa knjigama ali mi kuci imamo pravu mini biblioteku.Nini sam dala prve knjigice otkrivalice sa sedam,osam meseci sada ih vec obozava.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Biblioteka
27.7.2017 13:51:04   
Anck Su Nmaun
Ma i mi imamop more knjiga, nije mi nikad zao kupiti. Ali kasnije kad procitaju , jednom dva puta traze dalje, pa ne bih bas da pokupujem sve user posted image mislim... biblioteka je zato zakon. Moji vole citanje pred spavanje, svaku noc drugu pricu. Tako da mesecno procitamo po 5-6 knjiga.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Biblioteka
27.7.2017 13:56:07   
Sanjica26 RR
Ja ne smem vise da gomilam knjige. Stavice me u top muz. user posted image Malo pre smo bile do biblioteke. Svako ima svoj karton.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Biblioteka
27.7.2017 15:59:24   
dddaca
Mi se jos nismo uclanile, racunam mala je. Voli da joj citam, ali nema strpljenja da procitam celu stranicu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Biblioteka
27.7.2017 17:10:45   
Sanjica26 RR
Uopste nije rano.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Biblioteka
27.7.2017 17:21:57   
dddaca
Znas kako, mislila jesam da je rano, ali sad kad sam procitala ovu temu mislim i da bi mogli da probamo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Biblioteka
27.7.2017 17:30:31   
veselicaa
dddaco kazem ti sa osam meseci se krece sa knjigama.Sanjice i mene moj muz grdi oko kolicine knjigauser posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Biblioteka
27.7.2017 17:38:21   
Sanjica26 RR
Veselice, on nista ne komentarise ali sigurno ce poceti da govori ako nastavimuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.10.2017 22:30:44 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Biblioteka
27.7.2017 17:44:44   
dddaca
Poceli smo mi dosta rano sa knjigama, onim prvim sa tvrdim koricama, uz njih naucili svasta, a onda su se redjale slikovnice, deda joj redovno cita, ja joj citam pesmice, pa onda ona otvori knjigu i recituje user posted image I mm joj kupuje knjizice, tako da sa tim nemamo problem, ali eto sve do ove teme sam mislila da je za biblioteku rano. Sad sam vec sigurna da cemo je u toku sledece nedelje posetiti

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here