|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 1:02:40   
Anoniman
Prošle godine smo u junu bili u Portorožu 5 dana (to je bio kao pred-godišnji), i dan u hotelu (noćenje sa doručkom) je stajao 60eur. Sada sam bila na sajtu, isti hotel ove godine je 110eur. user posted image
U pitanju je hotel Bernandin, ali najjeftiniji njegov deo, Ville Park.

Kako se kreću cene drugde? Jesu više ili niže nego prošle godine?

Gde planirate?

Jeste uplatili već?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 6:39:14   
Lu
Ja mogu reći za HR pošto ćemo i ove godine najvjerojatnije na Jadran jer nam je najpraktičnije,
znači ne najavljuju poskupljenja,buking im je već dosta manji nego prošle godine a najpovoljnije će biti uzeti nešto u last minute,tako predviđaju.
Prošle godine smo platili apartman 70 eura,a u hotelu sa tri-četiri zv.smo mogli proći za 80-100eura polupansion.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 7:59:11   
Anoniman
pojma nemam iskreno, posto imamo kucu na moru tako da ne pratim cijene sto se tice jadranske obale, ali sam imala namjeru ici u tursku ove godine i jos nemam pojma da li ce biti skuplje nego proslih godina 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
12.3.2009 8:03:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:15:13   
Anoniman
A idete na slepo pa ćete tamo da nađete smeštaj?

I mi imamo kuću na moru, u Crnoj Gori, tamo idemo u avgustu, ali ja volim da mi d**e vidi puta u junu. Za taj poduhvat štekam stari godišnji... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:16:31   
Anoniman
pa sta mislis tasho sto i ja pored kuce ocu negdje drugo?!!!! naravno isto ko i ti da guza vidi puta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:22:15   
afrodita
Mi smo uvek isli u Sutomore, privatan smestaj
po krevetu je od 5-10 e dnevno, zavisi od
perioda u kojem se ide.
Bili smo pre par godina u Turskoj,
ne bih dala Sutomore za 5 Kushadasija.
Ove godine bi najvise voleli otici u Hrvatsku
negde u Istru, npr Pula.user posted image Nemam pojma
kakve su cene privatnog smestaja tamo.
Zna li neko?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:26:39   
Anoniman
Moj centralni problem je što mrzim "svoju kuću" i privatan smeštaj, to mi je varijanta - ništa od odmora, cimam se kao kod kuće, samo još gore jer nemam sve što mi treba jer nisam kod kuće. user posted image  Ja volim da neko drugi pripremi hranu, namesti krevete i promeni peškire makar tih 10 dana na moru, i mislim da vredi svake pare.

Meni je Turska fenomenalna, bila sam u Marmarisu, samo mi je mnogo daleko da putujem sa detetom.

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:28:24   
Anoniman
afrodita ukucaj na googlu privatni smjestaj u hr-u ili tacno mjesto koje te interesira  pa ce ti izbaciti sve 

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
12.3.2009 8:38:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:40:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

a vidim sta na moru ne mozes propastiuser posted image user posted image user posted image


user posted image  Nisam shvatila?

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:45:03   
NadaR
Prosle godine nisam isla na ljetovanje,useljavali se u kucu, sredjivali sve prije bebe,pa onda to zavtsili u avgustu,ja bila vec pred kraj osmog mjeseca i nije bilo pametno putovati...user posted image ..
Inace idem u Makarsku kod istih ljudi vec nekoliko godina i jako sam zadovoljnauser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:45:26   
mihi
Turska je neopravdano skupa bili smo 2 puta jednom u Bodrumu i prošle godine u Kemeru za hotel 5* potrebno je celo bogatstvo a ništa spektakularno. Mislim da su ove godine još više cene kada su Turska i Grčka u pitanju za hotele sa 4 i 5* (na sajmu turizma su davali popust od 10%. Mi smo 4 puta letovali u Egiptu i ja sam oduševljena Hurgada dva puta, Šarm dva puta. Zavšili smo kurs ronjenja i ronili divno toplo more, hoteli vrhunski 5* u Egiptu po luksuzu ne mogu da se porede sa Turskom na primer. Iz Šarma može da se ode u Jerusalem i da se obiđe grad Petra. E to sad na izlete mogu samo roditelji bez male dece. MI ove godine ne možemo zbog male bebe u Egipat ali već sledeće zdravlje bože da.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:47:44   
NadaR

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Prosle godine nisam isla na ljetovanje,useljavali se u kucu, sredjivali sve prije bebe,pa onda to zavtsili u avgustu,ja bila vec pred kraj osmog mjeseca i nije bilo pametno putovati...user posted image ..
Inace idem u Makarsku kod istih ljudi vec nekoliko godina i jako sam zadovoljnauser posted image


Jos da dodam da je cijena nekih pedesetak eura i dole sam za tri satauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
12.3.2009 8:49:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:51:12   
Anoniman
Ja jednostavno osećam gađenje prema Egiptu i ne želim da idem tamo.
I prema Turskoj sam to osećala, otišla sam na drugaricin nagovor 2002-ge, meni je prelepo. Pamukale, Kleopatrino kupatilo, Kleopatrina plaža, Arena... Žao mi je što na Efes nisam otišla. Gradska plaža Marmarisa mi se ne sviđa, silazile smo samo da otplivamo, a pošto smo imale ležaljke uz bazen (all inclusive hotel), onda smo tamo ležale. Hotel je na 10 koraka od mora.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:55:02   
Lu
IZVORNA PORUKA: afrodita

Ove godine bi najvise voleli otici u Hrvatsku
negde u Istru, npr Pula.user posted image Nemam pojma
kakve su cene privatnog smestaja tamo.
Zna li neko?



Prošle godine su dvosobni apartmani(odvojena kuhinja,balkon)sa klimom,do 200metara od plaže bili 50-60 eura sve ispod te cijene su uglavnom jedna prostorija sa šporetom uz krevetuser posted image
Uz samo more malo skuplje,ali cijene znaju varirati zbog udaljenosti,vrste plaže,parkinga,blizine pojedinih sadržaja itd.najbolje je pogledati trenutnu ponudu,naći ću link pa ću vam staviti.
Mi smo bili u Biogradu Sjev.Dalmacija,ja nikako nepreporučujem južnu i srednju, osim ako ne volite gužvu.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:59:17   
Anoniman
meni je sve super samo nek se putuje, obisla tursku, haman citavu, egipat, grcku jedan put, azurnu obalu uzduz i poprijeko, al Jadranska obala najbolja, ne moze se porediti!!!!
Medjutim, po meni je jadran preskup sto se tice hotela a ne nude nista, al bas nista, medjutim ja ga obozavam, a sve ostalo je lijepo obici!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 8:59:58   
Lu
Evo sjetila sam se jedne stranice,ali ima ih još i boljih,

LINK

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 9:02:21   
Anoniman
lu slazem se s tobom... meni makarska, orebic (inace citav peljesac), gradac, podace, tucepi... ma tu je goli bosanac, em guzva, em ko da sam kod kuce
ali krk, crikvenica e to mi je nesto, a u rijeci najvise opet banjalucana i sarajlija

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   [Obrisana poruka]
12.3.2009 9:05:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 9:08:53   
Anoniman
Zvuči fenomenalno, sem što nemam pojma gde je to. user posted image  Stavi slikice.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 9:10:47   
Anoniman
Brist sam zaboravila, zar nije Gradac pa Brist pa Podace??? Brist je super, tamo sam najcesce isla sa mamom, jer je blizu, i plaza je divna zaista!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 9:14:30   
Anoniman
BRIST 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Cene letovanja skočile? :-(
12.3.2009 9:21:06   
Lu
LINK

Evo jedan dobar pretraživač za cijelu regijuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here