|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li pare padaju sa neba?
5.1.2009 20:04:03   
Anoniman
U jednoj epizodi  Noddy-ja, Noddy pronalazi novčiće na ulici, kupuje voz za koji nikako nije uspeo da uštedi. Prodavačica na tezgi ga pita "Noddy, odakle ti toliko novca? Jesi li štedeo od svoje zarade na taxiju ili je novac počeo da pada sa neba?"... naravno, Noddy na kraju vraća novac koji je pronašao...

Međutim, mene dete danas pita "Mama, da li pare padaju sa neba?" user posted image

Objasnila sam mu da NE! I da zato mama i tata rade da bi zaradili novac. Ali eto koliko jedan crtać ume da zbuni dete. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li pare padaju sa neba?
6.1.2009 8:08:01   
Jeca*
Ih...Noddy je još bezazlen naspram nekih drugih crtaća...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li pare padaju sa neba?
6.1.2009 8:38:22   
Anoniman
Zato sam i napisala, jer je Noddy bezazlen, a eto kakva glupost se detetu stvori u glavi. Ili onaj blesavi Kasper koji legne na šine da bi ga voz zgazio jer niko neće da se druži sa njim. Za malo da slomim CD kada sam videla tu scenu. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li pare padaju sa neba?
9.1.2009 22:11:44   
Lu
A tek da vidiš na što Bratz nagovaraju curice,nody je mala beba za njihuser posted image
A jel Luka već razumije to da se novac treba zaraditiuser posted image
Moj Roko zna da žute neidu u kasicu,lopuža kaže nevaljaju te mama user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li pare padaju sa neba?
9.1.2009 22:55:03   
Anoniman
user posted image  Strašan je!

Pa zna Luka to tako nekako u teoriji, ali mislim da mu se ne sviđa, jer onda nema mame... Mislim da zato želi da veruje da pare padaju sa neba.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li pare padaju sa neba?
9.1.2009 22:56:29   
Anoniman
A šta za Bratz i devojčice?

Otvorila sam ja temu o Bratz... već smo konstatovale da su grozne... ali ne znam na šta još podstiču devojčice sem na groznu šminku?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li pare padaju sa neba?
20.1.2009 18:49:51   
Anoniman
Evo još malo gluposti o crtaćima. Možda bi zaista trebalo promeniti naziv teme... user posted image

Juče u prodavnici moje jadno bolesno dete poželi nov crtać. Ja snimim Snežanu... malo se iznenadim što ne piše "i 7 patuljaka", ali bože moj! Kupimo... stignemo kući... vidi vidi čuda! Snežana je porasla, udala se za princa i ima ćerku Snežanu, koju uhodi ista ona zla kraljica, i u priči nema 7 patuljaka nego 7 džinova! user posted image  I? Kako ja to da obajsnim mom detetu? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li pare padaju sa neba?
20.1.2009 19:17:23   
Jeca*
STRAŠNO!!!! Dobro je da Snežana nije i u bikiniju, povrh svega, npr ......i da se bori za prava žena medju tolikim muškarcima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li pare padaju sa neba?
21.1.2009 0:08:46   
Anoniman
Pri tome - ćerka Snežana je gadna do zla Boga... zašto bi neko mamu Snežanu nactao smeđu a ćerku Snežanu sedu? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li pare padaju sa neba?
20.6.2009 13:03:28   
Anoniman
Ušli smo u prodavnicu danas, i Luka je video kačket sa omiljenim likom iz crtaća. Zapenio u radnji da mu treba kačket. Pogledam cenu, 500din, reko ajde nema veze što ima već dve kape kod kuće možda ovu bude hteo da nosi pošto je sam odabrao i kupim. Izašli smo iz radnje on je skinuo uz reči "Ne treba mi!"

E pa dragi moj, treba ti! Mama ne bere pare sa drveta, sada ćeš ga nositi pa taman ti se glava otopila pod tim kačketom!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li pare padaju sa neba?
20.6.2009 23:46:14   
Urbana
IZVORNA PORUKA: lu

A tek da vidiš na što Bratz nagovaraju curice,nody je mala beba za njihuser posted image
A jel Luka već razumije to da se novac treba zaraditiuser posted image
Moj Roko zna da žute neidu u kasicu,lopuža kaže nevaljaju te mama user posted image


Pa tako sam se i ja zgrazavala na Bratz dok nisam svoje cure pitala sta je to tako posebno da ih gledaju. Odusevila sam se kad su mi ispricale karaktere svih Bratz devojaka, koja je glupa, koja je panicarka, koja je sportski tip, koja voli prirodu, koja ima uvek dobre ideje......Shvatila sam da to sve nije tako strasno kako sam umislila, barem ne iz optike mojih cura, jer one su mi ukazala i na slabe strane i mane u ponasanju pojedinih likova.
E sad bunimo se na danasnje crtane, a po cemu su Tom & Jerry bili posebni, nego smo mi za njih emotivno vezani.

Inace meni licno se svidjaju Lazy Town, Clifford i Big cook little cook i kompletan program CBeebies
Mada moje cure vole da gledaju i Avatar sto ja podrzavam.

Vole naravno da gledaju i profesora Baltazara, a i Gustavauser posted image



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li pare padaju sa neba?
24.9.2009 14:30:44   
Anoniman
"šta je to recesija"- pita mene ćerka juče
moj odgovor - kad nema para ( pa onda da se spustim na nivo djeteta satral se objašnjavajući kako se tada ne mogu kupovati razne gluposti nego samo neke potrebne stvari i tako ja objašnjavala pola sata)

da bi kraljica rekla "a što ti na onoj mašini u kancelariji ne kopiraš pare pa ćeš imati puno markica i ne moraš ići na posao" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

najbitnije je da ne moram ići na posao



(odgovor članu Urbana)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li pare padaju sa neba?
24.9.2009 15:16:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


najbitnije je da ne moram ići na posao





user posted image

Tako sam ja Luki rekla da moram da idem da radim da zaradim pare, kako bih mogla da mu kupim soka i čokolade, a on je rekao da on ne želi ni sok ni čokoladu! user posted image  (naravno za 15min je bilo: "Mamaaaaaaaa, ja bih čokoladu!" user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li pare padaju sa neba?
2.3.2018 22:58:10   
mama Jo
Eh kada bi ovo bilo tacno...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li pare padaju sa neba?
2.3.2018 23:01:25   
Sarav
Padaju po Nemačke, tako bar kažu ovi što uče jezik. Ja nisam pametna..

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li pare padaju sa neba?
14.3.2018 16:46:43   
vocicana
Na zalost, eto tako nasa deca kontaju, jer su sebicni I znaju samo sta njima treba. majka kao majka, naravno pre ce detetu nego sebi, a za taj fazon kada izadje iz radnje, ne treba mi, zapamtio bi. I to dobro. Jos sada zna, nikada ne insistira, mali je naravno, ali nije bezobrazan, kada ga uzmem I tiho pricam, kupicemo, kasnije, nikada nije vristao I bacao se. To bi me bas zabolelo, mada ja ga ne lazem, uvek kada nesto kazem tako ude.
Volela bi da ujutru ustanem I naberem jedno 100 e pa da uzivamo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li pare padaju sa neba?
14.3.2018 19:21:29   
mama Jo
Resenje za sve probleme izgleda danas

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li pare padaju sa neba?
14.3.2018 22:23:44   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Eh kada bi ovo bilo tacno...

user posted image ja se stalno salim sa drugaricom kako pare padaju sa neba. I da moramo da verujemo u to da bi pale hahaha...

Nego sad me ovo podseti. D je ispao i drugi zubic i sinoc smo joj stavili dolar iz 1971 godine ispod jastuka, velika je kovanica. I ujutru se jako obradovala u fazonu vidi kako je veeeelik novcic i mm joj kaze s tim mozes da kupis sta god pozelis . I kao sta ces kupiti (kao mm i ja da napravimo forru da ona sa tim kupi i da prodavacici a mi namignemo pa platimo da ne vidi) i ona kaze LIZU. user posted image mm opet ALi MOZES SVE STO POZELIS tek ce ona: ali ja zelim lizu. Samo me je pogledao u fazonu nase dete je ludo i nastavio sa doruckom user posted image

Ona je jos uvek vrlo skromna. Nadam se da ce tako i ostati. Npr dobila je gomilu poklona od moje drugarice iz Amerike a njoj je ona pucketava zastita za lomljivo bila najbolja i kaze : TO JE SVE STO SAM ODUVEK ZELELA user posted image htel da nosi u vrtic ahhaha ma valjamo joj se non stop. Ona se tako nekim glupostima raduje. I stvarno pu pu pu da je ne ureknem bas je skromno dete. Ali i ja kao i voci ako obecam kupicemo sutra ili sledeci put ja to ispunim i nikad mi nije pravila frku u prodavnici

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li pare padaju sa neba?
15.3.2018 7:47:40   
vocicana
Tako je, ali uvek u skladu sa mogucnostima. Ja sam jako skromno odrasla, nikada nisam smela da trazim nesto sto nije bilo realno, jednostavno osetis I znas. Ali su se uvek trudili da mi omoguce koliko je moguce. Roditelji su mi dobri, ne bunim se.
Nadam se da ce ii moj sin biti srecan jednog dana sa onim sto mu se bude pruzilo, na prvom mestu d nauci da ceni nas trud da bude jedno zdravo I normlano dete.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li pare padaju sa neba?
28.4.2018 22:08:31   
Anck Su Nmaun
Uh stalno ih ucim o tome. Da malo budu svesne da sve kosta... i da cene ono sto imaju!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li pare padaju sa neba?
28.4.2018 22:10:46   
mama Jo
Tako je. I da, u principu, budu zadovoljni...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li pare padaju sa neba?
29.4.2018 5:13:03   
MimaKos
Realno, para nikad dosta, i mnogo se lakse trose nwgobzaradjuju, ali i prepa deci i ovako treba biti umeren.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li pare padaju sa neba?
29.4.2018 7:11:12   
mama Jo
... i da ne moze u svakom casu da se svasta kupuje

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li pare padaju sa neba?
29.4.2018 7:45:39   
Anck Su Nmaun
H gde god da ode nesto trazi ali uveek. Izludjuje me to kod nje.
Juce set_ali pojede sladoled, pa lizalicu, pa kokice, pa kukuruz i na kraju trazi secernu vunu rekoh cuutiii da nisi vise pisnula do kuce user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.4.2018 7:46:05 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li pare padaju sa neba?
4.5.2018 10:37:35   
mama ivane
Deca traze a ne razumeju kada se kaze da za nesto nema nemogu da im priustim a volela bih ,.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here