|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li su jedinci razmaženi?
16.3.2009 10:02:32   
Anoniman
Da li razmaženost ima veze sa tim da li je dete jedinac? Ili mogu biti razmažena i deca kojih ima više u porodici? Ako ih ima više, koje dete po redu je najviše razmaženo?
Kakvi roditelji više razmaze decu - mladi ili stariji?
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
16.3.2009 10:07:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
16.3.2009 10:09:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

ali mi je jako drago sto nema brata ili sestruuser posted image user posted image user posted image


Zašto? user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
16.3.2009 10:14:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
16.3.2009 10:16:14   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
16.3.2009 10:24:07   
Anoniman
pojma nemam ... nisam nikad nesto o tome pretjerano razmisljala... ja imam brata, mm ima sestru, mi sad imamo dvoje djece, e sad pitanje je sta nekome znaci razmazenost!!!
moji roditelji nikada nisu meni kupili nesto bolje nego bratu, i obrnuto. e sad ja sam starija, pa sam bila skoro 4 godine sama, a onda sam trebala nauciti dijeliti od roditelja pa na dalje s nekim koje stalno tu, isto tako i moja cerka koja je tri godine bila sama dok nije dobila brata sve i svi smo bili samo njeni...mama tata deda baka... e sad i nas i igracke i sve ostalo treba dijeliti
meni je drago sto imam brata, jako ga volim i hvala Bogu pa nisam jedinica, i voljela bih da nas ima jos



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
16.3.2009 10:30:35   
Jeca*
Ja sam imala tri duge veze u životu, treća je mm i sva trojica su jedinci (verujte mi, slučajnost user posted image ), a ja imam i brata i sestru. Uvek mi je bilo zao sto oni nemaju brata ili sestru, a i njima je, ali su sva trojica sjajno vaspitani i uopste se ne oseca da su jedinci!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
16.3.2009 10:35:18   
Lu
MM ima 5 braće i mogu reći da je najmlađi 100% bio razmažen,kažem bio sad je već momak,radi i živi sam.
Ali njega su više razmazila starija braća koji su već bili odrasli kad se on rodio,svu pažnju su usmjeravali na njega.
Ja sam na nesreću ostala jedinica ali ne kao mala,ja i moj brat smo dobivali podjednako pažnje kao i svega ostalog,nikad se nisam osjećala ugroženo a ni privilegirano pored njega,on je uvijek bio zaštitnički nastrojen prema meni.
Ne znam da li ću svog sina razmaziti pošto će vjerojatno biti jedinac ali trudiću se svim silama da to ne napravim jer ne volim razmaženu djecu koja žele uvijek biti u centru pažnje,ne poštuju druge i njihove želje itd.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   [Obrisana poruka]
16.3.2009 10:36:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
16.3.2009 12:13:04   
Modessty
mm je jedinac. i na zalost morao je jako rano da nauci da cuva sam sebe. Ali s vremena na vreme jeste malo razmazen.

Ja imam mladjeg brata koji je bio razmazen kad smo bili klinci a sad se promenio

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
16.3.2009 12:21:05   
Anoniman
Razlika između mene i mog brata je 13 godina - volim da kažem da smo oboje jedinci.

I nismo razmaženi. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
17.3.2009 0:57:58   
kumara
Po onome sto sam ja videla, u vecini slucajeva kad ima dvoje dece, mladje je razmazeno. U svakom slucaju se po meni madjoj deci mnogo vise popusta.

A sto se jedinaca tice... Mislim da to sve zavisi. Ja sam jedinica i stvarno sam kao mala bila prilicno razmazena, ali sa godinama se to dosta promenilo. U sustini mislim da spadam u grubu blaze razmazenih jedinaca. user posted image Mada i dan danas ponekad imam tripove tipa "ne diraj to je moje!". user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
17.3.2009 2:02:21   
Verus
Ja sam jedinica i nisam razmazena....volim da se mazim i pazim, ali nisam nikada bila tipa "sve je moje i sve moram imati", odgojili su me da razumem ako se kaze da se nema, nema se i nema previjanja i kenkanja...ali valjda zavisi sve od roditelja i od toga kako odgoje dete..

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
17.3.2009 11:39:54   
eugenija
Sve je do porodičnog vaspitanja..
Ja baš zato što sam jedinica (imam i dve sestre iz drugog tatinog braka, ali nisam s njima rasla i velika je razlika, i geografska daljina), delila sam sa svima sve, nesebično i do kraja.. Možda čak i previše... Visila sam napolju i samo mi je bilo važno da se igram sa drugarima iz ulice...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
18.3.2009 10:47:13   
bebać
ja ne planiram više djece(ne znam šta može biti za 10ak god. mlada sam,ali sad u nekoliko godina unaprijed NE)tako da je moguće da Sergeja umazimo,i sada pomislim kad vidim neke njegove reakcije da je umažen...mislim da tome doprinosi što sam ja sa njim od jutra do sutra i skoro sve mu udovoljavam,ponekad budem toliko izmorena i preforsirana da bi mu skinula zvijezdu sa neba samo da se zabavi i da ne plače,kako bi ja bar cigaretu ispušila na miru

< Poruku je uredio bebać -- 18.3.2009 10:48:07 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
23.7.2017 16:58:05   
Anck Su Nmaun
Ja moooram da primetim da jesu. Iz mog okruzenja ne znam ni jednog jedinca da nije. Pa i prvi mm...razmazenko user posted image
Kod.nekih je u granicama normale al kod nekih bogami....jezivo!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
23.7.2017 21:10:42   
IvanaSK RR
Verovatno vecina jeste, ali poznajem osobe koji su jedinci i sjajni ljudi. Uopšte nisu razmazeni.
Mi smo napravili vecu razliku medju decom i mislim da sin nije razmazen (ili nije mnogo user posted image ) U suštini, daje, deli, poklanja, cak i ako sve to bude na njegovu štetu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
23.7.2017 21:45:23   
Anck Su Nmaun
Ne mislim.samo kod dece, mislim i na odrasle.osobe. Npr. Mm je jesinac te osobine nema sto si navela.ali kod nekih stvari kad zajoguni tacno se vidi da je jedinac user posted image
Ali kod dece da razmazenost se oslikava kao sebicnost, tvrdoglavost, histericno i sl.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
24.7.2017 6:15:23   
IvanaSK RR
Anck, zavisi... I od karaktera i od (pred) pubertetauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
24.7.2017 8:25:36   
vocicana
Ja racunam da jeste, msm na svoje dete. Imam u okruzenju decu, tj to su sada vec zreli ljudi, imaju te faze, jogunjenja, kao sto je Anck rekla za svog muza, ali ne tako cesto. Moje dete j vrloposesivno, ljubomoran je, kada smo nas dvoje upitanju, narocito kada menineko nesto kaze i da pritom povisi ton.
Videcemo sta ce biti do puberteta, ali kako Ivana kaze ija se slazem, sve je u stvari stvar vaspitanja, nadam se da to nece biti tako strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
24.7.2017 8:40:26   
krin 40
Jesu.Ja sam živi dokaz😁.Imam brata po tati ali moji su razvedeni od moje prve godine i mama i baka su me odgajale kao jedinicu,što njima i jesam bila.Strašno koliko su me razmazile.Kada sad vratim film samu sebe bih istukla u nekim situacijama.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
24.7.2017 8:52:32   
emicaa
Ja mislim da jesu.Bar ja ne znam nijedno jedince koje nije da me ubijedi u suprotno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
24.7.2017 9:53:20   
vocicana
Tek cu videti. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
24.7.2017 10:09:31   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja mislim da jesu.Bar ja ne znam nijedno jedince koje nije da me ubijedi u suprotno user posted image

Bas to user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
24.7.2017 10:53:37   
krin 40
Ja kao razmažena jedinica vam kažem"nemojte razmaziti svoju decu".Posle u životu sve nauče na "teži način".Znam iz iskustvauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here