|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:22:59   
oliveradj
Nadam se da tema ne postoji, pošto se samo ponavljam. Ko vam se meša u vaspitanje i kako to rešavate?

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:29:09   
Rivana
Moj malecki je jos malen ali niko se ne mesa, za sada videcemo kasnije user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:36:30   
mamanp
Sa prvim se svekrva mesala. Jednom smo dosle u situaciju da je zamalo izbila tuca izmedju nas dve zbog deteta. Kad bi ona bila prisutna nisam smela da viknem na dete,a kamoli da ga udarim ili sta vec. A sad zna da kaze da je nevaspitan. Samo me vuce za jezik da je upitam ko je tome kriv.
U vaspitanje devojcice se ne mesa.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:38:23   
Anoniman
Tema ne postoji. user posted image

Ima sličnih tema:
- lu je otvorila, ne mogu da nađem... Nešto tipa "Te grozne bake" user posted image
- mama kaže, tata kaže

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:39:57   
mamanp
user posted image user posted image  Olivera.

Tasa kao da se urotila protiv tebe, samo ti zakljucava teme.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:40:32   
Anoniman
Bas niko. Dobijem par, zaista dobronamernih, saveta, uglavnom od mojih, ali na meni je da li cu poslusati ili ne. Kad nesto ne znam, pitam, i to je to. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:40:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp


Tasa kao da se urotila protiv tebe, samo ti zakljucava teme.user posted image user posted image user posted image


Zna Olivera da ja nju voooolim! user posted image

Nema te Olivera na pešačkom u 16h?

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:47:06   
oliveradj
Opet si me zaključala pa ne mogu da verujem neću više da dolazim na forum. Nema ni tebe na pešačkom baš gledam svaki dan, a danas ako te vidim teško tebi vezaću ti lisice, bolje se pripazi user posted image , pa ćemo da vidimo kako ćeš da me zaključaš user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:48:13   
oliveradj
Kakva mi je to ljubav kad me samo zaključavaš user posted image , jel vidite kakva je? user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:48:42   
Rivana
Pa nije zakljucana tema user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:50:30   
oliveradj
Pa ne sme sad da me zaključa kad sam je prepala user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 12:51:16   
Rivana
aaaaaaaaaa to li je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:20:36   
Anoniman
Ko ne sme? user posted image

Skrenule ste sa teme.

Meni se razni mešaju, u smislu da dele savete, i oni bi to ovako, ili onako, i moram reći da sam uvek radila onako kako ja to želim, a njima rekla "Aha, važi!". Neke savete sam poslušala sa RR, najviše vezano za temu batine - kazna.

Sve u svemu, u 90% slučajeva, bude onako kako JA to želim!

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:27:27   
oliveradj
Šta se ljutiš kad te pominjemo user posted image .
Meni svekrva ide na živce, mada sam samo u poslednje vreme se nasmejala i rekla da u pravu ste. Jednom samo što nije zaplakala jer joj se moj postupak nije svideo, a sama je pričala dok je tukla decu kao nenormalna nije volela da joj se drugi mešaju i tukla ih je još više zato što su joj drugi govorili preteruješ.  Tad kad samo što nije zaplakala ja sam bila ostavila dete da plače ali prvo je bilo ubeđivanje s moje strane dugo i videla sam da ne vredi pa sam je ostavila da otplače jer nije htela da pere ruke pre ručka.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:28:25   
marince1
Meni se vec mesaju i ako beba jos nije rodjena.
Mislim u smislu to cemo ovako,to cemo onako.
Ja ih kuliram,ali im ni u ludilu necu dozvoliti kad dodje vreme.Jer imam primer sta su uradili sa cerkinim detetom.
Svi znaju da sam ja alergicna na soljenje pameti,tako da cu to da isteram do kraja

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:32:39   
oliveradj
Muževa sestra mi se žali da je njen svekar već razmazio prvog unuka, on je od muževog starijeg brata sin. Mali tuče kera, napuca ga loptom nogom i deda ništa. Roditelji viču na njega on odma reaguje ne vičite na njega. A kad mu je on rekao nemoj to raditi on dedi šamarčinu razvalio i deda ništa, i dalje mu titra. Kaže ona kako će se meni mešati jer smo u istom dvorištu.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:35:05   
Rivana
Ja cu uvek poslusati savet ako mi se svidja naravno user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:35:48   
Anoniman
Ma meni je svekrva par puta pokušala tipa "Moja deca su popodne spavala dok nisu napunili 5god", ja sam rekla "Ovo nije vaše dete! Ne skače vama po glavi do ponoći nego meni, pa da to ne bi radilo, neće spavati danju nego noću!" Tu je kraj.

Uffff, pre neki dan... malo je off, ali moram!

Kupovala sam Luki potkošulje, bilo je oko 17h, Luka nije spavao ceo dan, napolju tmurno, samo što ne pada kiša, ja ga guram u kolicima jer je tako brže. Uđem u Baby butik Sara, neka žena. Dok je ona izvadila potkošulje, Luka je zaspao, a da ja to nisam primetila. Prodavačica sva raznežena kaže JAOOOO ZASPAO JE!, mene kada fras nije lupio, kako bre zaspao, kakvo crno spavanje u 17h, i šutnem u kolica (naravno, ne da mu slomim vrat, već prosto da se zatresu kolica) i kažem "Luka, nema spavanja!", naravno on se rasplače, pokuša opet da zaspe, ja opet, kažem ženi da zapakuje potkošulju, on zaspe opet, ja ga opet cimnem, tek će ona meni "Ajde nemojte to raditi dok ste u radnji!", kažem MOLIM?!, kaže ona meni "Spavaće on i ako vam spava popodne!", ja se nasmejem i kažem "A Vi ste ga gajili prethodne 3 godine pa znate, jel?" onda je zaćutala i naplatila mi potkošulju!

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:39:43   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma meni je svekrva par puta pokušala tipa "Moja deca su popodne spavala dok nisu napunili 5god", ja sam rekla "Ovo nije vaše dete! Ne skače vama po glavi do ponoći nego meni, pa da to ne bi radilo, neće spavati danju nego noću!" Tu je kraj.

Uffff, pre neki dan... malo je off, ali moram!

Kupovala sam Luki potkošulje, bilo je oko 17h, Luka nije spavao ceo dan, napolju tmurno, samo što ne pada kiša, ja ga guram u kolicima jer je tako brže. Uđem u Baby butik Sara, neka žena. Dok je ona izvadila potkošulje, Luka je zaspao, a da ja to nisam primetila. Prodavačica sva raznežena kaže JAOOOO ZASPAO JE!, mene kada fras nije lupio, kako bre zaspao, kakvo crno spavanje u 17h, i šutnem u kolica (naravno, ne da mu slomim vrat, već prosto da se zatresu kolica) i kažem "Luka, nema spavanja!", naravno on se rasplače, pokuša opet da zaspe, ja opet, kažem ženi da zapakuje potkošulju, on zaspe opet, ja ga opet cimnem, tek će ona meni "Ajde nemojte to raditi dok ste u radnji!", kažem MOLIM?!, kaže ona meni "Spavaće on i ako vam spava popodne!", ja se nasmejem i kažem "A Vi ste ga gajili prethodne 3 godine pa znate, jel?" onda je zaćutala i naplatila mi potkošulju!

E to mrzim kad se neko totalno nebitan ubaci da soli pamet uh.....zasto ne ovako ili onako

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:40:34   
NadaR
  Dobijem po koji savjet, kazem aha i to je to!

Medjutim,moj tata je najveci problem! On Miloshu sve pusta,ali bas sve.
Zadnji put sam se skoro posvadjala sa njim kad ga je pustio da mu opere rukice u casi soka koju ce tata kasnije piti!
Ma poludjela sam! Obecao mi je da takve stvari nece vise dozvoliti!.
A vec razmislja da sad Miloshu za rodjendan kupi motor, (onu vozalicu na akumulator koju smo negdje spominjali) ! Boze me sacuvaj!



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:40:40   
Anoniman
Mislim majke ti, pa ko je ona da procenjuje šta i kako, i da mi brani da budim svoje dete!?

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:41:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Zadnji put sam se skoro posvadjala sa njim kad ga je pustio da mu opere rukice u casi soka koju ce tata kasnije piti!




ju

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:42:59   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Zadnji put sam se skoro posvadjala sa njim kad ga je pustio da mu opere rukice u casi soka koju ce tata kasnije piti!




ju


Da, Tasho!user posted image Kad bi mu kucu srusio,on bi rekao ok!


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:43:39   
Rivana

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Zadnji put sam se skoro posvadjala sa njim kad ga je pustio da mu opere rukice u casi soka koju ce tata kasnije piti!




ju


Da, Tasho!user posted image Kad bi mu kucu srusio,on bi rekao ok!


Dedino unuce user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li vam se neko meša u vaspitanje deteta?
10.9.2009 13:47:03   
oliveradj
Meni je svekrva isto pre neki dan išla na nerve u vezi kontrole deteta kod fizijatra. Otišla sam čisto na kontrolu jer je ona u fazi prohodavanja pa nek je pregleda fizijatar da vidi jer pravilno drži kičmu i da joj proveri reflekse. Ranije smo radili vežbe po Vojti ali jako malo ne koliko nam je rečeno i ispravilo se to što je zabacivala glavicu posle je našla još nešto što nema veze s vratom. I ona komentariše pa što si išla kad nisi uopšte radila vežbe? Ja nisam se raspravljala ali trebala sam da joj odgovorim kakve vežbe imaju s tim kad se to davno ispravilo, to je pregled jer sve uredu s kičmom refleksima i td. Ali ajde ali ako to još jednom pomene ima da joj odgovorim jer mi je pun user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here