|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dan oceva
19.6.2011 10:17:09   
indy_25
Danas se u svijetu slavi dan oceva ,ja znam da kod nas to niko ne slavi na zalost user posted image Ja sam juce kupila s Denijalom poklon za mm koji dolazi danas i jos mu je on napisao svojim rijecima nesto povodom toga za njega i Saru user posted image kako divno.

Ocevi nase djece i nasi ocevi sretan vam praznik user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 19.6.2011 10:18:24 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dan oceva
19.6.2011 10:20:08   
Anoniman
To je bese ono,kada deca ocevima vezuju noge na spavanju?user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dan oceva
19.6.2011 10:25:44   
indy_25
Nemam pojma cind jel to neka prica ili nesto drugouser posted image Iskreno prije nisam ni znala da postoji ovaj dan u svijetu i koji mu je datum. Recimo ovdje nema 8 marta ima ali se ne slavi ko kod nas ali zato ima dan majke i dan oceva i bas je lijepo djeca iskazuju roditeljima ljubav. Ma divno juce je bio pun grad ljudi koji su kupovali poklone sa posvetama za najboljeg tatu ili sa peharima sta ti ja znam. Ali eto kod nas je 8 mart isto i za majke kupuje se majci poklon i tako joj se cestita taj praznik ustvari to je dan zena. Ne znam samo bi ja voljela da se ovi roditeljski praznici vise promoviraju kod nas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dan oceva
19.6.2011 10:35:25   
gagana83
Postoji i kod nas ovaj praznik, ali nije toliko popularan.
Materice-dan majki se slavi u nedelju pred Novu godinu, a ocevi-dan oceva nedelju posle.
Tako nekako, ispravice me neko ako sam pogresilauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dan oceva
19.6.2011 10:41:39   
indy_25
Ovdje je 15 maj dan majki a danas je dan oceva ustvari tako je u cijelom svijetu danas a kod nas niko ne spominje user posted image

Gagana to je jel tako po pravoslavnom kalendaru ti praznici a ovi su internacionalni?

< Poruku je uredio indy_25 -- 19.6.2011 10:42:42 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dan oceva
19.6.2011 11:14:27   
Anoniman
Ajoj,secam se kada sam bila mala..Ustanem pre mame ili tate,i u zavisnosti ciji je dan,vezujem im noge,i moraju da mi daju nesto para.Tako su mi stare bake pricale da radim.user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dan oceva
19.6.2011 11:46:27   
PoisonEve
I moj brat i ja smo to radili nasim roditeljima kad smo bili maliuser posted image Ali cini mi se samo dva ili tri puta dok su mm i njegov bratto praktikovali dugo!
A ja znam za mothers day i za fathers day,nisam znala kog su datuma ti praznici,ali su mi jako lepi i simpaticni!
Pa dobro,kod nas nije bio nesto popularan ni halloween ali se mom bratu i meni mnogo svidjao taj praznik dok smo bili klinci pa smo ga uvek slavili,a nas tata se uvek potrudio pa kupio tikvu,izdubio je i napravio bas onako kao na tv-u sa sve svecomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dan oceva
19.6.2011 11:48:42   
Olga75
IZVORNA PORUKA: gagana83

Postoji i kod nas ovaj praznik, ali nije toliko popularan.
Materice-dan majki se slavi u nedelju pred Novu godinu, a ocevi-dan oceva nedelju posle.
Tako nekako, ispravice me neko ako sam pogresilauser posted image



to su Materice i Oci , oni jesu verski praznici
a ovo Dan Majki i Oceva sam vidjala po filmovima user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dan oceva
20.6.2011 23:20:07   
mikica sa
u Svajcarskoj je Dan Oceva bio 05.06. znaci nije u svakoj zemlji Evrope isti datum jer je npr. u Njemackoj bio 02.06.
Slazem se da je to lijep praznik. Mi smo naseg tatu bas iznenadili lijepo, dosli smo pred njega na radno mjesto i donijeli poklon i cestitku a taj dan je Luki bio tacno 2 mjeseca, tako da se sve lijepo poslozilo user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dan oceva
21.6.2011 0:46:17   
indy_25
Eto vidis uopste nisam znala da su datumi razliciti u drugim drzavama evrope, meni ova zena s kojom pricam holandski je rekla da je to internacionalni svjestski praznik i ja kontam na isti datum su u svim zemljama kad ono nije user posted image Pa nek onda moderatori obrisu temu ja reko da malo promoviram dan oceva da pocne i kod nas da se slavi user posted image

Ili izmislite vi datume neke nase balkanske user posted image

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dan oceva
21.6.2011 11:06:47   
Anoniman
Oci su u Srbiji poslednja nedelja pred Božić - ja sam na Oce svom mužu rodila sina user posted image 3.1.2010.-nedelja pred Božić

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dan oceva
3.7.2011 17:01:58   
vukosava
U SAD je Father's Day samo jos jedan slogan za shopping tog dana. Kupite nesto tati $$$$$$$

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dan oceva
3.7.2011 17:46:59   
Verus
user posted image  da ovde je sve povod za soping
IZVORNA PORUKA: vukosava

U SAD je Father's Day samo jos jedan slogan za shopping tog dana. Kupite nesto tati $$$$$$$

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dan oceva
18.2.2012 19:39:12   
Anoniman
ja obozavam povode za soping user posted image Nisam znala da postoji dan oceva i dan majki , to mi je bas slatko user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dan oceva
6.6.2012 0:40:14   
indy_25
Uskoro se priblizava dan oceva. U mojoj kuci se to oznacava kao i dan majki. Napravila sam muzu upravo mali poklon od mene i djece, nista specijalno al nadam se da ce mu se dopasti. I on meni uvijek kupi nesto ko fol od djece za dan majki :)

I evo ga poklon i kako vam se dopada ?

KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dan oceva
6.6.2012 12:58:04   
Bebilina
Indy ovo je fenomenalno user posted image
I mi obelezavamo dan oceva i majki. Mala uvek pravi cestitke u skoli za mamu i tatu i bude tu jos neki pokloncic tipa cvece, cokolade, torta za mamu ili nesto slicno za tatu sto nas dve smislimo. Obicno odemo i kod mm-ovih na porodicno slavlje pa bude puna kuca. user posted image
Ove godine idemo sigurno, al poklone jos nismo isplanirali...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dan oceva
8.6.2012 23:13:05   
Anoniman
Indy , odusevila sam se user posted image kako si uopste ovo napravila , stvarno je i emotivno i originalno i divno divno user posted image

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dan oceva
8.6.2012 23:39:13   
indy_25
Napravila sam preko onetruemedia vrlo je jednostavno ubacis slike izaberes muziku i to je to. Prije 5 g otvorila sam nalog tamo i pravila neke videoclipove.Stvarno nisam znala sta da mu kupimo za dan oceva. I tako se sjetim onetruemedia, probam da se ulogujem kad ono moze super. Izabrala sam malo glupe slike al nema veze nisam imala zivaca da se peglam i da trazim puno.On nekako nista ne voli mislim na nakit i tako neke stvari. Denijal ce mu napravii jos jesto u skoli a ja cu mu poslati ovo mailom jer to prvo cita kad ustane ujutro. Sigurno ce se obradovati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dan oceva
8.6.2012 23:40:35   
Anoniman
Ma odusevice se user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dan oceva
19.6.2012 12:10:54   
Anoniman
I ja sam napravila svican video , hvala Indy user posted image
i pokazala mu u nedelju , posto u stvari ne znam kad je dan oceva user posted image
odusevio se i malo plakao malo se smejao i tako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dan oceva
19.6.2012 17:18:14   
vukosava
Super je Indi, sta je rekao?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dan oceva
19.6.2012 19:58:18   
indy_25

IZVORNA PORUKA: ribizla

I ja sam napravila svican video , hvala Indy user posted image
i pokazala mu u nedelju , posto u stvari ne znam kad je dan oceva user posted image
odusevio se i malo plakao malo se smejao i tako user posted image


Super ribizlo nema na cemu :) Vuko reagovao je isto kao ribizlin muz al nije bas plakao ali samo sto nije. Bas mu je bilo drago i rekao je da mu je to najljepsi poklon u zivotu do sada.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dan oceva
19.6.2012 23:16:15   
Anoniman
moj je cupi pa se lako rasplace user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dan oceva
9.3.2015 5:39:18   
acalukic
da postoji ovaj praznik,ali postoji i praznik majki. To je ono kad se ocevima vezuju noge i decica trebaju da dobijju neke poklone

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dan oceva
29.7.2015 12:21:22   
kvazar
Ja licno nisam znao da postoji dan ocevauser posted image steta sto sam ga ove godine propustio.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here