|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deca i frizer
10.12.2008 19:48:38   
Anoniman
Jedno vreme smo išli u dečiji frizerski salon, fenomenalan, stolice su avoni, motori, ispred svake je TV sa crtaćem, gomila igračaka, žene ošišaju decu časkom. Međutim taj salon u poslednje vreme malo radi, malo ne. Pa ga sada vodim kod moje frizerke koja ima konjić stolicu. Prethodni put je urlao, ovako: user posted image user posted image user posted image  i vikao "Mama, boli me!" user posted image
Danas smo opet bili, danas je baš tužno plakao user posted image , duša me bolela, ali pobogu, pa to ne boli!!!!!! Ošišala ga je žena zaista fenomenalno, ne prekratko, onako - taman!!!

Sve u svemu, ne razumem čemu toliki strah od frizera. user posted image

Vaša iskustva?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deca i frizer
10.12.2008 20:28:16   
Lu
Mi nemamo problema sa šišanjem.
Nemamo taj dječiji frizeraj nažalost ,ide kod moje frizerke koja se prvo malo izigra s njim i od  prvi puta kada je imao oko godinu ide kod nje sav radostan,smiješno mu je kada ga šprica vodom,pa onda on njoj i meni stavi šnale u kosu i tako malo se zezamo uglavnom prođe bez problema.

< Poruku je uredio Lu RR -- 21.9.2010 9:30:57 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deca i frizer
11.12.2008 8:28:01   
Anoniman
Ma i moja se izigra s njim, frizerka mi je snaja, udata za mog brata od strica... znači definitivno nije odbojna prema njemu, em što i ona ima sinčića od 3god.
Uopšte mi nije jasno čemu tolika tuga... Ali sada više nije histerija, sada je tuga. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deca i frizer
25.1.2009 23:19:05   
Anoniman
Treba opet da idemo na šišanje... jeza me hvata! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 1:01:43   
Anoniman
mm je vodio dete kod frizera. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:36:18   
Lu
iii kakav je rezultatuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:41:24   
Anoniman
Pa tata je krajnje ponosno poveo sina kod frizera, kao "Dogovorili smo se mi da on neće plakati", ali sam ja do kraja pošla sa njima, sela na stolicu kod berbera i cool-iram. A Luka se zacenio od vrištanja, mm ga je izvodio ispred salona da se dogovore, kako krenu unutra, Luka mu se na glavu popne "Neeeeeeeeeeemoj taaaaaaaaaaajo, booooooooooooooli meeeeeeeeee!"... Tako se frizer bio strpljiv jedno vreme, onda sam ja ustala, uzela dete, posela ga u konjić stolicu, uzela vlažnu maramicu da mu brišem suze i zalepljene dlake sa lica, on je urlao, a tata je samo ponavljao "Nisi dobar!" user posted image  

Bezveze, umesto da me je pustio da vodim dete kod moje frizerke, tamo me nije blam da plače. Nije me ni ovde bio blam... ali je bilo nepotrebno...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:42:56   
Lu
A kako ga je ošišao "njegov" frizeruser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:46:15   
maša
Tasho- a što mu ne pustite malo kosicu???
Samo dok  miša ne prestane "boleti"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:47:22   
Anoniman
Maaaaaaa šta ja znam. Ja ne volim kada mi je dete ošišano, volim kada je čupav. user posted image  Moja frizerka je ostavljala malo duže od gore, nalik "pečurka" frizuri, ali ne baš pravilno, a ovaj ga je ošišao onako... momački! user posted image  Pravi je dečak, nije moja mala beba. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:49:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maša

Samo dok  miša ne prestane "boleti"user posted image user posted image user posted image



user posted image  Ajao na šta sam ja pomislila od ovog "miša"... ti si verovatno mislila na "mali miš", a mi pišu zovemo "piša miša"... user posted image

Ma ne da tata da mu sin bude neuredan. user posted image

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:49:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

a ovaj ga je ošišao onako... momački! user posted image  Pravi je dečak, nije moja mala beba. user posted image


Tako bi i mm volio ali ja nedam moj je pravi čupavko,samo pazim da mu šiške neidu u oči.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:52:59   
Anoniman
Ma Luki tako brzo raste kosa da se ne nerviram, za 2 nedelje će opet biti po mom ukusu! user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:54:26   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
"Dogovorili smo se mi da on neće plakati"


Kako naivno
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 12:57:56   
Anoniman
user posted image  Šta da ti kažem...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 13:01:05   
maša
Da Tasho na "malog miša", ne "piša miša"user posted image user posted image user posted image
Mi smo devojčice pa otud zabuna...Zamislila bih se kada bi me pitala:" Kako ti je ribica?"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 13:02:11   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Deca i frizer
19.2.2009 13:13:52   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Deca i frizer
16.4.2009 8:24:21   
Anoniman
Opet smo bili kod tatinog berbera - ovaj put bez tate!
Nećete verovati, nije bilo nikakvih problema, Luka je seo, čika ga je ošišao, i otišli smo. Ni suza, ni "boli me", ni "mama"... ništa! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Deca i frizer
12.5.2010 9:36:50   
NadaR
Uh mi bili sinoc .. ne znam sta sve nismo izvodili i frizerka i mi ..
Jedva to obavismouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Deca i frizer
12.5.2010 10:45:57   
AtenA
ja tih problema nemamuser posted image user posted image user posted image
moja deca odrastaju u salonu
Vukasin mi sam kaze:"dobro mama kada ces vec da me sisas,vidi kolika mi je kosa,stvarno,vise ne bocka?!"
Juce se bas sisao,sisala ga je moja svekrva ,jer jebio ljut na mene.Ja volim da je osisan bas kratko,uglavnom ga sisamo masinicom

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Deca i frizer
21.9.2010 8:55:51   
NadaR
  Idemo danas ... ajoj vec me hvata panikauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Deca i frizer
21.9.2010 9:17:53   
Lu
Nado pa nije valjda prvi put?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Deca i frizer
21.9.2010 9:19:22   
*Alexx*
Kako Andreju raste kosa, kod frizera ćemo ići pred polazak u školu user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Deca i frizer
21.9.2010 9:20:21   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here