|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deca i prdenje
3.12.2008 11:03:10   
Anoniman
Kada se deca uče da prdenje nije lepo i da se to ne radi u društvu?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deca i prdenje
3.12.2008 12:13:19   
guppy RR
Kad naiđe prva prilika? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deca i prdenje
3.12.2008 12:23:03   
Anoniman
Šta htela da kažeš? Da bih trebala sada da mu objašnjavam ili je rano, s obzirom na to da njegovi drugari još kake u pelene. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deca i prdenje
3.12.2008 12:43:02   
guppy RR
Pa nikad nije rano da kažeš "Luka, nije pristojno da prdneš kada su ljudi oko tebe... ako moraš i ako baš ne možeš da izbegneš, a ti reci svima "izvinite" i idi u WC gde te niko ne čuje". 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deca i prdenje
3.12.2008 12:48:19   
Anoniman
Probala sam to, znaš čime rezultira? Da neće čak ni da kaki danima... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deca i prdenje
3.12.2008 12:50:44   
Makili
Ma ja mislim da su jos mali i da ih to negde zabavlja nije da ih ne treba opomenuti ali mislim da ne treba dizati ni neku preteranu dramu oko toga . Recimo moj mali kad prducne ili podrigne sam za sebe kaze: " Mama ja sam prase." ali mislim da to kaze samo zato sto sam mu ja to jedno sto puta ponovila pa i on sad kao papagaj ponavlja.user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deca i prdenje
3.12.2008 12:52:21   
guppy RR
E pa to i mislim... treba reći, ali ne treba oko toga stvarati dramu i reći "sad ću ja da ukinem prdenje na javnom mestu" user posted image

(odgovor članu Makili)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deca i prdenje
3.12.2008 13:02:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Makili

" Mama ja sam prase."


user posted image

Makili, ajde napravi ticker. Idi na forum Zajednica RR, pa tamo imaš kako se pravi ticker.

(odgovor članu Makili)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deca i prdenje
19.12.2008 13:33:48   
Anoniman
Juče skidam Luku da piški i on prdne. Ja kažem "Ju, prda!", tek će on "Nije, to je golub!" user posted image  Umrla sam od smeha. Nisam ni pitala ko ga je naučio, dal tata ili dadilja.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deca i prdenje
30.12.2008 23:28:51   
Makili
Ma to ce proci samo od sebe naravno da kad budu malo vece ce shvatiti i sami da to nije lepo pa nisu deca debili uz malu pomoc i opomenu sa vremena na vreme brzo ce to savladati.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deca i prdenje
30.12.2008 23:38:17   
Anoniman
Jaooooooo nisam vam ni napisala. Pre koji dan, mi kod svekrve, on prdnuo i kaže "Pustio sam goluba!", k'o uz očin, na terasi kod svekrve GOLUB (pravi). Kaže svekrva "Vidi mili eno ga!", i otvroila mu vrata od terase da ga vidi, tek će Luka pokazujući prstom u goluba "Ti si izašao iz moje guze!" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Makili)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deca i prdenje
31.12.2008 7:44:07   
guppy RR
Hahahahahahahahahahahhahahahahaa
Tasho, majke mi... morala bi da otvoriš temu "dečje teorije" i da se smejemo tome kako oni shvataju život user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deca i prdenje
31.12.2008 8:22:23   
gracija
"Ti si izašao iz moje guze!"


user posted image user posted image za Luku.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deca i prdenje
20.11.2013 16:14:14   
dijana1*
Da li vasi klinci prduckaju ?
Moj da i to mu je mnogo interesantno user posted image
Ucim ga da je kuci dozvoljeno i da je to normalno ali kada smo u drustvu da to nije lepo. Mada nisam ni primetila da prducka na javnom mestu ali zato kuci sve lepo nadoknadi user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deca i prdenje
20.11.2013 16:30:37   
Žapkić
Moja T. još ne shvata da to i nije baš pristojno u društvu. Ona se svaki put iskida od smeha i plus toga kaže: "Dala sam pidec-smidec!"user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Deca i prdenje
20.11.2013 16:33:24   
vikiveki
Jao Dijana i moji isto tako, mada mi je ovaj najmlađi i najžešći, za njega ne postoje ograničenja, još se ničega ne stidi.Odemo negde a on kao da jedva čeka da opaliuser posted image nekad kad smo u nekom širem krugu prijatelja bude me sramotauser posted image a kako da detetu od 2 god. zabranim da prducka

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Deca i prdenje
22.1.2014 13:26:28   
Olga75
Moja M zna da je prduckanje u drustvu nepristojno i ode u wc kad ima nekoga ali kad smo samo pa to je zabava par ekselans user posted image
igra se sama i dotrci , pusti na glas i padne od smeha uz : mama zaprdila sam te user posted image
i tako , nadam se da ce skoro da prestane da je zabavljaju fizioloski zvuci

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Deca i prdenje
22.1.2014 13:31:06   
lesica
user posted image Joj Olga, kako te razumem user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Deca i prdenje
22.1.2014 13:31:27   
dijana1*
Sada kada smo bili u bolnici Kosta je toliko prdnuo da se sestra okrenula i pogledala u mene. Reko nisam ja, dete jeuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Deca i prdenje
22.1.2014 13:37:36   
madre
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Deca i prdenje
22.1.2014 13:38:54   
Ana RR
Moje dete mora obavezno da nas obavesti da je prdnuo, nema šanse da prećuti. Ja mu govorim da prduckanje nije lepo ali ne vredi, pogotovo što je svekijevcima vrhunac zabave kada on prdne pa je to smejanje, vriskanje, kao debili, sačuvaj me bože.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.1.2014 13:47:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Deca i prdenje
22.1.2014 13:44:28   
Didy
Moji se ponašaju kao da je to nešto normalno, uopšte ne odreaguju, niti nas obaveste, a nisam primetila ni da često to rade, osim kad su u WCu. Stefanu nekako napominjem da to nije lepo raditi u društvu, a mislim da je za Sofiju još rano. Ali stvarno nikad ne "opale" onako zapravo. Ili ja nisam primetila? user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Deca i prdenje
22.1.2014 15:08:15   
isidora88
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moje dete mora obavezno da nas obavesti da je prdnuo, nema šanse da prećuti. Ja mu govorim da prduckanje nije lepo ali ne vredi, pogotovo što je svekijevcima vrhunac zabave kada on prdne pa je to smejanje, vriskanje, kao debili, sačuvaj me bože.



mateja je tako meni u sred hipermarketa i guzve rekao da je prdnuo, ja iskulirala (kako bi on skrenuo sa teme), ali se on onda toliko proderao kako je samo malo prdnuo da ga je pola marketa culo, malo je reci da su svi prasnuli u smehuser posted image
tako da ne ignorisite takve izjave osim ako ne zelite situaciju kao nasuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Deca i prdenje
22.1.2014 16:27:13   
Ivanka 75
Ivka propisno prdi još od rodjenja, ona se navikla, ne obraća pažnju na to, a ni mi ne marimo. Pogotovu što ona prducka po ceo dan, hoda i sa svakim korakom mali rafal user posted image
Zdrava i sita guza prducka user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Deca i prdenje
18.2.2014 10:25:18   
Anck Su Nmaun
Moje kad prduckaju kazu :"Ju" onako visokim tonom user posted image to sam ja jednom rekla i tako sad i one . Ali H mora obavezno i da javi ja sam Prudnula user posted image

Rekla sam im par puta , pogotovo Taci, da nije lepo kad iam nekoga da prde, ali mislim da su oni jos mali da bi to shvatili...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here