|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2010 10:02:19   
Anoniman
Zaista ne volim 8. mart, ne očekujem cvet od muža, ne očekujem posebnu pažnju za 8. mart, ne očekujem ni da mi se čestita praznik, ali mi je bilo mnogo slatko šta su u vrtiću deca pravila mamama za 8. mart.

user posted image


Na sledećoj slici zanemariti to što je vaspitačica napisala text u ženskom rodu:

user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2010 10:19:07   
*Alexx*
user posted image Preslatko!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2010 11:13:37   
prase
Ja nemam sličice, ali i meni je dete donelo poklon za 8. mart iz zabavišta. Neko srce od gline, pa je on to "bojio" temperama (ispalo je skoro teget boje, sa nasumičnom pojavom žute i crvene) i neku čestitku gde mi je "nacrtao" nešto (ne znamo šta user posted image ). Spremili su i koreografiju uz pesmicu o mami, onu "odakle nam oči, rodila ih majka... odakle nam uši, rodila ih majka...": kada kažu "oči" on pokazuje oči, pa isto za uši i ruke, sa povremenim brkanjem istih kako koja strofa naiđe i bacanjem pogleda na drugu (stariju) decu pa kopiranje sa zakašnjenjem... medeno user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2010 11:15:24   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2010 16:19:51   
Lu
Evo da se i ja pohvalim...i da kažem da sam se tako raspekmezila u vrtiću kad sam krenula sa...
eto da majka dočeka od svog sina da mi pokloni cvijećeuser posted image
Sa suzama u očima naravnouser posted image

user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2010 16:56:30   
prase
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2010 17:16:35   
Dora
Prošle godine Balša mi je poklonio predivan cvet na čijim laticama je ispisan tekst (nešto preslatko o mamama) i zaista, vaspitačice su se sigurno potrudile pošto je taj poklon osim što mi je drag, i lep...s ponosom ga i sad svima pokazujem (čim sredim kameru slikaću ga).
Luka mi je poklonio srce od farbane i pečene gline na "lančiću"  i upakovano u "kutijicu" čije je dno srce sa posvetom a sve to u celofanu vezano trakom. Divno.

Sutra imamo priredbu u vrtiću, dobićemo poklone od dece, ne mogu dočekati to da vidim i njih ponosne što će obradovati mamuuser posted image user posted image user posted image

Jedino zbog toga volim 8. mart.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2010 17:58:25   
NadaR
Preslatki su user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2010 19:15:34   
Anoniman
Ja sam stavila poklone na policu, i Luka svima pokazuje ko god da dođe kod nas. user posted image Slatko mi je, posebno što moji baka i deka čuvaju moju farbanu flašu iz vrtića, ja sam je inspirativno obojila u crno user posted image i nacrtala cvet. user posted image  

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
10.3.2012 8:34:14   
Anoniman
Ove godine je to ovako izgledalo user posted image
user posted image

Pisalo je U srcu moje mame i moje srce kuca user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
10.3.2012 8:43:48   
mamamikka
user posted image evo da okačim i ovde (nisam znala da ima ova tema) a bila je i pesmica. i rasplakana mama.

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
10.3.2012 13:02:13   
pepeljuga
Ja sam dobila cestitkicu sa otiskom ruke mog svrce, on mi je dao sav ponosan kad sam dosla po njega u vrtic, kakav divan osecaj user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
10.3.2012 13:10:08   
Jole84
Kako slatkoooo user posted image Divnu dečicu imate,prosto da zavoli čovek 8.mart user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
7.3.2013 11:16:07   
lesica
Jedva čekam sutra da vidim šta će mi ćera pokloniti. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
7.3.2013 11:37:22   
lanajelena
Dusan je vec pravio sa tatom u vrticu nesto za 8.mart a Lana i taja idu dana i nose moju sliku,verovatno neki ram user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
7.3.2013 11:50:19   
Olga75
joooj i ja jedva cekam sutra a zverko mi vec par dana govori : to je taaajnaaaa user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
7.3.2013 11:57:21   
Modessty
Iskreno rečeno ja nemam pojma da li nešto spremaju uopšte! Prošle nedelje im je tema bila porodica, a ove nedelje je definitvno tema: mama. Ali uopšte neznam da li nešto spremaju ili ne

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
7.3.2013 12:51:00   
Modessty
Ne napisah da su poklončići super! user posted image Baš mi dadoste ideju da Danilo i ja napravimo nešto slično baki

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
8.3.2013 18:49:35   
nela79
Evo stigli i meni pokloni iz vrtica.
user posted image
Ovo je Matija "pravio" u jaslicama. Kad smo krenuli kuci daje vaspitacica pokloncice da ih Matija da mami, i ja ga pitam jesi ti ovo pravio Matija, kad ce ti on "Neeee....pavila Goca" :) Njegovo ucesce je valjda mackanje bojama po privjesku i po cestitci :)
user posted image

Na drugoj slici su Vanjine rukotvorine. Vaspitacice im naprave materijal a onda oni lijepe. Odusevio me crtez u cestitci. Posto obicno crta kamione, Spiderman-a, Betman-a i ostale menove,cvijece koje je nacrtao me odusevilo. Nisam ni znala da u kuci imam takvog umjetnika user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
8.3.2013 19:58:51   
Anck Su Nmaun
Danas smo bili kod maisana u vrtic, mame naravno.
Kad su se svi poredjali onako maleni i poceli da recituju ...posle su mi suze radosnice user posted image

Dobili smo cestitku od malisana, a posle smo zajedno imali malu radionicu...postavicu slikicu sutra !

8 Mart volim najvise na svetu od kad imam decicu user posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
8.3.2013 20:14:57   
Lu
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2013 9:21:32   
lesica
Dobila sam najlepšu ogrlicu na svetu
user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
9.3.2013 15:51:02   
Lu
Joj šta nam radeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
11.3.2013 8:47:19   
Modessty
divni su svi pokloni!
Meni je Danilo napravio u vrtiću čestitku user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Deca poklanjaju mamama za 8. mart
11.3.2013 8:48:58   
lesica
Meni je najsladja bila L kada je sva srećna i ponosna svima objašnjavala kako je to ona sama pravila.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here