|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Detetu treba da pokažete ljubav
22.9.2009 13:10:35   
Anoniman
Posao, obaveze, umor... Sve to često sprečava roditelje da provode vreme sa decom onoliko koliko bi trebalo. Misleći da su deca svesna koliko ih roditelji vole, oni ponekad zanemare činjenicu da je deci tokom odrastanja potrebno da stalno dobijaju potvrdu o tome koliko su voljena i važna. I to, kako kažu psiholozi, nije bez razloga.
 
Detaljnije: KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
23.9.2009 22:17:58   
Lu
Nezamisliv mi je dan da mu ne kažem volim te sine, zagrlim ga i poljubim najmanje desetak puta.
Dok je u vrtiću poželim ga i svaki naš susret i rastanak je pun zagrljaJa,poljubaca i drugih nježnosti.
Koliko god sam zaposlena oko nečega u kući...ako me zove da mi pokaže kako je poredao autiće ili šta se trenutno dešava na crtiću,ja napuštem sve saslušam ga,pohvalim i poljubimuser posted image

Nije rijetkost ni da on meni dotrči sam i kaže mama volim te...to je mislim vrhunac svega,za to živimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
23.9.2009 22:22:30   
indy_25
Bravo lu bas si dobra mama i ja sam isto takva kao ti sve ostavljam da ne znam sta radim kad me djete zove. i non stop mu pokazujemda ga volim i nema dana da mu nekazem mama te voli najvise na svijetu.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
23.9.2009 22:23:45   
Ptičica
Eh, drugari, čega se sve ja nagledah kao vaspitač...
Grubo zvuči, ali ima roditelja koji prosto ne mare za svoju decu.
Dovedu ih u vrtić u pola 8, pokupe u pola 6, odvedu kući, tutnu u krevet i mirna Bosna...
A, ko će da se druži sa njima? Pa, ja se družim! I posle se čude kada me njihova deca oslovljavaju sa mama!!!user posted image user posted image

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
23.9.2009 22:25:49   
indy_25
Pa da pticice ima svasta i svakakvih roditelja

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
23.9.2009 22:32:02   
Lu
Pa djeca uče od nas, jel tak..kako se mi ponašamo prema njima tako će i oni prema namauser posted image
Ptičice,nažalost u pravu si...ja ponekad ne mogu da vjerujem kako se roditelji ponašaju prema djeci, baš u vrtiću gledam kad ih dovedu, čak im prijete kao da su tu pod kaznomuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 4.8.2011 19:20:05 >

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
23.9.2009 22:35:26   
Anoniman
Ima roditelja koji nemaju mogućnosti da ranije dolaze po dete. Ja imam koleginicu koja svoje dete vodi u vrtić u 7.30 i najranije oko 16.30 dolazi po njega, i vidi ga do 20h kada se on sruči u krevet. U teoriji, i ja svoje dete vidim od 16.30 do 20h, ali makar nije ceo dan sa vaspitačicama u vrtiću, već od 7.30 do 11h. Tada ga pokupi dadilja i bude sa njim do 14h, onda bude sa tatom dok ja ne dođem kući.
Isto tako nema dana da ga ne ljubkam, ne grlim i da mu ne kažem da ga volim najviše na svetu celom, baš kao i on meni. Sada sam se sva raznežila. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
4.8.2011 19:22:37   
Lu
Meni moj miško i sad sa skoro 5 godina uleti u krilo i kaže ajmo se mama maziti, ma da ne znam šta radim ostavljam tad...
Svako jutro, veče a i po danu bar jednom imamo maženje, ljubljenje, grljenje i naravno pričamo koliko volimo tatu koji nam jako nedostaje a onda mu naveče na skyp to pričamouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
4.8.2011 22:14:17   
Brana
Kada god mogu,tj.kada sam uz njega i pored njega,ljubim ga,mazim,milujem,pricam,tepam,igram sa njim.....on je moja ljubav!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 4.8.2011 22:23:30 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
5.8.2011 11:44:29   
Anoniman
Ja ovog mog stalno jurim po kući da ga ugnjavim user posted image Ne da se, ne voli da se mazi, ali obožava da ga golicam, da se "rvamo" i to su trenutci koje koristim da ga izljubim i izgrlim user posted image Sad kad se zamislim, ne znam koliko često kažem baš "volim te", ali svaki dan po nekoliko puta sigurno izgovaram (mm se stalno smeje na to): "ti si moje najveće blago", "ti si mamina sreća najveća", "ti si moja beba medena", "srce mamino", i silna neka interna tepanja... user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
7.8.2014 7:15:31   
Misha i Ljisha
mazimo se uvek kad ustane ujutru i posle dremke to nam je redovno kao i mazenje pred spavanje, a u toku dana pitaj Boga koliko puta je ljubim, mazim, kazem joj da je volim puno i td. Moja D je nezna prema drugima, mazi ih, ima i lutku koju ona nuna, vozi je kolicima, uspavljuje, ma prica sa njom. Ja je pitam da li je ona mama lutki eheheh kaze DA! Neznost i ljubav treba da se pokazuju sto puta na dan ako mi zelimo da i nasa deca budu nezna i puna ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Detetu treba da pokažete ljubav
7.8.2014 10:22:38   
SunFlower
Jao meni se ponekad cini da mi je svaka druga rec duso mamina, srce mamino, voli te mama itduser posted image user posted image iskreno ponekad se zapitam da li preterujemuser posted image ali neka, kada cu ga maziti i cmakati ako ne sad dok je mali, isto tako i on meni cesto pridje pa me poljubi, kaze mi mamice gagice, lepa si mamice, bas je nezan i onuser posted image

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here