|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fizički kontakti dece
6.4.2009 7:36:49   
Anoniman
Da li bi totalno ukidanje ikakvog fizičkog ontakta među decom (pa čak i rukovanje) moglo da utiče smanjenje tuča u školama? Da li je rešenje za tuče uvođenje kaznenih mera za bilo kakav fizički kontakt među decom? Da li je to moguće uvesti?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 8:47:52   
Anoniman
Meni to zvuci nemoguce. Kako da zabranis deci da budu u fizickom kontaktuuser posted image
To ne sprecava nista, mislim da je kucno vaspitanje presudno u skolskim obracunima. Obicno ih izazivaju deca kojoj nije posvecivano dovoljno paznje, u najmanju ruku. Bar je tako bilo dok sam ja isla u skolu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 8:53:56   
eugenija
Moja tema za diplomski je bila "Nasilje među decom u školi"... Imala sam dobar teorijski i odličan istraživački deo... Ali na ovakvu glupost nigde nisam naišla... 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 8:55:49   
Anoniman
prava glupost .... pa to je nemoguće definitivno...ali nije nemoguće posvetiti djeci maximalnu paznju i u kuci i u skoli

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 9:02:09   
bebać
Slažem se sa Lenkom,mislim da od kućnog odgoja i vaspitanja polazi sav budući život,pa i ti fizički konflikti medju klincima...user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 9:02:21   
Anoniman
Slažem se sa vama, sačekaćemo još malo da vidimo šta ostali kažu, a onda ću vam dati i izvor ove informacije... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 11:29:24   
Sneža
Ja mislim da zabrane kod dece,izazivaju kontraefekat,čak sam mišljenja da bi onda još više razmišljali kako da zeznu sistem(pod ovim mislim na decu koja vole da privlače pažnju na taj način,koja su i inače nasilna).

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 13:09:04   
kumara
Evo i izvora user posted image - U školi zabranjeno čak i rukovanje KLIK

Ja licno mislim da je to suludo i nemoguce!!!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 13:14:02   
NadaR
Ja licno mislim da je to suludo i nemoguce!!!

slazem se. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 14:52:37   
Anoniman
Nad ovim sam se definitivno zapitala:

"Nije mi jasno kako ću ja ubuduće držati časove", rekao je profesor fizičkog vaspitanja.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 14:56:23   
Ana RR
Suludo! A mislim da će im tek sada biti zanimljivo to pipkanje, kad im nešto zabraniš oni prosto podivljaju!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Fizički kontakti dece
6.4.2009 16:38:37   
kumara
E, da Anci, tacno to!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here