|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 9:59:59   
lesica
Pošto nam je pretgodna tema KLIK došla do 100 stranica,da nastavimo ovde o iskustvima iz vrtića.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 10:05:13   
bojanica7
prva!!! user posted image

ja sam prezasdovoljna vrticem zasad. vaspitacice su bas simpaticne, i nekako predane, gala je zadovoljna, uvek zeli da ide u vrtic kad je pitamo, jedino sto spava kao zecm budi se nekoliko puta i trazi prstic od vaspitacice (juce je trazila da legne pored nje, a vaspitacica je bila u fazonu eeeeh da mogu)... ali sve ostalo je super. user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 10:06:26   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: bojanica7

prva!!! user posted image

ja sam prezasdovoljna vrticem zasad. vaspitacice su bas simpaticne, i nekako predane, gala je zadovoljna, uvek zeli da ide u vrtic kad je pitamo, jedino sto spava kao zecm budi se nekoliko puta i trazi prstic od vaspitacice (juce je trazila da legne pored nje, a vaspitacica je bila u fazonu eeeeh da mogu)... ali sve ostalo je super. user posted image

user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 10:08:52   
Anck Su Nmaun
Mi smo predali papire za Hanicu prosle nedelje...sad cekamo!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 10:09:35   
Olga75
e , ja sam ostala duzna za zamenu vaspitacice
i sad , ova vaspitacica je " poslepodne " tako da kad ja dodjem po zvercicu ona je budi i oblaci , da joj uzinu i dovidjenja
svako dan je pitam kako je , ona kaze : bila je dobra ( naravno kad je moja user posted image )
i to je to
zvercica naravno pominje Anicu ali nista ne govori o novoj , kao sto sam i predpostavila
i tako , videcemo
ali apdejtovacu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 10:11:42   
lesica
Lenka i dalje odbija da obavlja nužde u vrtiću user posted image a što se ostalog tiče dobra je.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 10:13:01   
bojanica7
ANM, kad pre godinu dana... ajaooo. user posted image super. i nisam znala da mogu da se predaju papiri tako pre konkursa. mislim pre marta? hm?

olga, vidis da je ona to podnela bolje od tebe user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 10:16:09   
Anck Su Nmaun
Pa moze, ja sam i jednoj i drugoj predala van konkursa user posted image

Tara je cak primljena isti dan user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 10:20:29   
bojanica7
e hvala ti. mada ce moja marta mapuniti godinu dana bas u martu kad bude bio konkurs user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 10:42:11   
lesica
Ah da,danas imamo priredbicu gde će nam klinci recitovati "Pera kao doktor" čika Jove Zmaja,i još neke dečije pesmice čija su tematika lutke user posted image Jedva čekam da vidim kako će to izgledati.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 12:52:23   
Modessty
Lesice baš lepo kod vas u vrtiću! user posted image A kod nas juče bilo slikanje. Dete mi je jelo u vrtiću i doručak i ručak (doduše samo pire, nije hteo supu i meso). Veeeliki je to napredak. Danas ostao kod kuće sa bakom i dekom user posted image Zapušen mu nos, užas jedan
Da li kod vas po vrtićima već pominju organizaciju Nove Godine ili ne? Kod nas niko ništa ne pominje.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 12:54:08   
bojanica7
niko kod nas ne pominje novu godinu. doduse traazili su da donesemo prazne teglice od hrane i kad smo pitali za sta, rekli su za poklon za bozic user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 12:56:40   
Olga75
mi smo do sada imali priredbu : suncana jesen zivota
isle moja mama i ja user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 12:56:58   
lesica
Kod nas je već isplanirana velika novogodišnja priredba-maskenbal,doduše ne znam kada će biti,a uskoro treba da imamo roditeljski vezan za dogovor oko novca i poklona.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 13:06:48   
Didy
Olga, ja svracam vec danima ne temu da cujem kako je Zvercica docekala novu vaspitacicu. Bice to sve dobro, treba joj vremena da se privikne.
Kod Stefana u vrticu u ponedeljak treba da bude jesenja priredba. On je lisica u basni " Lisica i gavran".
A za Novu godinu uvek imaju priresbu, Deda Mraza, poklone i maskenbal, verovatno ce isto biti i ove godine.
I ja sam Sofiju prijavila za vrtic za sledecu godinu. Kod nas se dobijaju bodovi za cekanje, tako da sto pre prijavis, imace dete veci broj bodova kad izadje lista.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 13:12:22   
Olga75
a Didy , ona nista ne kaze za novu vaspitacicu user posted image
sve je Iva ( ona stara ) a spominje i Anicu ( ona je otisla ) a Bubicu nista
a bubica ima svoju logiku , ok je , znaci , kod nje deca spavaju dok roditelji ne dodju , u stvari ne znam jer ja sam tamo vec u 14 i 30 i ona oblaci Mariju , pitam kakva je bila , ona kaze , dooobra , e sad ja znam da zver ne moze da bude dobra preko tri sata ali ajde ok
i tako
sledece nedelje je Bubica ujutro pa cu je ugnjaviti a verovatno meni treba vise vremena , Bojanica je definitivno u pravu , da se naviknem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 13:15:30   
lesica
Zato moja L poznaje sve vaspitačice u jaslicama user posted image a i ja. Hoću da kažem koliko smo dugo išli na adaptaciju,nije moglo drugačije. A i spajaju stariju i srednju grupu često,da se svi skupa igraju,pa bude 30-40 dece sa 6 vaspitačica u tim trenucima.

Olga,daj Zverčici još koji dan da se upoznaju i biće to super.

< Poruku je uredio lesica RR -- 23.11.2012 13:16:10 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 13:23:28   
Didy
Ma, da, Olga. Navikava se Zvercica, pisti je jos malo. Inace, meni je ta fora sa spavanjem dok roditelji ne dodju po dete skroz ok. Nase bude u 13:30h i to ki je skroz bezveze jer Stefan pre 13h nema sanse da zaspi, pogotovo ako ih ne izvedu napolje da se izjuri. On taman zaspi, one ga bude.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 13:30:58   
Olga75
ma kazem , meni treba vreme , Anica je otvarala vrate tj budila ih oko 14 i 15 , Iva takodje a Bubica ( ne znam kako se zove user posted image )budi je kad dodjem i to je ok
ali ona je sa njim i nesto pre spavanja a ja bih volela da mi opise svaki minut , znam ja da to ne moze ali samo da se naviknem user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 14:05:56   
Olga75
evo spremam se po zver i ponovo knedla
o Boze , Olgaaa , imas ti jos nesto od zivota osim svog detetaaaaaaa user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 14:21:02   
Modessty
jao a kod nas nikakve predstave niti pomen za NG niti neki roditeljski... ništa!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 14:24:43   
cockic
moj petar je imao predstavu u utorak i kaze da je bilo ok.a juce im je dolazio zubar mm zaboravi da pita vaspitacice kako se ponasao.mada on kad ode po njega oko pet,pola sest kako kad tad su samo neke dezurne koje ga cuvaju od 16h pa slabo znaju ista da kazu.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 15:03:29   
Anck Su Nmaun
Ni kod nas jos nista, ali sad ce, verujem , pocetkom decembra, onda se dogovamo i oko slikanja sa deda mrazom, i o poklonima.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 15:30:05   
Olga75
evo da apdejtujem odmah user posted image
danas mi je nova vaspitacica rekla da je moje dete do krvi ogrebalo drugo dete jer joj je otimao loptu
ja sam bila user posted image jer je vaspitavam po principu : sto ne zelis tebi da rade nemoj drugo
i potam : pa da li ste je kaznili ?
a ona mi kaze : nisam , ona se samo branila
i ja sam sad onako , znam koliko sam kukala sto ne zna da se brani ali evo izgleda da je naucila i ovo mi je bas nekako strasno
i tako user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Idemo u vrtić-2. deo
23.11.2012 15:35:16   
Anck Su Nmaun
Znaju oni i te kako da se brane kad im dodje, to sam naucila kod svoje dece.
Isto sam se bojala za T kad je krenula, dok mi mm nije rekao kako se privikavala u vrticu, prvi dan je tako jednog malog zavarila da je izleteo iz one njihove kucice.
Sad Hana sa 13 mes, zna i te kako da se odbrani user posted image Naucila ranije u borbi sa sekom user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.11.2012 15:36:48 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here