|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igraonice
27.2.2009 15:40:10   
Anoniman
Iz kafa, grudi i ženski trač:

stella:
Lenka pozz sta bi za tu novu igraonu?Ako znas i koji dobar vrtic u komsiluku javni na ppuser posted image

lenka sarajevo:
iskreno vidjela sam tu igraonu, ne cini se lose, al zapuseno u vraziju mater user posted image user posted image user posted image
tako da nemam namjeru da vodim malecku

stella:
joj  povilenim,otvore igraonu i duhandjije strpaju u njuuser posted image user posted image
ja dobro hvala na pitanju,ti?

Devojke, nije mi se tražio početak ovog dijaloga... user posted image  Dopisaćete...

Molim, ne ubacivati onaj spisak igraonica u ovu temu, nisam sigurna da li je to u skladu sa pravilima foruma...
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Igraonice
27.2.2009 15:44:08   
Anoniman
Ja Luku vodim u igraionicu... ima ih u svakom tržnom centru. Meni je omiljena ona u Merkatoru (Novi Sad) - tamo je džaba, a što je džaba i Bogu je drago! Šalim se... jeste u principu i to bitno, jer se on tamo zadrži max pola sata i onda hoće da ide, a puno mi 350din da dam za pola sata.
Pošto nema još 3 god, onda i ja puzim za njim... pa sam mrtva vrlo brzo... obično bude "Luka čekaj mamuuuuu!" user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Igraonice
27.2.2009 15:45:17   
stella
Nema veze nadopisacemo.user posted image user posted image

Ljudi otvore igraonice za djecu i ubace mogucnost kafenisanja i pusenja za roditelje.Ok,ali ako hoces dio za pusace stavi vrata a ne da se djeca guse u dimu,pogotovo zimi.user posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Igraonice
27.2.2009 15:49:36   
Anoniman
stella samo ona u hrasnom "crtic" i ne znam vise da ima i jedna

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Igraonice
27.2.2009 15:51:31   
Anoniman
mislim samo na to da ta valjai da je ok ostalo sve smrad pravi, narocito merkator i sl trzni centri, zadimljeno, zagusljivo, prljavo, fuj

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Igraonice
27.2.2009 15:52:29   
Anoniman
Kod nas su sve igraonice (koje ja znam) odvojene staklenim vratima (koja su zatvorena) od igraonica, sem te u Merkatoru, ali je tu pušenje zabranjeno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Igraonice
27.2.2009 15:57:19   
stella
U mercatoru je prljava zagusljiva fuj
Crtic je super tu smo rodjendan slavili prvi
Pinokio je uzasna ja usla i cekala pola sata za info,nigdje teta,mogla sam da radim sta hocuuser posted image
U lori ako ima troje djece guzva a i zagusljivo al cesto navratimo,moramo negdjeuser posted image


_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Igraonice
27.2.2009 15:59:36   
Anoniman
Kod nas u Merkatoru nije zagušljivo. user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Igraonice
27.2.2009 16:07:27   
Lu
Ja stvarno neznam kome je moglo pasti napamet dozvoliti pušenje u dječijim igraonicama,užas živi to nema na planeti ja mislim,fuj,fujuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Igraonice
31.3.2009 15:52:08   
Anoniman
Ja nikako da shvatim, zašto se deca koja imaju više godina nego što je dozvoljeno puštaju u igraonicu? Oni divljaju po njoj, i demoliraju je.
U Merkatoru i igraonici su skroz iskidali zaštitne mreže koje služe da se deca ne spuštaju NA toboganu, nego U toboganu (kao tunel je tobogan). Ajde ta je džaba, pa i nije čudo, ali još više je demolirana ona u Pozorištu mladih, tamo više uopšte nema stepenica - odvalili su ih. Sve one gume koje štite da se deca ne udare dok se provlače kroz tunele su potrgane... Stvarno ne razumem... a mame nabadaju masline na čačkalicu za to vreme... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Igraonice
31.3.2009 21:38:36   
kumara
IZVORNA PORUKA: lu
Ja stvarno neznam kome je moglo pasti napamet dozvoliti pušenje u dječijim igraonicama,užas živi to nema na planeti ja mislim,fuj,fujuser posted image


user posted image user posted image user posted image Jao Lu moja!!!! user posted image

Mene u tim igraonicama najvise narviraju agresivna deca koja tuku i guraju drugu decu. Mislim da cu dobiti nervni napad kad budem imala svoje dete.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Igraonice
31.3.2009 21:52:38   
Dora
Ja najviše volim Lucky Lend na NNaselju, super je i možeš da ostaviš dete. Obično ih ostavim kad nema ko da ih čuva a ja imam neka posla, a oni ispod 2,5 sata neće da ostanu! Tamo imaju sokove, flašice vode, grickalice i slakiše, pa šta im se prohte oni to dobiju a kad dođem po njih- dočeka me gomila fiskalnih računa za to što pojedu i popijuuser posted image .Uvek se super provedu pa mi nije žao. Često i ja uđem na kratko da vidim šta sve ima, pa me isterajuuser posted image ali na 1000 metara kvadratnih stvarno ima svega za sve uzraste. Za najmlađe je lepo ograđeno i ima puno devojaka koje ih čuvaju! sve u svemu- superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Igraonice
5.6.2009 14:34:49   
Anoniman
Kako se zove igraonica u Norku u NS?

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Igraonice
5.6.2009 14:35:32   
Sneža
Neznamuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Igraonice
5.6.2009 14:36:50   
Anoniman
Doooooooooooora????????????'


(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Igraonice
5.6.2009 17:37:19   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kako se zove igraonica u Norku u NS?


ne mogu da se setimuser posted image javiću ti večeras

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Igraonice
5.6.2009 20:26:09   
Dora
Bambini

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Igraonice
5.6.2009 23:10:29   
stsanja
Sina vodim isto u merkator kod kafica,klinci su odvojeni od nas i gledamo ih kroz staklo,zimi nekad u bazar a leti najvise voli da ide u igraonicu na otvorenom kod dunavskog parka.Bez min tri sata ni ne polazimo,a moze se doci i pre podne  i popodne a jednom platis,a mi imamo i popust!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Igraonice
31.1.2010 21:29:49   
Dora
Danas smo se mm i ja blago rečeno šokirali u Mekdonaldsu gledajući kako u odvojenom delu jadna dečica slave rođendan koji su nečiji roditelji jako skupo platili...

Sedimo kod one igraonice, deca se igraju i pored sve one vriske i cike zagrmeše dva glasa tridesetogodišnjih radnica zaduženih da animiraju decu i vode rođendansku proslavu. Jadna se drala: Našta to liči, vi ste užasni, niko mi neće iaći odavde dok sve ne pokupite s poda!!!
Druga se zgražavala i govorila: Čoveče, kakva ste vi deca, vidite šta ste uradili, ovo je grozno gledati... Deca su smušeno sedela jedno pola sata i više dok su ove dve histerisale, nisu im dale da ustaju...a o pesmicama, igrama i muzici da ne govorim, toga nije bilo!
Deca ko deca, zaista ništa loše nisu radili, ja sam se udržavala da ne skočim i ne počupam one dve... Ali, tu su negde sedeli i neki od roditelja. Ta horor žurka se avršila, ove dve su još iribale roditelje kao, kako se deca ponašaju, one nisu mogle da ih obuzdaju... Uh...Ovi ljudi gledaju, ćute...Grrrrrrrrrrrrrrr....................

Neverovatno.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Igraonice
13.5.2011 23:48:12   
Svetlana78
Pozdrav svima. Imam i ja jedan predlog. Mi smo pravili klincima rodjendan u igranici Kiwi, u centru grada. Stvarno smo odusevljeni, po meni ubedljivo najbolja u kojoj smo bili, a nagledali smo se svega i svacega user posted image
Evo njihovog sajta, ko zeli da se dodatno informise 

EDIT Ana RR: Reklamiranje nije dozvoljeno. Možete ostaviti naziv igraonice ali bez direktnog linka.


< Poruku je uredio Ana RR -- 13.5.2011 23:52:05 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Igraonice
25.9.2011 1:09:02   
madre
dizem temuuser posted image
zene, da li vodite decu u igraonice i koliko cesto?
sta vam se tamo najvise dopada? i sta biste menjale?
koliko vremena tamo provodite?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Svetlana78)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Igraonice
25.9.2011 11:05:52   
IVA 11
Ja sam vodila sina ljeti jednom, dva puta nedjeljno, a sad su ovdje virusi zavladali, pa izbjegavam. Najvise mi se dopadaju djecije pjesmice i kako moj sin igra uz njih, kao i strunjace, kad padne znam da mu nece biti nista, za razliku od pada napolju isl. A mijenjala bih igranje starije djece sa mladjom, tipa dijete od 5 godina dodje da se igra sa lopticama sa mojim djetetom, pa ga udari itd, djeca su to, ali da se zna kome je gdje mjesto. Znaci nikako mijesanje starijih i mladjih grupa, tako je makar kod nas.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Igraonice
25.9.2011 21:54:04   
madre
IZVORNA PORUKA: madre

dizem temuuser posted image
zene, da li vodite decu u igraonice i koliko cesto?
sta vam se tamo najvise dopada? i sta biste menjale?
koliko vremena tamo provodite?



_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Igraonice
25.9.2011 22:16:57   
Anoniman
Vodim, uglavnom zimi. Trudim se da ne idemo često jer je to leglo virusa, kao i vrtić. Idemo kada baš baš više nemamo kud.
Ne bih ništa menjala. user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Igraonice
25.9.2011 22:23:48   
Brana
Ne vodim,osim ako idemo na neki rodjendan.Slazem se sa Tash.

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here