|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Informacija za Nikolin spas!
2.7.2010 19:25:54   
madam
Ovo je priča o jednom dečaku kome detinjstvo nije počelo baš najlepše. Sa nepunih 17 meseci na magnetnoj rezonanci otkriven mu je akutni hidrocefalus i tumor koji ispunjava najveći deo zadnje lobanjske jame. (Meduloblastom)
Od tada započinje borba za život ovog dečaka. Nikoli je najpre 8. maja 2009. godine ugrađen sistem za derivaciju likvora sa desne strane koji ide do stomaka i spušta se u mokraćni kanal, a nakon deset dana usledila je i druga operacija u kojoj je tumor odstranjen u celosti.
Potom Nikola dolazi na Institut za onkologiju KC Srbije, gde je imao 8 ciklusa hemoterapije i sve ih je junački izdržao do kraja. Zračenje se nije moglo primeniti radi Nikolinog uzrasta.
Kada smo mislili da je ovoj opakoj bolesti došao kraj i da smo sve loše ostavili iza nas na rutinskoj kontroli ponovo je otkriven tumor. Kao da nam se ceo svet srušio; pa zašto ponovo, šta je ovo dete krivo?
Ubrzo je urađena operacija i tumor je odstranjen, i sada sve iz početka, ponovo ista borba, ali sada nije samo očaj u pitanju već i strah za život ovog deteta.

Molimo sve ljude koji imaju bilo kakva saznanja ili slična iskustva, a imaju želju da pomognu u izlečenju Nikole da nam se jave na VesnaRancic73@gmail.com. Svaka korisna informacija nam je neophodna i dobrodošla.

Unapred zahvalni Nikolini roditelji
Vesna i Srđan
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Informacija za Nikolin spas!
2.7.2010 19:30:05   
morena
Dragi moji, ja ne znam ništa o tome! Želim vam samo reći da ćete biti u mojim molitvama. Ako imate broj računa, ako vam treba financijska pomoć, pošaljite broj, rado ću vam pomoći. user posted image

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu madam)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Informacija za Nikolin spas!
2.7.2010 19:40:22   
Snelle
Ni ja nemam nikakvo znanje o ovome, pa nažalost ne mogu da pomognem, ali želim vam sve najbolje, brzo izlečenje deteta, i da sve ovo što pre prodje kao ružan san.
Morena, divna si user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Informacija za Nikolin spas!
2.7.2010 20:38:51   
Anoniman
ni ja nemam nikakve informacije od pomoci.
Dragi moji, svim srcem navijam za malog NIkolu i za vas.
Da sve bude kako treba.Da sve bude kako treba.

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Informacija za Nikolin spas!
2.7.2010 23:48:10   
marince1
ni ja vam ne mogu pomoci informacijama,ali vam zaista zelim srecu!!
Nadam se da ce sve biti uredu,skupite snage i borite se!
Duboko verujem da ce vam se sreca osmehnuti


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Informacija za Nikolin spas!
3.7.2010 11:24:03   
smeško
Ni ja ne znam nista o tome. Ali, svim srcem navijam za vas i Nikolicu! Dace Bog da sve bude u redu.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Informacija za Nikolin spas!
5.7.2010 14:39:46   
Rivana
Ja na zalost nemam neke informacije koje mogu da vam pomognu. zelim vam svu srecu i da mali decko bude dobro sto pre!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Informacija za Nikolin spas!
7.7.2010 0:28:29   
AtenA
DEVOJKE,
dobili su veoma korisne informacije,ali im je sada potrebna i materijalna pomoć
molim vas pomozite,ko može i koliko može
hvala
pomozite

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Informacija za Nikolin spas!
7.7.2010 0:35:39   
AtenA
nism mogla da kopiram dobru lokaciju,ali evo račna na koje možete da uplatite(proverite na fb)

Otvorili smo devizni i dinarski racun:

205-9001012513550-90 (dinarski racun)

908-20501-70 (devizni racun)

Komercijalna banka


(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Informacija za Nikolin spas!
7.7.2010 2:03:07   
madam
Svrha uplate : Nikolina operacija

Na ime:           Vesna Rancic,Vinogradarska 87,Kovin
                      (posto je dete maloletno)

Na racun broj: devizni i dinarski racun:

                      205-9001012513550-90 (dinarski racun)

                      908-20501-70 (devizni racun)

                      Komercijalna banka

Hvala unapred!!

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here