|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
12.3.2009 8:42:29   
Anoniman
evo da otvorim novu temu, a ako postoji molim moderatore da je prebace, uz izvinjenje!!!!

da li vi "smijete" otici s djetetom u kfic, slasticarnu ili restoran bez straha da ce po kafane dici na noge, da se ne crvenite, ili vas se to uopce ne tice sta ce drugi cuvari reda i morala naseg vrlog drustva reci?!




< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 25.12.2016 17:00:08 >
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
12.3.2009 8:46:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
12.3.2009 8:47:53   
Natasajvc
Moji se ponasaju kao da su na svom, glasno razgovaraju, znaju i da prosipaju. Obavezno svi naruce razlicito pa isprobavaju cije je lepse... Jedina je sreca da se to sve desava u okviru stola za kojim smo. Ne crvenim, ali jedva cekamo mm i ja da odemo jer od njih ne mozes ni rec progovoriti...

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
12.3.2009 8:48:40   
Anoniman
ja cu poceti... ja sam na pocetku kad je malecka tek prohodala sve kontala sta ce ko reci, posto je jako zivahna, pa da neki zijan ne napravi, pa kako ce ljudi gledati, sta ce reci, hocu li se crveniti, itd...itd...

a onda sam dosla tobe (sebi) i sve poravnila... sta me briga, sta ce ko reci, sta me briga sto trci po basti, samo nek ne padne, jednostavno, a to sam rekla jednom "gazdi" kad se prepao da mu moje dijete i jos njih par ne isprljaju "divni" namjestaj u ljetnoj basti, da stavi natpis zabranjen ulaz psima i djeci pa onda nece morati tako "ljubazno" upozoriti!!!

i hvala dragom Bogu da skacu i treba djeca da skacu pa nece valjda u cosku sjediti, zbog toga i jesu djeca, a kad pocnu preskakati bare i paziti na ponasanje tad prestaju biti djeca!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
12.3.2009 8:56:42   
Natasajvc


i hvala dragom Bogu da skacu i treba djeca da skacu pa nece valjda u cosku sjediti, zbog toga i jesu djeca, a kad pocnu preskakati bare i paziti na ponasanje tad prestaju biti djeca!!!

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
12.3.2009 8:58:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

evo da otvorim novu temu, a ako postoji molim moderatore da je prebace, uz izvinjenje!!!!



Ajde bez ovog dela. user posted image

Dok je bio mlađi, sedeo je u kolicima, vezan i nema mrdanja. Gledala sam da posećujem iste kafane, na koje smo navikli i koje su navikle na nas. Letos smo išli u jednu koja je imala oooooooogromnu fontanu - milina - on se zablene dok ja popijem kratki espreso i izdimim jednu i begamo.
Onda je sledeća priča aktuelna kada me nazove neko da idemo na kafu (zimus): "Može. Lokal mora da bude ne mnogo zadimljen, da nema stepenica, da bude oblika pravougaonika, bez ikakvih sporednih prostorija, jer u tom slučaju ja ne sedim, nego vadim dete iz tih prostorija. Tako smo opet završili na mojoj lokalnoj kafani.
Sada mu je hit da i on pije kafu. Čika u već pomenutoj kafani mu sipa mleka u istu šolju kao i meni i milina. Ne mrda od stola, igra se sa cenovnicima i pije "kafu". user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
12.3.2009 8:59:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
12.3.2009 9:10:40   
Lu
Preko zime ga ne vodim u kafiće zbog dima,ali zato uskoro nastupa naše vrijemeuser posted image
Obično idemo u kafić koji je udaljen od ceste i tu samo prolaze pješaci,on skakuće okolo igra se malo sjedi pije sok,kao i druga djeca uostalom i ne pada mi napamet da ga natjeram da sjedi mirno,bezveze onda neću ni ići s njim u kafić.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
12.3.2009 9:47:02   
prase
Ja se nadam da ću imati odnos sa svojom decom kao što je moja mama imala sa mnom i mojim bratom po ovom pitanju. Mi smo u vezi svega imali dogovor, nije imala problem da sedimo mirno ako je to potrebno, jer smo imali dosta prilika i da budemo nemirni, sve u zavisnosti od toga gde se nalazimo. Bare smo preskakali kada smo u lepim cipelicama, ali zato nas je vodila u pelerinama i čizmicama da gazimo po barama po svakom letnjem pljusku... Mogla je da nas obuče u bela odela i da nas izvede na sladoled, ali zato smo se svi zajedno valjali u pesku satima, a posle satima izvlačili pesak iz kose user posted image Bili smo dobri i slušali smo ko god da nas čuva ali čim ona dođe sa posla idemo u skitnju. Mislim da je presudno bilo to što nas nikada nije prevarila, obećavala da ćemo nešto raditi ako budemo dobri pa to ne uradimo i tako se izgradio odnos poverenja i naš utisak da učestvujemo u svim odlukama. Ona se uvek šali da smo se mi takvi rodili i da bi možda roditeljstvo za nju bio promašaj da je rodila neku drugu decu user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
12.3.2009 9:55:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

Mislim da je presudno bilo to što nas nikada nije prevarila, obećavala da ćemo nešto raditi ako budemo dobri pa to ne uradimo i tako se izgradio odnos poverenja i naš utisak da učestvujemo u svim odlukama.


Ja mislim da je to jako bitno. Ja sam sa Lukom uvek iskrena. Nekada je nešto NE, uz objašnjenje zašto, i to ostaje NE. Ali ako sam rekla da ćemo recimo ići u igraonicu u 17h, a napolju padaju sekire, ja ću naći načina da u 17h idemo u igraonicu, jer mislim da je jako bitno da se dogovor održi. Mislim da je to osnova vaspitanja. I sa mojom mamom i sa mnom je funkcionisalo tako.

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
12.3.2009 9:55:59   
Anoniman
Moje dete je pravi kafanski tip. Kad se nadje u kafani(kaficu) on kao da je kod kuce, sve dira, istrazuje, sa svima razgovara, valja se po podu... U pocetku sam se jezila kad krene tako da se ponasa, ali sam se vremenom opustila. Svima oko nas je simpaticno sto je on tako veseo, samo ja sizim i pokusavam da ga obuzdam. Pitam se kako cu trcati za njim kada se rodi druga beba? A tek kad i ona prohodauser posted image

< Poruku je uredio Zille -- 12.3.2009 9:56:32 >

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
12.3.2009 9:56:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: [Obrisana poruka]
24.7.2016 10:42:16   
wivern
Kad nije samnom sjajno, a kad sam ja tu trči na sve strane.

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.7.2016 11:51:48 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: [Obrisana poruka]
27.10.2016 17:25:28   
mali_mis
Sedi mirno dok ima zanimaciju ili sok da pije, kad nema, jurnjava za njim user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: [Obrisana poruka]
27.10.2016 18:55:14   
gagana83
Una je nemurna samo kad ima drustvo, kad je sama ne. Jedno vreme je znala da nosi svesku i bojice pa ona crta dok ja ispijam kafu. Nekad igramo i iks - oksuser posted image
Ima jedna picerija u koju cesto idemo, nekad odemo sa namerom samo da popijemo nesto, ali ona cim dodje konobar kaze "Ja cu spagete"user posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 27.10.2016 18:57:56 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: [Obrisana poruka]
27.10.2016 18:56:10   
gagana83
Greska :)

< Poruku je uredio gagana83 -- 27.10.2016 18:57:05 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: [Obrisana poruka]
9.11.2016 7:40:18   
dejana007
Obozava da sedi u poslalsticari ali samo dok nesto jede/pije kad zavrsi vec je vreme za polazak user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: [Obrisana poruka]
25.12.2016 13:26:50   
Anck Su Nmaun
Obozavaju da sednu i u kafic, da piju sokic, i u poslasticarnicu i u restoran i sad su vec velike , hvala bogu super su. A sta nas ceka sa V... videcemo user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
25.12.2016 14:59:26   
Mala Elena
Uglavnom beba nema mira, hvata se za jelovnik , cenovnik...a velika bi da trckara okolo, mirna je dok pije sokic.user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 25.12.2016 15:03:40 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE:Kako vam se dete ponasa u poslasticarnici
25.12.2016 15:03:23   
Anck Su Nmaun
Mi smo imali zurku s njima prve god. na moru. Sednemo u restoran a one jurcaju za nekim mackama ispod stolova...uzas. user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.12.2016 15:04:07 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: RE:Kako vam se dete ponasa u poslasticarnici
25.12.2016 15:09:38   
mila83
Hihihihi,odlicna tema ! Imala bih svasta pisati user posted image Generalno, sve sto vecina mama prolazi..ali to tako mora, inace kako bi se deca drugacije naucila ponasati u takvim situacijama. M i D su sada vec veliki i sve se lepo dogovaramo, znaju i sami sta je prihvatljivo i pristojno..dok je T jos mala..dok ima sta da zvacka i pije, sve ok,cim to zavrsi..odmah ustaje,seta,razgleda itd...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: RE:Kako vam se dete ponasa u poslasticarnici
25.12.2016 15:14:59   
Anck Su Nmaun
Ma da pa taj period se mora preziveti user posted image
Setih se i jwdne god na moru u restoranu hotela svaki dan za veceru oval cvekle (svedski sto) i naravno moja deca nakrkaju pune tanjire. Mozsete li samo da zamislite na sta su ti stolnjaci licili user posted image
Naravno cvekla je bezala po stolu i sakrivala se.
Uuvek smo se salili da ce konobari slaviti kad mi odemo iz hotela user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: RE:Kako vam se dete ponasa u poslasticarnici
25.12.2016 15:21:33   
mila83
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ma da pa taj period se mora preziveti user posted image
Setih se i jwdne god na moru u restoranu hotela svaki dan za veceru oval cvekle (svedski sto) i naravno moja deca nakrkaju pune tanjire. Mozset_e li samo da zamislite na sta su ti stolnjaci licili user posted image
Naravno cvekla je bezala po stolu i sakrivala se.
Uuvek smo se salili da ce konobari slaviti kad mi odemo iz hotela user posted image


user posted image Jao , ja mislila da samo ja tako razmisljam za svoje indijance user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 25.12.2016 17:00:50 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
23.7.2017 22:25:38   
Anck Su Nmaun
Uhhh teme.
Danas se vracamo sa Fruske gore i pored jednog hotela mm pita hocemo na rucak...hmmmmm Sa njih dve bih lako ali V ima crve u d! On ne moze na miru da sedi u stolici. Ni na moru ...stalno smo morali da ga animiramo a nekad ni to nije pomagalo.
Samo sam rekla neeee..nemam sad zivaca za to user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.7.2017 22:26:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako vam se dijete ponasa u kafe slasticarni
23.7.2017 22:28:43   
emicaa
Anck skoro smo negdje isli,rano bas.Kaze mm kad smo prolazili pored kafea da idemo na dorucak.David bio strasno krekav,kazem neka hvala,stani na pumpi,kupi nam kifle i doruckovacwmo u autu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here