|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kućno vađenje zubića
23.9.2010 19:17:29   
jelena038
Prvi zubić smo izvadili kod zubara. Zubar je sestrin momak, dete ga poznaje i ima puno poverenje u njega, ali na zalost, zivi jedno hiljadu kilometara od nas. Pokusala bih sama da mu izvadim zubić, kao sto su nama nasi roditelji, jer ne želi kod drugog zubara, ali ne znam kako user posted image Sećam se da su moji to nekako uvek na brzinu, i sećam se da sam posle sama vadila, vrteći ih dok se ne iščupaju, ali sad mi sve to izgleda nemoguće.

Kako vi vadite prve zubiće?


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kućno vađenje zubića
24.9.2010 9:03:30   
Anoniman
Meni je tata vadio koncem. Veže konac za zubić koji se klati, skroz dole, kod desni, i samo cimne. 

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kućno vađenje zubića
24.9.2010 9:07:19   
NadaR
  I meni su tako vadili sa koncem ... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kućno vađenje zubića
24.9.2010 13:30:25   
jelena038
Izvadila sinoc, sa koncem za heklanje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kućno vađenje zubića
24.9.2010 13:30:57   
jelena038
i uopste nije lako, sva sam se tresla, treba to povuci!

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kućno vađenje zubića
24.9.2010 13:31:20   
Jeca*
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kućno vađenje zubića
24.9.2010 13:35:55   
Verus
Isto ovako!
IZVORNA PORUKA: Tash

Meni je tata vadio koncem. Veže konac za zubić koji se klati, skroz dole, kod desni, i samo cimne. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kućno vađenje zubića
3.8.2012 18:19:51   
lanajelena
Lani se klima zub i probala sam varijantu sa koncem i on stalno spada,zubic je bas malen,klizi mi a ona se plasi da ga ne proguta pa nece da jede(nasla novi razloguser posted image )

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kućno vađenje zubića
3.8.2012 18:29:41   
Anoniman
Joj user posted image Ja ne znam da li bih mogla... Mene su stalno vodili kod zubara, jer u familiji postoji neki deformitet očnjaka, pa sam stalno bila pod nadzorom, tako da su svi moji zubi izvađeni u ordinaciji i upisani u karton user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kućno vađenje zubića
3.8.2012 18:36:11   
lanajelena
Ja sam juce pocela da cupam sa gazom i krenula je malo krv,Lana u dreku i tu smo zavrsile kaze neka ja cu ga cuvati preko noci user posted image ali najjaca je kad je rekla kako cu se sada kupati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kućno vađenje zubića
3.8.2012 18:38:44   
Anoniman
user posted image kupati? Originalni su user posted image Kao kad meni Miki kaže da mu dam soka da ga ne boli grlo user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kućno vađenje zubića
4.3.2015 15:32:38   
mila83
Mima je samo prvi zubic sama izvadila, tj. kod kuce,nismo isli kod zubara.Toliko ga je "cuvala" i onda samo jedno jutro za vreme dorucka ispao.Bas se obradovala.Ove ostale smo kod cika zube, mada nije ih puno.Videcemo za kasnije...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kućno vađenje zubića
4.3.2015 16:49:00   
Adriana83
Ja sam Andjeli prvi izvadila platnenom maramicom ( tako je meni moj tata vadio) a drugi je ona sama izvadila kod babe isto maramicom.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kućno vađenje zubića
4.3.2015 18:13:35   
veselicaa
Mojoj A. se klati zub vec 2 meseca i nikako da dozvoli da joj izvadimo,tj tata,ja ne bih mogla nikako.Ona uvek pravi probleme kada treba da joj se izvadi zub,uvek moramo da je vodimo do zubara,samo jedan joj je izvadio tata.Dok je S druga prica,jedan je izvadila sama user posted image jedan joj izvadio tata,jedan joj ispao dok je spavala,samo smo ga nasli u krevetu.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kućno vađenje zubića
10.3.2015 15:20:12   
acalukic
onaj za vrata sa koncicem :)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kućno vađenje zubića
10.3.2015 15:24:05   
Bibilib
Mi jos uvek nema tih zubica za vadjenje,jos su prvi ali se za 6 god,ni jedan nije rasklimao i zaboleo...Imamo samo jedan koji je poceo da se kvari po malo...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kućno vađenje zubića
5.6.2016 20:27:40   
Anarunika
Mi do sada imamo dva zubića promenjena ,oba izvađena u kućnoj varijanti user posted image
Ja sam sve zube sebi sama povadila tako da mislim da će i klinci osim ako Akiju ne budemo morali da vadimo kod zubara onaj crni zubić user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kućno vađenje zubića
5.6.2016 23:01:30   
serpica
Moje starije devojcice su same vadile zubice,doduse mladja je prvi progutala s uzinom u skoli i nije ni primetila user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kućno vađenje zubića
25.6.2017 14:42:44   
Anck Su Nmaun
Idemo redovno kod zubara na kontrile ali mlecne zubice amo se vadili sami. T ga rasklima do besvesti i saamma izvadi. Samo smo joj za jedan pomagali ...bio je "tvrdoglav"user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kućno vađenje zubića
26.6.2017 17:21:34   
IvanaSK RR
Sinu je neke izvadio zubar. A za ostale smo morali da ga molimo da izvadimo, on bi to tako klimavo drzao godinama u ustimauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kućno vađenje zubića
26.6.2017 21:40:43   
vikiveki
Kod nas zubiće je vadio uglavnom zubar mada desilo se nekoliko puta da su sami ispali

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kućno vađenje zubića
15.7.2017 14:09:42   
emicaa
Ja necu nikad smjeti djeci izvaditi zubic,i ja sam mrzila to.Mama uvijek prica koliko sam svaki put plakala.Nije ni cudo sto imam sad fobiju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here