|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Liže se
4.2.2010 19:57:31   
Anoniman
Ne znam šta da mislim... Jel faza? user posted image

Već 7 dana Luka liže ruke. Bukvalno liže. Pruži dlan, isplezi jezik i liiiiiiiiiiže. Ili, gurne 4 prsta (sve sem palca) u usta, i tako drži ruku.

Svašta smo mu već rekli, da će mu guzica izrasti na jeziku, da će dobiti žvale, da će se razboleti i morati u bolnicu, da se životinje ližu a ljudi kupaju, ali ne... on se zaboravi i liže se. user posted image

Nije beba pa da kažeš zubi... kakvi zubi, pa svi su izrasli, ima 3,5 godine.
Ne gricka nokte, ta faza je prošla.

Ne znam... user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Liže se
4.2.2010 20:12:01   
cipiripi
mozda je video od nekoga user posted image
ili mu fali neki mineraluser posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Liže se
4.2.2010 20:13:19   
Anoniman
Pa na dlanovima nema minerala. Samo prljavštine. user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Liže se
4.2.2010 20:14:29   
cipiripi
ali se znoje, a znoj je slana....

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Liže se
4.2.2010 20:16:33   
Anoniman
Pa to bih onda pre povezala sa dehidratacijom nego sa mineralima. Ha? user posted image

Da, nikako da mu kupim onaj sirup, vitamini... Moram. Možda je zaista to. user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Liže se
4.2.2010 20:18:55   
Anoniman
A video je od Peppa Pig. user posted image user posted image user posted image

Evo Luka šalje pozdrave: hgggggggggggggggggggggcc
ccccccccfghztrsdejkoliuhgfhjk vbgjhcyjjkčlčkmbvbb bnbbbbbbb

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Liže se
4.2.2010 20:25:39   
Anoniman
Moja sestricina je lizanje ruku kombinovala sa uzimanjem zacina SUPENOM kasikom...sto znaci opet nedostatak...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Liže se
4.2.2010 21:19:19   
Dora
Jao, poludeću od Pepe!user posted image Moj je "vrckavi crv"user posted image To su crtaći koji nisu za decu stariju od 2 god. Iz njih ne može ništa pametno da se nauči, ali moji obožavaju Pepu.
Juče mi Luka kaže "Dobro, mama prase!" kad sam ga zamolila da obuče jaknu. Sreća pa smo bili u vrtiću gde svi roditelji znaju da je to fora iz crtaća, inačeuser posted image

Što se lizanja tiče, Balša je imao dugačku fazu lizanja u kojoj se smenjivalo lizanje ruku, igračaka, mog obraza, čak sam ga par puta zatekla kako u hodniku liže đonove cipela!user posted image
Više nisam mogla da gledam to, počela sam da ga udaram preko usta. Malo mu usna otekne kad ga zviznem, boli ga, ali je posle dva tri šamara zauvek prestao da ližeuser posted image
Bolje tako nego da navuče neku bolest.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Liže se
4.2.2010 22:36:24   
natty
valjda svi imaju te faze mila lize prste pa onda ih razvlaci po licu a lena lize sve sto joj dodje pod jezik danas je lizala staklo u kolima i jos uvek trpa u usta sve zivo i napolju i unutra poludecu od toga za nju sam rekla da ce ili zapatiti zuticu ili biti najzdravija od svih strasno. a sto se pepe tice ludi su za njom pepa bokser je hituser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Liže se
4.2.2010 22:42:23   
Verus
user posted image sto je meni sve ovo sto ste pisale slatko!  Treba dodati Lize se: deciji biseriuser posted image

(odgovor članu natty)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Liže se
5.2.2010 8:52:28   
mamanp
Mi smo jos u fazi grickanja noktiju... znaci da treba da ocekujem i ovouser posted image user posted image  
qqqqqqqq

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Liže se
5.2.2010 20:06:33   
afrodita
joj oprostite ali meni smesnouser posted image
da kazem da smo to prosli bas i nismo
u nase vreme toga nije bilo
ni deca vise nisu sto su nekad bilauser posted image
(kao i mleko u onoj temi)

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Liže se
13.2.2013 22:16:45   
Ajla82


nadoh ovu temu...nazalost meni preko potrebnu.

moja cerka od 7 god jede sve i svasta, rijetki su momenti da joj nesto nije u ustima. noktiju skoro da i nema. papir joj je poslastica

u zadnje vrijeme sam primjetila da lize predmete ali i sebe.

razgovarala sam sa njenom pedijatricom ona hladno" to je faza" user posted image

da li je neko s slicnim problemom razgovarao sa strucnom osobom, bilo pedagogom, pedijatrom isl. a dobijo neki drugi odgovor ??



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Liže se
14.2.2013 15:07:57   
Ajla82

IZVORNA PORUKA: Ajla82



nadoh ovu temu...nazalost meni preko potrebnu.

moja cerka od 7 god jede sve i svasta, rijetki su momenti da joj nesto nije u ustima. noktiju skoro da i nema. papir joj je poslastica

u zadnje vrijeme sam primjetila da lize predmete ali i sebe.

razgovarala sam sa njenom pedijatricom ona hladno" to je faza" user posted image

da li je neko s slicnim problemom razgovarao sa strucnom osobom, bilo pedagogom, pedijatrom isl. a dobijo neki drugi odgovor ??





(odgovor članu Ajla82)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here