|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lutke Bratz vs Barbie
5.12.2008 9:14:06   
Anoniman
Meni lično extra gadne (tako da me vest koja je dole mnogo raduje!)! Barbike su mi bile mnogo lepše. Nekako srazmerne. Ove imaju preveliku glavu, oči, usta... user posted image

user posted image

Sud zabranio proizvodnju lutke Brac
 
Američki proizvođač igračaka "Matel" zabeležio je veliku pobedu, pošto je sud u Kaliforniji zabranio njegovom konkurentu, firmi "MGA" da proizvodi i prodaje popularne lutke Brac, koje su veliki rival plavokosoj "Matelovoj" Barbiki.
Sud je naložio kompaniji MGA da zaustavi proizvodnju lutaka karakterističnih po velikim ustima i očima, a da one koje su već u prodaji što pre povuče sa tržišta.
Povod za tužbu "Matela", koji je sud ocenio kao osnovan, bio je podatak da je dizajner Brac lutaka Karter Brajant koncipirao te igračke i izmislio im čak i ime još u vreme kada je radio za kompaniju "Matel".
Sud je, međutim, učinio i mali ustupak, dozvolivši kompaniji MGA da iskoristi još ovogodišnju predbožićnu sezonu kupovine, s tim da već na samom početku 2009. sve lutke Brac povuče iz prodaje, objavile su svetske novinske agencije.
Prema nalogu suda, MGA mora finansijski da obešteti svoje dilere i trgovce, koji će imati velike troškove zbog povlačenja popularne lutke sa tržišta.
Ova sudska odluka predstavlja snažan udarac firmi MGA, koja je stupila u svet igračaka 2001. godine upravo sa lutkama Brac, koje su postale veoma popularne i značajno su uticale na smanjenje profita "Matela" od prodaje konkurentske lutke Barbi.
Sud je, istovremeno, odredio da "Matel" dobije obeštećenje u iznosu od 100 miliona dolara, što je, međutim, samo pet procenata od prvobitno tražene sume.
MGA je najavio da će se žaliti na tu sudsku odluku i namerava da nastavi sa proizvodnjom i prodajom lutaka Brac do odluke apelacionog suda.
Potpuna zabrana proizvodnje bi, kako ističe MGA, dovela do propasti firme, jer je lutka Brac njen osnovni proizvod.
IZVOR

A mislim i da je bolesno što se devojčice šminkaju kao njihove lutke, videti ovde KLIK

< Poruku je uredio guppy -- 5.12.2008 18:27:43 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 9:18:56   
Jeca*
Ja ih isto ne volim....ružne su mi, ali sam čitala davno da su "glavate" da bi nagovestile emancipaciju žena, kao žene sada misle svojom glavom, samostalne su...čist feminizam (ja sam antifeministkinja)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 9:28:08   
Anoniman
Gluposti! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 12:27:48   
Lu
Jednom sam se zalijepila za ekran kad sam vidjela taj crtani,
kakav dijalog vode te djevojčice...ostala sam šokirana,sreća pa nemam djevojčicu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 12:34:17   
Anoniman
A ima i crtani sa tim groznim lutkama???? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 12:45:41   
Lu
Da,hej kako razgovaraju užas,kao neke umišljene,razmažene djevojke,grozno,i onda ih curice oponašaju naravno. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 12:47:40   
Anoniman
user posted image   Išli smo na neki rođus nedavno, devojčica punila 5 god, pitam prijateljicu šta da kupim, kaže ona "Kupi Bratz, to je sada popularno!", a ja sam bila u fazonu "Ja volim to dete, neću da joj kupim tu groznu lutku!"

< Poruku je uredio Tasha -- 5.12.2008 12:48:39 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:01:56   
kumara
Stvarno su odvratne!!! Ne mogu da verujem da roditelji to kupuju deci, mada s druge strane kako im ne kupiti ako njihove drugarice imaju.
Ma Barbike su bile nerealne, ali barem lepe. Ovo nije ni lepo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:04:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Ma Barbike su bile nerealne,


Ne razumem?

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:13:51   
kumara
Pa suvise lepe i idealnih mera.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:16:15   
Anoniman
A to! Pa jesu bogami imale STRUKIĆ a kao imaju ćerku Skipper! user posted image user posted image user posted image

I ultra, mega, giga zgodnog muža Kena! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:20:37   
kumara
Pa i one kao bebice... user posted image Sve je kod njih pa prelepo, nema ruznih lutaka. Zato kazem da je nerealno! Ali po meni je bolje da se devojcice igraju sa takvim lepim lutkama, nego sa ovim Bratz gadnim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:27:58   
Anoniman
user posted image   IZVOR

< Poruku je uredio Tasha -- 5.12.2008 14:28:56 >

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:32:35   
kumara
Eto, pa sad uporedite dve slike - Bratz i Barbie... Mislim da ne treba nista komentarisati... :-)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:36:35   
Anoniman
Ej, ali one Bratz imaju i dugačka stopala, i jeftino su obučene. Ova Barbie je baš riba! user posted image

ps. tema treba da menja ime u Lutke Bratz vs Barbie

< Poruku je uredio Tasha -- 5.12.2008 14:37:23 >

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:48:45   
Anoniman
A ovo im je nov proizvod: OLD BARBIE

user posted image

IZVOR

< Poruku je uredio Tasha -- 5.12.2008 14:49:45 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lutke Bratz
5.12.2008 14:49:47   
kumara
Mislis, Bratz lutke uce decu da budu skromna???

Doduse kad pogledam tvoj izvor za Barbie koja koristi Mac kozmetiku... user posted image Uce devojcice od malih nogu da koriste Mac - marketion opet... user posted image A Mac senka kosta 20 EUR otprilike.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lutke Bratz vs Barbie
5.12.2008 14:51:57   
Anoniman
Ne, ja mislim da deca takve stvari ne razumeju - ali najiskrenije to mislim. Mislim da se devojčice ne bune dal je senka Mac ili sa pijace, samo da se ona našminka kao i mama...

A Bratz ne uče decu ničemu! user posted image

< Poruku je uredio guppy -- 5.12.2008 18:27:56 >

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lutke Bratz vs Barbie
6.12.2008 21:01:15   
andrijana
Bratz ne bih ni u bastu stavila da mi plase vrane.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lutke Bratz vs Barbie
6.12.2008 23:20:10   
guppy RR
Ovo je išlo pravo u CITATE (KLIK) user posted image user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lutke Bratz vs Barbie
5.2.2010 23:16:52   
Bratz girl
Izvinjavam se,ali Bratz su najbolje za decu.Ne bi trebalo tako da vredjate jer postoje mnogo,mnogo onih koji vole bratz.A ako je barbika riba onda sam ja dobra vila.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lutke Bratz vs Barbie
5.2.2010 23:22:47   
Anoniman
Bratz girl,

kao prvo dobrodosla na ringeraju!

kao drugo, nemoj da se ljutis..na ovom forumu svi imaju pravo da kazu svoje misljenje...



(odgovor članu Bratz girl)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lutke Bratz vs Barbie
5.2.2010 23:24:39   
Anoniman
a sta si mislila pod ovim:
..   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
?????????????????????

< Poruku je uredio OTI -- 5.2.2010 23:25:28 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lutke Bratz
5.2.2010 23:25:35   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: kumara

Mislis, Bratz lutke uce decu da budu skromna???

Doduse kad pogledam tvoj izvor za Barbie koja koristi Mac kozmetiku... user posted image Uce devojcice od malih nogu da koriste Mac - marketion opet... user posted image A Mac senka kosta 20 EUR otprilike.


Ej bar jih uce da koriste dobro kozmetiku user posted image

Bratz girl po kom osnovu i istrazivanju?


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lutke Bratz
5.2.2010 23:30:48   
cipiripi
Lutke kao lutke...sta im fali.. bolje i to nego Teletabisi...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here