|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Malko se upiški
28.3.2009 21:18:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

hocu da vas pitam, ali nije vezano samo za nocno mokrenje kod dece nego i za upiskavanje i tokom dana, pa da li da otvorim novu temu.. da li se desava vasem detetu da se zapiski, onako pomalo, da budu gacice mokre kada se zaigra i kako ste to rasavale?



  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Malko se upiški
28.3.2009 21:18:57   
Anoniman
Da, desi se... ali to bude toliko malo, da ja ne reagujem... bude bukvalno po koja kap. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Malko se upiški
28.3.2009 21:21:05   
Lilly*
pa da, ako je po koja kap ni ja ne reagujem, ali zna mu se desiti da pusti malo vise, mislim da upiski gacice, i da cupka ali nece da prekine igru dok ga ja ne oteram da piski 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Malko se upiški
28.3.2009 21:26:16   
Anoniman
user posted image   Kada je malo više ja osušim fenom na njemu garderobu! user posted image

I moj ide u poslednjem momentu da piški, a menu su uvek hladne ruke, pa kada ga još dodirnem u takvom stanju... user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Malko se upiški
28.3.2009 21:31:46   
Lilly*
ja moram odmah da mu menjam gacice, ipak se oseca a pantalonice ipak redje pokvasi.. nego, nije mu se to ranije desavalo, mislim kada je naucio da piski u nosu, nego mu je valjda sve toliko zanimljivo da ga mrzi da zbog piskenja prekida igru, ali ipak, prilicno cesto mu se desava i sada me vec zabrinjava

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Malko se upiški
28.3.2009 21:33:55   
Anoniman
Mom se ne oseti... valjda pije puno tečnosti, a i ne bude nikada baš baš puno.

Ako te brine - odnesi urin na analizu... Ume to od ešerihije... user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Malko se upiški
28.3.2009 21:37:15   
Lilly*
bio je skoro na kontroli urina i sve je uredu, i moj pije bas dosta tecnosti pa bi morao cesto i na nosu, valjda ga bas zato i mrzi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Malko se upiški
28.3.2009 21:37:53   
Anoniman
Pa ne znam... user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Malko se upiški
28.3.2009 21:42:04   
Lilly*
svakako hvala user posted image  nadam se da ce se javiti neko sa malo starijim detetom koje je imalo slicne faze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Malko se upiški
28.3.2009 23:05:42   
Anoniman
Da, pa tvoje je godinu dana starijeod mog... user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
29.3.2009 9:33:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Malko se upiški
29.3.2009 14:53:14   
Lilly*
Hvala Gagi, sada mi je malo lakse. Pretpostavljala sam da je to samo faza, ali reko bolje da pitam vas ako imate iskustva i ako imate neko prakticno resenje user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Malko se upiški
31.3.2009 16:26:24   
Anoniman
I moj sinčić isto tako radi, trpi dok ga ne oteram na nošu. I onda često budu mokre gaće, vrlo malo, ali dovoljno da on neće opet da ih obuče, moramo onda suve da presvlačimo. Mislim da je to samo faza, prođe to njih posle kraćeg vremena.

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here