|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:05:52   
Modessty
Drage moje forumašice,
provela sam 4 nezaboravna dana na putu sa koleginicama. dva dana provele na Mećavniku u Kustinom Drvengradu, a dva dana na Zlatiboru. user posted image

Mećavnikom sam oduševljena!!!! Fantastično je! Sve je napravljeno u etno fazonu i to do detalja. Na sve su mislili! Spavale smo u besprekorno nameštenim drvenim kućicama, jele domaću hranu, pile domaće sokove, kupale se u bazenu, gledale film u bioskopu-podrumu i naravno slikale se sa Kustom!

Evo malo sličica da čisto nanjušite atmosferu!!!!! user posted image

Glavna ulica Mećavnika:
user posted image

Poslastičara:
user posted image

Ovo je Kustina kuća:
user posted image

Ovo smo mi sa Kustom:
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:08:03   
Anoniman
Jupi!!! user posted image  Ja htela letos da tu pravimo pauzu na putu za more, ali mm nešto nije bio u tom fazonu u datom momentu.

Tu je negde i Ćira (stari voz), jel? user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:17:45   
Modessty
Nismo bile do Šargana jer vozi nije radio, a mi smo pre par godina već obišle stanice pa nam nije bilo interesantno.
Na Mećavnik svrati obavezno! Predivno je. U klasi je hotela sa 5 zvezdica. Moja kuma je išla samnom i oduševljena je, a ona ti je skroz u gradskom fancy fazonu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:20:02   
Ana RR
Mod, preeeeleeepoooo jeeeee!!!    user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:22:27   
Anoniman
stvarno je divno
u Bosni imamo etno selo Stanišići kod Prijedora ja mislim al nikako da odem

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:28:43   
Modessty
Evo malo klopice!user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:30:03   
Ana RR
mmmmm, njam, njam   user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:30:23   
Anoniman
e ovo mod vec nema smisla...ja gladna a ti tu hranu stavljas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jel ono kiselo mlijeko u onim zemljanim posudama?????

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:31:32   
Anoniman
Nikada više nemoj u 14.30h da stavljaš slike hrane na sajt! user posted image

A kakve su cene?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:32:03   
Ana RR
tako je nekad moja baka spremala kiselo mleko, nikad lepše nisam jela  user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:35:23   
dunja RR
ja sam bila u etno selu  Stanisic kod Bjeljine prosle godine u ovo vreme sa muzem, proveli smo se fantazija....smestaj, klopa, ujutru kada se probudis labudovi plivaju pod prozorom, odmorili smo se par dana posteno i uopste nije bilo skupo....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:37:14   
Anoniman
dunja kolko je para ako se sjecas????

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:37:46   
Modessty
Znam za Stanišiće. Tamo je malo urbanije ali je podjednako fenomenalno.

Ovde je tako reći sve od drveta. Sobe su baš unikatne

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:39:35   
Lu
Vau Mod predivno je a sigurno ste se super proveleuser posted image
Ja sam  bila u ovom etno selu kod Bjeljine,oduševljena sam!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:39:38   
Anoniman
Moja koleginica je za vikend bila u Stanišiću, baš sam gledala slike na Facebook-u, fenomenalno izgleda!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:41:24   
Modessty
Hrana i piće je verovale ili ne jeftinija nego na Zlatiboru.

Smeštaj je valjda 30eur po osobi. Mislim da su mojoj kumi rekli da je 70 eur dvokrevetna soba. Ali ne mogu da se setim da li je i doručak uključen u to.
U cenu ulazi i korišćenje bazena, saune i teretane.

Mi smo imale plaćen doručak i večeru i bilo nam je i više nego dosta.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:43:11   
Modessty
Išle smo na bazen u 21h uveče. Uspavala sam se oko 12h i probudila uz crvkut ptica u 6 ujutru skroz odmorna!!!!user posted image
Ono je melem za dušu!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:43:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

Hrana i piće je verovale ili ne jeftinija nego na Zlatiboru.



Pa to nije teško... na Zlatiboru je sve EXTREMNO SKUPO! user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:43:26   
Sneža
Mod.,izgleda sjajno!user posted image .A što upita i Tasha,kakve su cene?

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:44:30   
Modessty
kako je moja kuma vrisnula kad je ušla u toalet i videla telefon na zidu pored šolje user posted image user posted image user posted image
ona je manijak za telefoniranje user posted image

a je se oduševila sokovima od kupine i višnje u frižideru user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:45:29   
Anoniman
ma treba mi takvo nesto da odmorim mozak ...



lu??? dunja???? kakve su cijene u stansicima ????

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:45:46   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Modessty

a je se oduševila sokovima od kupine i višnje u frižideru user posted image




i ja bih se ovim oduševila user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:45:56   
dunja RR
secam se bilo je nocenje sa doruckom za oboje 1800, klopa je bila fabtasticna , smestaj takodje, u kucicama koje su dnonesene iz raznih delova Bosne i na svakoj pise odakle je doneta, ripa iz Drvara, napravljena te i te godine; mi smo bili u kucici sa dva apartmana ali ih ima i sa po jednim; kupatilo je prelepo; sobe sa djakuzijem su malo skuplje, ali nam to nije bilo potrebno; ja imam rodbinu u Bjeljini i okolnim selima pa smo par dana njih obilazili a spavali u etno selu , ; rucali smo i vecerali kod mojih, pa zato znam cenu samo sa nocenje i dorucak...ima verzija i sa hotelom koji je u sklopu sela napravljen je kao veliki zamak, zove se Pirg, ali ja sam bas htela ovaj drvengrad, ma super je idi, i za klince je super....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:46:02   
Sneža
Aha,evo pročitala sam.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:47:02   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Sneža

Mod.,izgleda sjajno!user posted image .A što upita i Tasha,kakve su cene?


Napisala sam gore.

Ne mogu se setiti cena hrane. Mislim da se najviše isplati da se uplati polupansion. Nama su i za večeru i za doručak donosili dve strane A4 ispisane kombinacijama hrane. A sve fantastično! Sve smo naručivale različito da bi mogle od svega da probamo po malo!user posted image A nema sve gde da stane jer su im porcije ogromne!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here