|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mobilne igrice za decu
13.1.2016 14:56:44   
Snex789
Zelela bih da cujem koje igrice igraju vasa deca na telefonu, ako uopste imaju pristup jednom. Starija cerka se prilicno zainteresovala za zivotinje koje pricaju, posebno za Pinokija koji govori i Belu koja govori. Odavno je imala i psica na telefonu, ali su joj zatim postale zanimljivije ove dve. Jeste li vi culi za te igrice? Ja sam, iskreno, uocila da se i mladji sin uz cerku zainteresovao, cak se i oslobodio sa zivotinjama, ranije ni piletu nije smeo da pridje. Ove igrice koje oni igraju pravi kompanija Peaksel, ima nekih bas finih i lepih. Sta vi mislite o tome?

< Poruku je uredio Snex789 -- 13.1.2016 14:57:11 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mobilne igrice za decu
24.1.2016 1:35:48   
MamaMilena
Ja se nekako trudim da minimalizujem koriscenje mobilnog, jer moj sin jos uvek nije u fazonu igrica, ali slusa pesmice uz pomoc kojih je naucio sve zivotinje i polako progovorio. Od igrica jedino zna za mačka koji prica (sad ne znam tacno kako se zove igrica, a mačak je tom) njega cuva, hrani, smesta na spavanje, pa je tako i progovorio i počeo i svoje potrebe da objasnjava. Doduse sramota me je i da kazem koliko smo mali ali pored celokupnog okruzenja nemoguce je da ga sacuvam od tehnologije u potpunosti :-(

(odgovor članu Snex789)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mobilne igrice za decu
24.1.2016 12:58:45   
NadaR
Moj igra Parking maniju , Piano tiles , Multicraftpocket , onaj hill climb racing , one cijevi pipes nesto ...
Nije on nesto posebno zainteresovan da bih se brinula oko pretjerivanja .
Trudim se da bacim pogled na tablet da vidim sta je instalirao .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu MamaMilena)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mobilne igrice za decu
26.1.2016 16:57:25   
Anarunika
Ja na mom mobilnom ne držim igrice i ne dam im da igraju ništa. Ponekad se ogrebu kada odu kod babe ali ona ima neki zastareli model pa to ne traje dugo. Ni na kompu im ne dam ,možda jednom u tri meseca na pola sata kada se baš sažalim. Ne traba im to još uvek a i kada nije u ponudi onda ni ne traže user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mobilne igrice za decu
28.1.2016 7:57:37   
Anck Su Nmaun
Na mob. im ne dam, jer obavljam posao preko njega a i da ga ne slome, imaju svoj tablet koji samo za to sluzi, i to smo igrom slucaja menjali za neki mob.
Vole da igraju Ajkulu, Sonic, Best Friends kao neko sklapanje, Cut The Rope,i imaju po nekog ljubimca koji se tako doteruje hrani i slicno.
Nemam nista protiv igrica ali naravno bez pretrerivanja!


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.1.2016 7:58:51 >

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mobilne igrice za decu
1.3.2016 10:15:00   
Snex789
Pronašla sam odličnu edukativnu igricu: Zevs protiv cudovista – Matematika: Igra za decu. Ova zabavna matematička igra ima za cilj da promeni pogled na matematiku kod dece. Glavni zadatak je da se znanjem matematičkih operacija (sabiranjem, oduzimanjem, množenjem i deljenjem) odbrani planina Olimp koju su napala zla mitološka bića i pritom upoznaje i sa grčkom mitologijom. Postoji čak i odeljak za edukatore gde se mogu pratiti rezultati i napredak deteta u učenju. PRO verzija sadrži 50 nivoa, operacije sa brojevima od 1 do 1000 i do sada ima mnoštvo zadovoljnih korisnika, a ako želite da vidite o čemu se radi u igrici možete isprobati besplatnu verziju kod koje nisu svi nivoi otključani! Ne postoji bolji način da se detetu približi matematika, jer će je kroz ovakvu vrstu zabave sigurno zavoleti!

Preuzmi sa Windows Phone Store-a: Zevs protiv cudovista – Matematika: Igra za decu

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 1.3.2016 10:17:57 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mobilne igrice za decu
1.3.2016 10:30:51   
emicaa
Moja još uvijek nema pristup ni tabletu ni telefonu,ja igram pet rescue saga pa rad sjedne pored mene da pukne balon ali sama ne,još je mala za to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Snex789)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mobilne igrice za decu
1.3.2016 10:33:08   
vonavoj
Mi smo nasoj sad uzeli tablet,urnise nam mobilni telefon..ali za sada je ogranicena vremenski i slusa..sva sreca i tablet se brzo prazniuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mobilne igrice za decu
1.3.2016 11:47:43   
nikiteki
Igrali su macak tom dok mi nije telefon crno. Tako da sad nista ne igraju

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mobilne igrice za decu
1.3.2016 11:55:30   
IvanaSK RR
Moj sin igra neke fudbalske igrice na tabletu :)
Moj muz sad razmišlja da uzmemo Sony Playstation, ja i nisam bas za to.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mobilne igrice za decu
28.4.2016 10:23:14   
Snex789
Joj ova moja deca se zarazila nekim bojankicama i uzgred i mene zarazili, sad ih bojim vise ja nego oni. :D Instalirali smo Macke Bojanku i mnooooogo su slatki crtezi. ^_^ Skoro je izasla i pdf varijanta, bas sam se odusevila. Aplikacija postoji za Android, Windows Phone i iOS uredjaje. Evo linkova, ko hoce. :)



< Poruku je uredio lesica RR -- 31.10.2016 11:27:23 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mobilne igrice za decu
17.12.2016 15:23:41   
Mala Elena
Imate li neki predlog za igricu za devojcicu od 3 god? Nesto tipa neke bebe koja se hrani , oblaci, itd..

< Poruku je uredio Mala Elena -- 17.12.2016 15:25:18 >

(odgovor članu Snex789)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mobilne igrice za decu
17.12.2016 15:30:01   
mali_mis
Ami ne igra igrice, on cacka po youtube, pa onda opali na fabricko podesavanje, a ja piuser posted image jer mi obrise sve igrice user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mobilne igrice za decu
17.12.2016 15:50:08   
LauraAndrija
Ni L ne igra igrice, samo gleda na youtubu crtace i te aktuelne zanimacija za decu. Tata joj je pre neki dan kupio tablet kao poklon za novu, pa je batalila moj telefon konačno.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mobilne igrice za decu
18.12.2016 8:29:18   
Anck Su Nmaun
Mojima su vec dosadile, ako i uzmu tablet ili moj mob puste YT i gledaju crtace user posted image

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mobilne igrice za decu
18.12.2016 10:54:56   
Mala Elena
Za proslu ng, muz mi doneo da biram izmedju tableta i telefona , ja odabrala tel ali mozda bolje da sam uzela tablet za decu. Ovako mi tel strada.
Pa i moja gleda yt ali racunam ako igra igricu bice joj zanimljivije i bar ce tapkati prstima a ne biti fiksirana i samo gledati.
Samo sto njoj treba nesto jednostavno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mobilne igrice za decu
18.12.2016 14:33:43   
IvanaSK RR
Sin igra neke fudbalska igrice. On ima tablet i sony, a i muzevljev stari mob. Istina, desi se danima da ne odigra igricu pa mu i ne branim kad uzme da igra. Sad je kaznjen, pa nema igrica i crtaca dok ne popravi ocene.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mobilne igrice za decu
2.3.2018 13:48:28   
Snex789
Vreme zaista leti kada nađete koji slobodan minut i želite da ga iskoristite što je bolje moguće, zar ne? Uskočite u igricu za to vreme i zabavite se! Instalirajte Životinje Slagalica za Decu! Uživajte! Svi vatrometići, baloni i reči podrške koje se čuju će ohrabriti klince i klinceze da se iznova vraćaju svojim omiljenim igrama: igre za razmišljanje i besplatne igre za mozak za decu.

Životinje Slagalica za Decu

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mobilne igrice za decu
2.3.2018 13:49:12   
Anck Su Nmaun
Mi smo kao mladji igrali ovakvu igricu i bas im se svidjala .

(odgovor članu Snex789)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mobilne igrice za decu
2.3.2018 15:43:57   
Sarav
Moja igra nešto sa operisanjem.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mobilne igrice za decu
2.3.2018 16:16:35   
Mala Elena
Doktor, frizerski salon, kuvanje..

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mobilne igrice za decu
8.3.2018 5:09:33   
Dora89
Ima dobrih, čak i edukativnih, samo da se ne pretera. Mi igramo par igrica za devojčice +memorije.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mobilne igrice za decu
28.4.2018 15:12:00   
MimaKos
Ja joj dajem ali vrlo malo, i igra neki vozic, nesto tako, preskace neki klinac, a brza je da ne poveruje covek!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mobilne igrice za decu
28.4.2018 18:35:22   
mama Jo
Jos ih ne igramo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mobilne igrice za decu
28.4.2018 18:37:25   
MimaKos
Kad jednom krenu, ne staju, pa neki nokti, zubi, noge, svasta imaju za klince

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here