|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Napravimo od kestena
29.10.2009 13:48:10   
Anoniman
lu je otvorila temu o kestenu u "Kuvajmo zajedno", a meni je palo na pamet nešto drugo.

Jeste pravile što-šta u vrtiću od kestena?

meni sada pada na pamet sve stvari:

1. u kesten zabosti 4 na pola prepolovljene čačkalice kao nogice, dobićete sto.

2. u školici smo pravili... u kesten se zabodu čačkalice u krug (kao zraci sunca), i onda se provlači vunica (ispod čačkalice, iznad čačkalice, ispod čačkalice, inad čačkalice... naravno u krug. Predlaže se nastavljanje vunice u različitim bojama kako bi bilo što zanimljivije.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Napravimo od kestena
29.10.2009 14:07:39   
Lu
Eto ja vidjela u vrtiću na stolu kestenje,lišće,paprat al da me ubiješ ne znam šta su napravili(sram me bilo),znam da im je tema ovaj mjesec "jesen",zato smo ja i Ro juče išli u šumu po kestenje a našli mušmuljuuser posted image
Ali ne valja još jesti mora da smrzne,a nema još mrazauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Napravimo od kestena
29.10.2009 14:25:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

mušmuljuuser posted image


cccccccccccccc user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Napravimo od kestena
27.2.2015 0:41:43   
mila83
Nase blago iz parka

user posted image

Nase jedenje kreacije user posted image
user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Napravimo od kestena
19.10.2017 19:55:43   
Dragica Draga
Ovih dana skupljamo kestenje pa bas super ideje sta da pravimo 😊

Anck, evo ako kestenje ne uspe evo ideje za sta mozes da ga iskoristis da ne bacis 😊

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Napravimo od kestena
20.10.2017 16:50:45   
MamaNecaVo
Zivotinjice :)
Zirafa bas super izgleda od kestena.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Napravimo od kestena
20.10.2017 20:06:12   
dddaca
Meni nece da otvori slike

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Napravimo od kestena
21.11.2019 18:58:47   
mama ivane
Ideja fantasticna bas sam razmisljala pre neki dan sta mozemo da pravimo ja i cerkica od kestena i ideje isplivale😀


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Napravimo od kestena
21.11.2019 22:07:05   
Mirko Svirko
Ja ne mogu da vidim slike

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here