|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nikada ne lažite decu!
21.5.2009 13:19:29   
Anoniman
Ako se budete trudili da u skoro svakoj situaciji govorite istinu, vaše dete će naučiti isto - da bude iskreno prema vama i prema drugima. Takođe imajte na umu da svaki put kad kažete laž kako biste izbegli problematičnu temu, gubite dragocenu priliku da otvoreno razgovarate s decom.
Evo najčešćih primera laži koje smišljaju roditelji, ali i alternativnih rešenja koje možete da koristite kako ne biste lagali dete:
Laž: „Auto neće da krene dok se ne vežete.“
Alternativa: „Neću da krenem dok se ne zavežete. Ovako se mama brine za vašu sigurnost.“
Laž: „Četvorogodišnjacima je zabranjeno da sisaju dudu.“
Alternativa: „Znam da veoma voliš svoju dudu, ali deca prestaju da koriste kako rastu. To je zdravije za tvoje zube. Smislićemo nešto drugo što će ti pomoći.“ (Nemojte da zaboravite detetova osećanja. „Znam da ti je teško“ i tada pustite dete da priča o tome).
Izvor. blic.rs
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nikada ne lažite decu!
30.5.2009 15:41:37   
Lu
Uglavnom sam iskrena,ne dajem mu lažna obećanja,
Kad me nešto pitam odgovorim iskreno,
na pitanje gdje je moj dido xxxx(djed),odgovaram;umro je leži u grobu na groblju,mi se molimo Bogi za njega...shvatiće s vremenom, smatram da je bolje tako nego sad reći da je negdje otišao pa poslije ispravljati.
Na česte zatjeve da mu se nešto kupim odgovaram;nemamo sad novaca,tata mora ići daleko od nas da radi i da dobije novac da bi mi mogli sebi kupiti što trebamo..mislim da će tako jednog dana shvatiti da novac nije pao s neba nego se treba zaraditi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nikada ne lažite decu!
30.5.2009 20:41:40   
Anoniman
Ne volim kad se detetu laze, to mi je skroz bezveze. Ja sam bolesno iskrena prema njemu, i uvek objasnjavam kao odrasloj osobi. Tako ni moje dete ne laze, nekad izmislja price ali to su skroz bezazlene pricice, i to cini samo da bi nas zabavljao.
Zato moje dete ima poverenje u nas jer ga nikada nismo prevarili pa nam veruje kad mu nesto objasnimouser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nikada ne lažite decu!
10.8.2009 13:12:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zille

Ja sam bolesno iskrena prema njemu, i uvek objasnjavam kao odrasloj osobi.


To i ja radim.

Heeej Zille, jesi čula novu pesmu, vrti se na radiu "mama Zita". user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nikada ne lažite decu!
16.10.2016 20:36:56   
Anck Su Nmaun
Nikad ne obecavam nesto cisto re da radi, da bi me poslusali ili slicno. Ne zelim nista da ih lazem. Bas neke stvari koje nisu za njih ulepsam ili preskocim user posted image ali se trudim da ne slazem!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here