|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pivski stomak
19.2.2009 15:07:46   
eugenija
Ima li vaš suprug pivski stomak? Da li je to sexy ili bljack?

_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pivski stomak
19.2.2009 15:09:46   
Anoniman
Moj nema. I nemam ni mišljenje o pivskom stomaku - kako na kome. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pivski stomak
19.2.2009 15:31:38   
eugenija
Setih se fore sa čikom u hodniku škole, kad ga učiteljica pita: "Jel vi to čekate dete?" - "Ne, to je meni od piva"user posted image user posted image ...

Meni je to nekako ružna scena, nisam navikla, ni jedan moj partner nije imao ni malo stomaka, pa mislim da bih se našla u čudu kada bi tako neko stao go ispred mene.. Ne bi znala šta da radim...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pivski stomak
19.2.2009 15:33:24   
guppy RR
 user posted image

jedva sam čekala da nađem razlog za ovog smajlija
user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pivski stomak
19.2.2009 15:47:19   
eugenija
E neka si ga ubacila... Fenomenalan je, hihihihi... user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pivski stomak
19.2.2009 15:49:46   
Anoniman
ja pravo volim pivo (narocito sarajevsko) i cesto znam popiti, tako da znam ako mi naraste stomacina da ce biti pivska ... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pivski stomak
19.2.2009 16:55:29   
eugenija
user posted image

IZVOR


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pivski stomak
19.2.2009 16:56:45   
NadaR
groznoooooooooooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pivski stomak
20.2.2009 4:49:06   
kumara
Hahahahaha za sliku!!! Moj tata skoro da ima takav stomak, ne moze bas flasa da mu stane na stomak, ali casica od rakije moze!!! user posted image user posted image user posted image

A i MM imas pivski stomak, i to ne bas mali... Nekako sam se navikla pa mi uopste ne smeta. Nije debeo, jako je visok i ima stomak, pa to nije tako jezivo. user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pivski stomak
22.2.2009 0:01:14   
eugenija
ali casica od rakije moze!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pivski stomak
22.2.2009 1:12:19   
Jacaca
Moj muz ima ravan stomak  i nemam neko iskustvo sa stomacicima, ali ne volim muske stomacice, ali trudnicke obozavam.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pivski stomak
6.3.2009 20:39:15   
afrodita
IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image

IZVOR


mm pita:"kako si napravila ovu sliku, foto montaza?
Mislio je da je to onuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pivski stomak
6.4.2009 3:11:02   
Verus
Ispod brega raste najbolji kukuruz.user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pivski stomak
6.4.2009 3:12:29   
Verus
Salu na stranu, mm nema stomak, sportista je bio citav zivot pa mu je bas bitno da ostane u formi. Maaada u poslednje vreme i njega sustigle godine (32user posted image ) pa ne ide tako lako. Ima sada onako, malo da ustines-a meni bas simpaticno, pa mu uvek kazem ovu gore: "Ispod brega raste najbolji kukuruz"user posted image
Odmah se oseca boljeuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pivski stomak
6.4.2009 14:27:39   
sneza24
Mm je visok 190 i nesto cm i ima mali stomak ali se nevidi kad nosi duks nego kad se skine onda se tek vidi.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pivski stomak
6.4.2009 22:40:25   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Verus

Ispod brega raste najbolji kukuruz.user posted image


kad bi znao za to...
jos vise bi se naduvao...
ipak cu mu reci da niko nista nije komentarisaouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pivski stomak
7.4.2009 1:15:56   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: afrodita

IZVORNA PORUKA: Verus

Ispod brega raste najbolji kukuruz.user posted image


kad bi znao za to...
jos vise bi se naduvao...
ipak cu mu reci da niko nista nije komentarisaouser posted image


(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pivski stomak
13.12.2010 0:43:12   
Mishica 77
Mm ga nema i tip je muškarca koji ne može da ga ima koliko god da pije i jede. Stomak mu je ravan i tvrd kao daska ,a ima 39 god. i ja mu jaaaaako zavidim. Šta bih dala za takvu tibu. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pivski stomak
13.12.2010 1:52:00   
Nensi*
MM je isti od kad znam za njega,ni gore ni dole sa kilogramima ne ide,jede za trojicu a stomak mu je ravan...Nekad sam bas ljubomorna na njega...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pivski stomak
13.12.2010 1:53:12   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image

IZVOR



Hehe,ja imam sliku iz trudnoce gde drzim konzervu piva na stomaku user posted image user posted image user posted image
Naravno,pivo nisam ja pila...user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pivski stomak
13.12.2010 9:03:06   
caca81
Mm ne pije pivo, tako da nema pivski stomak...ali jede mnogo slatkiša i fastfood hrane, tako da se od toga malko ugojio, pa ima i stomačić, ali to mi je ok, i nije bljak, kao ovaj pivski stomak na slici!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pivski stomak
13.12.2010 9:12:07   
jabudic
Mm ponekad popije pivo, ali ne u tolikoj mjeri da bi imao pivski stomak. Mada, on se solidarise sa mnom, kad god sam ja trudna i njemu raste stomacic, doduse manji puno, ali tek toliko da sakrije onaj zenski fetis, plocice user posted image  evo, i sad mu je opet poceo, ali cim se ja porodim njemu ce opet da bude ravan, to je samo da mi pravi drustvo user posted image  kad smo se upoznali imao je "kamene" plocice, a onda se malo opustio, nasao ljubav svog zivota, pa ga nije bilo briga za trbusnjake user posted image  Mada, dobro se drzi, iako ga ja zezam, godine stizu  (27 g.)user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pivski stomak
13.12.2010 9:15:27   
Anoniman
Ne volim pivski stomakuser posted image A to je valjda zato što ne voli ljude koji svakodnevno, ili puno piju, a pivski stomak je živ dokaz za to. Nekako čim na nekom vidim taj veliki tvrdi stomak zamislim ga za kariranim stolnjakom u nekoj kafanici kako sedi... ( znam da nema veze sa životomuser posted image ). Mm je mrša sa tendencijom gojenja pošto je ostavio cigareuser posted image A i kad se goji, goji se svuda ravnomerno i ostaje zategnut (ljubomora će me pojesti).

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pivski stomak
13.12.2010 9:34:54   
indy_25
Moj muz ima taj pivski stomak stavicu sliku nije bas prevelik ali ima ga i tvrd je. Uopste ne pije pivo nikako samo ponekad zajedno popijemo flasu vinca i to je to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pivski stomak
9.1.2011 2:17:29   
smeško
Ovo je extra fotka!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here