|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2010 18:52:15   
Lilly*
Da vas potsetim, imamo teme Raspričala se deca i Da se smejemo našoj deci. Ovde ćemo pisati njihova mala i velika dostignuća koja nas čine ponosnim roditeljima :)
Danas sam bila sa sinom na igralištu, i bilo je puunoo dece, i male i velike. I na toboganu se oni veliki naravno guraju. Ja stalno govorim sinu da mora paziti da one male ne gura, a sa onim velikim, "ko je jači" user posted image I danas bili jedan mali dečak i devojčica, a moj sin uzeo da ih brani od onih velikih da ih ne guraju user posted image user posted image Na kraju je dobio od njihove mame kinder jaje user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2010 19:01:02   
bebablue
Lepo si vaspitala deteuser posted image user posted image user posted image
Lepa tema i nadam se da cu vremenom ucestvovati u njoj, a za sad cu da citam kada se mamice oglaseuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2010 19:05:06   
Lilly*
Hvala Blue user posted image Još samo malko, pa ćeš nam se i ti ovde hvaliti user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2010 20:17:48   
Lu
Lilly ja znam da ti divno odgajaš svog dječaka a ova gesta je dokaz tome,svaka častuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2010 20:19:49   
NadaR
user posted image za Mihajla a i za mamikuuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2010 20:28:36   
Anoniman
Kako je Mihajlo diiivan, bice pravi dzentlmenuser posted image
Moje detence je u fazi otkrivanja i ucenja svega i svacega,pa bih mogla stranice i stranice da pisem ovde...
Ali, eto, u poslednjih par dana je naucio da kaze "dobaj dan" kad udje u prodavnicu ili sretne komsiju, i "do'idjeja" kad odlazimo, i to mi je bas superuser posted image
Trazi mi nonu, evo vec 5 dana nismo kakili u pelenu, a i piski od 5 puta 3 puta u nonuuser posted image

A najveca moja radost je njegov apetit, i to sto jede sve, sa istom radoscu, i tikvice, i spanat, i paradajz, luk, meso, krompir...ma sve! A slatkise moze i ne morauser posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2010 22:43:23   
Lilly*
Hvala vam na lepim rečima user posted image user posted image
Neđo, tvoj sinak je prava mala pametnica user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
27.4.2010 23:27:35   
Anoniman
Lilly to je predivno i svaka cast...

Prvi put sam na ovoj temi i divna je..
Nedjo takodje...prelepo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za svu vašu decu i za vas divne mame!!!

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
28.4.2010 11:10:25   
eugenija
Podsetnik da imamo i temicu Velika čudesa malih beba   user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
9.5.2010 18:13:32   
Lu
Ajde da i ja pohvalim svog sina!
Kao prvo i najveće zadovoljstvo mi je to što mi svaki dan po nekoliko puta onako spontano, iskreno iz srca kaže;
majkice volim te i poljubi meuser posted image
 
E  sad nešto što je naučiouser posted image
Velika slova i skoro sva mala,abecedu,brojeve do 15 otprilikeuser posted image  zna pročitati neke riječi,brojati na engleskom do deset i sve boje na engleskom kao i dosta drugih riječi.
Inače sa je tražo da ga tata uči slova i brojeve, meni nije palo na pamet da ga to učim sa 3 godine a engleski je naučio od Doreuser posted image  i često mene ispituje kako se šta kaže na engleski...još malo pa će on mene da učiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
9.5.2010 19:30:33   
Jeca*
Bravo za Roka...svaka čast user posted image

hajde da pohvalim i ja Luku. Sve više govori, jako dobro povezuje stvari.
Malopre me je iznenadio jer je uspeo da otvori jednu od zabravljenih fijoka i našao je daljinski od klime, koji nije video sigurno 6 meseci. Uzeo ga je otišao do klime, podigao ka njoj i počeo da stiska dugmad na daljinskom. Šokirala sam se kako je on to pamtio, u ovom uzrastu.
Takođe, sam broji do 5 tj: edan, daaa, tiii, ceti, pet, osaaaam, deteeeet user posted image  

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
10.5.2010 22:35:44   
Lu
Lukauser posted image
Osjeti on da će klima uskoro trebatiuser posted image
Evo mene opet da se pohvalimuser posted image
Jutros mi je Roko otvorio vrata od vrtića, pomjerio se u stranu i rekao izvoli mamauser posted image
Mama samo što se nije upiškila od sreće i ponosauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
10.5.2010 22:37:30   
*Alexx*
Bože, kako imamo finu i pametnu decu na forumu user posted image Nadam se da ću i ja vaspitati svoje tako user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
10.5.2010 22:38:53   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Za Luku i Roka, pametnice male!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
10.5.2010 22:47:45   
Lilly*
Jao, pametnice malene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.5.2010 15:12:13   
Jeca*
moj sin jutros ustaje i priča "ana, ana, sam te bijo". Pretpostavljam da ga je Ana iz vrtića čačkala i da je dobila od vaspitačice jedno "sram te bilo" i meni je moj sin to pokušao da prepriča. Mnogo mi je bilo slatko. Danas ću pitati vaspitačicu o detaljima user posted image
takođe, rekla sam vam da broji i stalno kad idemo stepenicama ja ga teram da broji jer mi je mnogo slatko. I valjda sam ga smorila time i jutros dolazi do stepenica, pogleda u mene i kaže "edan, da, ti, četi, pet" onako brzo i onda kreće. Odradio me. Kao...evo izbrojao sam sad me pusti da se penjem. Pukla sam od smeha. Rekoh, ljubavi hoćeš li sad lepo da brojimo, a on viče NETU. Umrla sam od smeha. Moja mala pametnica user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.5.2010 17:16:37   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Rekoh, ljubavi hoćeš li sad lepo da brojimo, a on viče NETU. Umrla sam od smeha. Moja mala pametnica user posted image

Eee neće on kad ti hoćeš, to mi je poznatouser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2010 1:22:26   
Novosadjanka T.
Moja cerka 9 godina je zvanicno najmladji volonter u N.Sadu u dnevnom boravku Dece ometene u razvoju.

Jako je ozbiljno sve shvatila, pise izvestaje i redovno odlazi na okupljanja.(i ne obazire se sto je drugarice zezaju jer se druzima sa-bolje da ne pisem kako sve zovu tu jadnu decu)

Bas sam ponosna na nju. Sve postize, skola uglavnom petice, folklor, jednom nedeljno ide samnom na pilates, ma sta da vam kazem...Bravo za moju Takicuuser posted image !!!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2010 1:25:47   
cipiripi
Bravo za nju zeno , ali zaista user posted image user posted image user posted image
Ti mene odusevljavas iz dana u dan, a i tvoja deca user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2010 1:32:26   
Novosadjanka T.
Hvala Cipi, bas sam ponosna na moju decu!!!

Mislim da svaka mama treba da pronadje u svojoj deci ono najbolje i da tu njihovu stranu isforsira.


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2010 7:45:34   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Hvala Cipi, bas sam ponosna na moju decu!!!

Mislim da svaka mama treba da pronadje u svojoj deci ono najbolje i da tu njihovu stranu isforsira.



user posted image
Sa ovim se slažem. Dete od 7 godina ne zna da li VOLI neki instrument ili sport, ali roditelj to treba da izanalizira i da "gura" dete. Ja sam završila muzičku školu, sviram klavir, išla sam na folklor, u školu plesa, pevala prof.u horu godinama. I sve su to gurali moji jer su videli moje talente ka muzici i umetnosti. Šta sam ja tad znala? Hvala im.

< Poruku je uredio Jeca RR -- 13.5.2010 7:47:43 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2010 11:49:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Moja cerka 9 godina je zvanicno najmladji volonter u N.Sadu u dnevnom boravku Dece ometene u razvoju.

Jako je ozbiljno sve shvatila, pise izvestaje i redovno odlazi na okupljanja.(i ne obazire se sto je drugarice zezaju jer se druzima sa-bolje da ne pisem kako sve zovu tu jadnu decu)



Bravo,bravo,bravouser posted image user posted image user posted image
Ovo je nešto najbolje i najkvalitetnije što dijete može naučiti, osjećaj milosti, iskrene dobrote bez ikakvog ineresa i volje da se pomogne onome kome treba, ma bravo još jednomuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2010 12:01:02   
prase
user posted image user posted image user posted image za vasu decicu!

A sada i ja da pohvalim svoje dete... Nisam ni znala koliko razume engleski jezik, dok se nismo druzili protekle nedelje kada je bio bolestan. OK, cinjenica da je Baby TV manje-vise non-stop ukljucen dok je on kod kuce, ali nije bas da bulji stalno, igra se pa ako krene neki od "omiljenih" crtaca onda se nacrta ispred TV-a i ne dise dok se ne zavrsi.

I sad, ide jedan od "omiljenih", sa nekim klinjom koji se stalno pokriva nekim cebencetom po glavi i onda ponavlja "Where is Yoyo?" dok ne pocnu svi da ga traze, a onda skine to sa glave i kaze "Here is Yoyo!". Elem, pokrije se on po glavi i postavi pitanje, a Uros ustaje, ide do TV-a i pokazuje prstom na njega "Evo gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa". I onda se okrene prema meni i sa rasirenim rukama nesto brblja (nita ne razumem) ali verovatno u smislu: "Ma daaaaaaaaaaaaj... stavio cebe na glavu... pa nisam ni ja tako glup..."

Drugi primer, isto se tako neki skrivaju iza nekih predmeta i onda idu pitanja: "Is he behind the chair?", "Is he under the table?"... Elem, Uros sedi i kada je odgovor "Ne" on odmahuje glavom levo-desno (valjda nije rekao "Ne" jer su mu bila puna usta user posted image ). A kada je odgovor "Da" skace i vice "Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" (tada vec nije bitno sto su puna usta).

Dakle, ne samo sto sve razume nas, nego razume i ponesto na engleskom, ali dzaba - nece da prica. Samo kad mora. "Mama, stani". "Tata, jakna". "Lajka, dodji". "Mama, daj". I nezaobilazno "Ne" par hiljada puta dnevno... Brblja on, ali brate niko ga ne razume...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2010 12:01:12   
gagana83
user posted image
Stvarno,Novosadjanka svaka cast za tvoju devojcicu!!!!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.5.2010 12:03:27   
guppy RR
Prase user posted image
Baby TV čini čuda.

Sedi pre mesec dana Marko na podu i gleda u parket... gleda... gleda... digne glavu i kaže: "Mama! Shadow!"
Gledalo dete svoju senku user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Click Here