|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi put u bioskopu
20.11.2013 14:17:22   
Modessty
Još uvek nismo Danila vodili u bioskop. Pozvani smo na rodjendan koji će se slaviti u bioskopu i deca će gledati 3D crtani. Nisam sigurna da li će Danilo hteti da stavi naočare niti da li će ga držati mesto sat i po!
Kakvo je vaše iskustvo? Sa koliko godina je vaše dete prvi put otišlo u bioskop?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvi put u bioskopu
20.11.2013 14:21:50   
Peace*
Marka sam prvi put vodila pre par nedelja (3g i 1 m). Isto je bio 3D. Naočari su mu bile velike i skinuo ih je. Ceo crtać je odgledao (Bog zna šta je video bez naočari), poslednjih 15ak min je bio nestrpljiv.
Jel ulaziš i ti sa njim?

< Poruku je uredio Peace* -- 20.11.2013 14:22:15 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prvi put u bioskopu
20.11.2013 14:27:39   
minna
Mi smo vodili Vladu prvi put na prolece (imao je 2 godine i 8 meseci), gledali smo crtani koji traje 1h 45 min, 3D, super je izdrzao i sve vreme je sedeo i gledao, naocare je poceo da skida tek pred kraj. Ja nisam mogla da verujem, posto je bas zivahan.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvi put u bioskopu
20.11.2013 16:40:17   
Žapkić
T. je prvii put bila u bioskopu prošle godine u aprilu mesecu. Tada je imala 2 god. i 4 meseca. Gledale smo "Alvin i veverice". Bioskop je bio pun dece i bila je verovatno najmlađa. Mislila sam da neće hteti da sedi ni 10-ak minuta, a ona je odgledala ceo film koji traje sati i po vremena! user posted image Bila je fascinirana. U prvi mah se malo stegla uz mene, jer je sve na bioskopskom platnu daleko veće nego na TV, ali se posle par minuta opustila i vidno je uzivala! I dan danas , kad vidi vevericu na TV, ili kad se igra san jednom svojom igračkom ona obavezno kaže da ej to gledala u bioskopu.
Drugi put je išla da gleda "Ledeno doba" i to smo gledale , čini mi se nekih 20 min. do pola sata. Uplašila se jako od onih veoma jakih zvukova na tom filmu.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvi put u bioskopu
20.11.2013 19:56:26   
Moiraina
Moje dete je prvi put bilo preee... 2 meseca, čini mi se. Išao je sa tatom, gledali su Avione. Mislila sam da će posle pola sata već tražiti da izađe, da će mu biti dosadno... a on odgledao ceo film od početka do kraja (oko sat i po) user posted image
I da, kokice su bile obavezne...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvi put u bioskopu
20.11.2013 22:05:09   
Modessty
Neznam koji je film tj crtani u ptanju, ali s obzirom da devojčica slavi 12 rodjendan verovatno je u pitanju nešto za taj uzrast. Sigurno ću moći da udjem sa njim, ili ja ili mm. Nema šanse da ide sam jer se mnogo stidi a i svi će biti veći od njega.
Naš kum ima onaj tv sa 3D naočarima i tada nije hteo da stavi naočare. To je bilo pre više od 6 meseci. Sad je već baš porastao i promenio se dosta. Nadam se da će ga povući druga deca i da će hteti da stavi naočre da bar vidi kako to izgleda

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvi put u bioskopu
21.11.2013 1:37:03   
Bebilina
Starije dete sa oko 2god, mladje sa 14 meseci user posted image
Sa cerom smo gledali krace crtice, tek sa 3god je gledala celi dugometrazni "Animals united".
Sa sinom smo gledali "Despicable me 2" i super prosli. Najveca kutija kokica, torba puna grickalica i kad je muzika ustane da igra, proseta onako mali okolo, nikom ne moze da glavom zakloni ekran user posted image . Eto to ga je zadrzalo u sail 1.5h.
Cera 3D naocari nije htela da nosi do pune 4god... Jednostavno joj je smetalo. I sad kad gleda na kucnim skida jer joj nije prijatno. Kazu da bar do 6god treba ograniciti tu tehnologiju, pa ako u sali nece da nose, ne moraju. Bice mutnije, al bitno je da oni uzivaju user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvi put u bioskopu
21.11.2013 8:23:59   
Peace*
Sigurno ću moći da udjem sa njim, ili ja ili mm. Nema šanse da ide sam jer se mnogo stidi a i svi će biti veći od njega.


Onda idite! Ili će odgledati ceo, ili ćete izaći, ali eto zanimljive prilike da isprobate. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvi put u bioskopu
21.11.2013 17:30:10   
Modessty
Ma vodićemo ga. Samo mozgam kako da ga ubedimo da stavi naočare, da bar proba i vidi razliku.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prvi put u bioskopu
24.11.2013 23:26:01   
Didy
Večeras smo vodili decu u bioskop, Sofiji je to bio prvi put. Prvih pola sata je gledala netremice, onda je počela da se vrpolji, pa je sela na Stefanovo sedište, pa se popela tati u krilo, okrenula leđa platnu, poslednjih 10 minuta ona i tata nisu gledali crtani, izašli su napolje jer je počela glasno plakati, uplašila se jedne scene s medvedom.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prvi put u bioskopu
1.12.2013 23:51:02   
Modessty
Bili smod anas u bioskopu. Ćerka prijatelja je tako proslavila 11 rodjendan!
Danilo je bio super. Stao sa dečicom da uzme naočare i kokice, onda lepo seo sam na sedište i stavio naočare. user posted image Ali tražio da sedim i ja pored nejga. U početku je pažljivo gledao, onda se smorio. Ustajao je i razgledao po sali. Pred kraj je opet seo i odgledao crtani do kraja. Posle crtaća imali su žurku. Ja se vratila kući ranije da bi dojila Nikolu, a Danilo i mm ostali. Kaže mm da je dečko bio super iako su svi mnogo veći od njega. Pio je sok od breskve (inače pije samo jabuku) i jeo je tortu (uopšte ne jede torte!) !!! user posted image
Uspavao se u kolima.
Reko mi je da mu je crtani bio malo dosadan ali da mu se više dopao biskop nego pozorište user posted image Verovatno zbog kokica i torte na kraju

< Poruku je uredio Modessty RR -- 1.12.2013 23:52:40 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prvi put u bioskopu
1.12.2013 23:52:49   
Jole84
Jao duša mala user posted image ne mogu da verujem da je pio breskvu user posted image Sada je on veeeeiki čovek user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prvi put u bioskopu
2.12.2013 0:03:04   
Modessty
Jole i meni bilo neobično što je čak i tortu jeo. Naravno bila je čokoladna user posted image
A u bioskopu je bio baš kao pravi mali čovek. Nije galamio niti pravio gluposti, iako je za njega mnogo da sedi čitavih sat i po. Jedino je imao problem sa stolicom - ako sedne do kraja tj tako da se nasloni ona počne da se sklapa zajedno sa njim user posted image Morala sam da stavim torbu na sedište da ga ne bi stolica zaklopila user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prvi put u bioskopu
2.12.2013 0:08:03   
Modessty
Pitao je kako se pušta film na tom veeeelikom televizoJu i gde mu je daljinski user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prvi put u bioskopu
2.12.2013 9:51:05   
Jole84
Zamišljam ga na stolici koja ga preklapa user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prvi put u bioskopu
24.2.2015 23:04:18   
mila83
Mima je bila cini mi se sa 4 godine prvi put u bioskopu,gledali smo crtani Rio.Bila je odusevljena, posle toga smo gledale neki 3d, to joj nije bilo jasno kako moze,..pa mama mi smo u svetu bajke! user posted image a bata jos nema toliku koncentraciju u bioskopu, bio je par puta na kracim predstavama, do 45min i to je to....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prvi put u bioskopu
18.5.2016 11:28:38   
stojan1985
Veliki pozdrav!

Zanima me ako netko ima iskustva iz Cinestara, da li je bio i kakav je 3D za crtiće?
Koliko sam upoznat postoje u Zrenjaninu i Pančevu.

Mislio sam s klincima otići kroz jedan vikend pa da odaberemo nešto gdje ćemo svi uživati :D

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 9:02:10   
Sanjica26 RR
Mi veceras treba da idemo da gledamo ovaj novi crtani "Vajanu". Ne znam da li ce Sofi biti mirna posto je 3D projekcija.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu stojan1985)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 9:20:52   
Anck Su Nmaun
Mi jos nismo bili u bioskopu ali planiram.
A koliko dugo traje crtac? Mozda i hoce ako joj bude zanimljivo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 9:31:47   
Sanjica26 RR
Pustala sam im pre neki dan dugometrazni bas da vidim kako ce ona da reaguje. Bila je dobra. Ali dvoumim se zbog tih naocara. Cini mi se da traje sat i po.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 9:48:39   
Anck Su Nmaun
Uh jeste dugo, znam da bi moja T izdrzala ona se hipnotise kad gleda ali H vec teze.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 10:01:44   
Mala Elena
Nisam je vodila cak ni na pozorisnu predstavu. Jednom bili na otvorenom , nije sve vreme bila zainteresovana.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 10:09:15   
dunja RR
Mi smo bili bioskopu pre nekih mesec dva, gledali Traktor Fergija, bio je miran, odgledao ceo film, malo pričao sa traktorom dok je gledao, a onda je kuči svom traktoru dao ime Fergi, i traži ponedakada da mu puštam da gleda. 3 D mislim da ne bi bilo šanse sada, zbog naočara, ne bi dao da mu stoje na glavi.

U pozorištu smo prvi put bili pre godinu i nešto, a idemo redovno od pre nekih mesec dana svakog vikenda, u početku se na minut plašio trenutka kada se ugase svetla, ali se brzo smiri, sada već nema problema, odgleda pažljivo. Predstave traju oko 1h.
Prošlog vikenda je pored nas bila devojčica 2,5 god, istog uzrasta kao mi, sa tatm, ali je tata morao da je izvede na pola predstave, jer je tražila da ide kući.


< Poruku je uredio dunja RR -- 18.12.2016 10:10:40 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 10:10:09   
LauraAndrija
Nisam vodila L mislim da je mala i ne bi je to interesovalo, ona na tv neće ništa da gleda ni 2 min.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prvi put u bioskopu
18.12.2016 16:13:47   
emicaa
Laura i kod nas bi tako bilo,najvise sto T nesto gleda je pola sata i ide dalje.Jedino da je svezem za sjediste user posted image
Jedva cekam da jos poraste pa da idemo sa njom u bioskop

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here