|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Roditelji se osećaju isključeno od svoje dece
12.4.2009 18:26:31   
Anoniman
Deca ne vole da ih roditelji stalno ispituju, govore rezultati studije. Čak 82 odsto roditelja želi da imaju više informacija o vremenu koje njihovo dete provodi u školi. S druge strane, svega 16 odsto učenika voljno je da priča o svom danu u školi.  
Detaljnije: Roditelji se osećaju isključeno od svoje dece KLIK

Ne znam koliko je povezano... ali eto, napisaću. Često mi je žao što ne znam sve detalje iz Lukinog života, ne znam pojedinosti iz parka i sl., ali sve to ostaje u toj granici "žao mi je", ne osećam se isključena. No, ja pričam o detetu od tri godine, a ovde pišu o deci u školi, možda za koju godinu budem imala više da kažem na ovu temu, a do tada vi..
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Roditelji se osećaju isključeno od svoje ...
12.4.2009 19:16:31   
Jacaca
Taso moja, prosto je prirodno da se kako odrastaju udaljuju od nas ali videces da to po malo boli, pogotovu kada bude imao 20 pa vec polako pocinje da razmislja o stvaranju svoje porodice.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Roditelji se osećaju isključeno od svoje ...
13.4.2009 0:15:23   
Anoniman
Kontam ja to Jaco, sve mi je jasno, ali kako nas je takvim priroda stvorila da postanemo "ljubomorni" na njihov život (ne u smislu u kom piše, nego u smislu da će nas biti manje u tom u životu)? Baš je to bezveze... taj ceo osećaj... user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Roditelji se osećaju isključeno od svoje ...
13.4.2009 0:26:25   
Lilly*
Drage moje, ja sam se vec osetila udaljenom iz zivota svog sina, ne u bukvalnom smislu, ali ja sam se tako osetila kada je prestao da sisa. Do tada sam mu na neki nacin bila neophodna, a od tada kao da je mogao bez mene. Znam da nije tako, ali sam imala takav osecaj nekoliko dana user posted image  Mogu misliti kako ce tek biti kada se jos malo osamostali a tek kada bude planirao osnivanje svoje porodice user posted image  Ali opet, to je znak da smo ih dobro vaspitali i uputili da se na pravi nacin snalaze u zivotu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Roditelji se osećaju isključeno od svoje ...
13.4.2009 8:22:31   
Anoniman
Ja se nisam tako osećala kada sam prestala da dojim, valjda zbog toga što sam dojila jako kratko (3,5 meseca), i iskreno, jedva sam dočekala da prestanem, kako zbog čvorova po dojkama tako i zbog ragada.

Sada mi je čudno kada priča o drugarima iz parka, do nedavno nisam imala pojma ko su ta deca, ni kako izgledaju. Valjda je dadilja to shvatila pa mi ih je slikala, a polako sam i upoznala decu kroz rođendane, pa mi je sada "lakše". user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Pomozite da odaberem!!
Admin

Koje ime od ova dva vam se vise svidja?

Nina (56%)

Una (44%)


Ukupan broj glasova: 240

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here