|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sleep and play Pampers
8.2.2009 10:22:59   
Anoniman
Juče u Merkatoru gledam...

Mi Luki kupujemo obične Pampers pelene Active baby (5), koje koštaju oko 1200din. Sada se pojavilo narandžesto pakovanje Pampers pelena, Sleep and play, i isto pakovanje, veliko, košta oko 800din. S obzirom na to da Luka nosi pelene samo kada spava, možda bi nama te pelene bile zanimljive, kada bih znala u čemu je razlika.

Jel ih neko kupio? Kakve su? U čemu je razlika u odnosu na obične Pampers pelene? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sleep and play Pampers
8.2.2009 12:12:45   
Lu
Ja sam ih koristila jedno vrijeme,malo su tanje i manje čini mi se ali izgledaju udobne samo što nemaju rastezljivi čičak kao normalne pampers a jeftinije su dosta i mirišu na kamilicu.
Ja ti preporučujem da kupiš jedno malo pakiranje i probaš pošto Luki treba samo preko noći.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sleep and play Pampers
8.2.2009 20:22:29   
andrijana
Sleep & Play su tanke i pristupacnije. Meni su u radnji preporucili a i super su nam dosle jer je Kaca nosila siroki povoj pa joj je ovo bilo olaksanje. Jos uvek ih koristimo i bas sam zadovoljna. Mogu da prime kao i obicne.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sleep and play Pampers
8.2.2009 20:39:06   
stella
Tanje su ali nisu losije od obicnih.Fora je u tome sto su koncentrirane,da budu tanje.Mi smo probali i nije bilo razlike.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sleep and play Pampers
8.2.2009 23:51:41   
Anoniman
Meni Luka bude mokar i u klasičnm pelenama, jer se naliva tečnošću, ali o tome u drugoj temi, zato me je brinulo to što su tanje. Ali ako kažete da podjednako primaju - definitivno ćemo ih probati. user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sleep and play Pampers
9.2.2009 8:28:53   
stella
Nama su se bar pokazale iste,al ti ipak kupi malo pakovanje pa probaj.Cula sam komentara gdje i nisu mame bile zadovoljne.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sleep and play Pampers
9.2.2009 8:47:05   
Anoniman
Pa ustvari mi i nije jasno kako mogu biti za spavanje i za igranje. Deca kada spavaju su obično mirna, a kada se igraju su sve sem mirna. Zato me je cela stvar i bunila. Pobogu, kakva je to pelena??? user posted image  Probaću definitivno, jer me zanima zašto su jeftinije.

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sleep and play Pampers
24.2.2009 12:47:13   
Anoniman
Eto, kupismo juče te pelene. Kraće su od klasičnih pelena (Luka koristi konkretno 5-icu i kraća je za oko 2cm), i tanje su. Nisam bila kod kuće kada je ustao, kaže dadilja da mu je procurilo na leđa, da mu je bio mokar bodić. user posted image  I sada ne znam šta da mislim.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sleep and play Pampers
24.2.2009 13:05:36   
Jeca*
sruser posted image  user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sleep and play Pampers
24.2.2009 13:25:17   
Jeca*
Možda bolje da si kupila one "gaćice" LETS GO?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sleep and play Pampers
24.2.2009 13:31:55   
Anoniman
Ma ništa nije falilo ni onima koje smo do sada koristili ... ne znam zašto sam uopšte filozofirala. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sleep and play Pampers
24.2.2009 13:59:32   
Lu
Rekla sam ti da su manje i tanje user posted image a ove gaćice su opet najskuplje,ja sam, ih probala jedan paket i nepada mi napamet vše,nestoje mi lijepo na guzi i nisu nimalo praktične za navući a kada su prljave nemožeš ih smotuljati i zaljepiti nego sve onako ostane otvorenouser posted image
Držimo se mi starog dobrog pampersa,ja sam imala ova dva izleta,doduše nisam išla dalje od pampersa ali nisam ni imala potrebeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sleep and play Pampers
24.2.2009 14:58:26   
Anoniman
Eto ja sam napravila izlet sa ovim Sleep and play... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sleep and play Pampers
24.2.2009 17:15:36   
mihi
Te Lets go su sper imaju jastučiće i napred i pozadi jedino su nezgodne kad se dete ukaki jer moraju da se skinu a ako je kaka mekša eto problema ja sam kupila za mog sina on ima 8 kg a još nema 5 meseci kad se ukaki onda je problem jer nema otvaranja nego se navlače ali su mnogo bolje od narandžastog Pampersa

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sleep and play Pampers
24.2.2009 17:47:45   
Jeca*
Moja sestra ih koristi već 2 godine za svoje dete i ja koliko znam ona mu navuče, a onda ih pri skidanju pocepa sa strane (pa se praktično skidaju kao one obične, a stavljaju kao gaćice). Tako je i predviđeno koliko sam ja upoznata sa time.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sleep and play Pampers
24.2.2009 18:05:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Moja sestra ih koristi već 2 godine za svoje dete i ja koliko znam ona mu navuče, a onda ih pri skidanju pocepa sa strane (pa se praktično skidaju kao one obične, a stavljaju kao gaćice). Tako je i predviđeno koliko sam ja upoznata sa time.

Da Jeco upravo tako,ali meni zapinju kada mu ih navlačim preko nogica i buni se,
ma neznam valjda je to stvar navikeuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sleep and play Pampers
2.6.2009 10:21:27   
JelenaMV
mene zanima ko proizvodi ove pampers, kupila sam ih i super su, ali nema onih medvedica na pakovanju, a i nema sleep&play na zvanicnom sajtu pampers!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sleep and play Pampers
2.6.2009 10:28:00   
bebać
I meni su super sleep and plax,koristim njih a odkako su izašler,mada sad u zadnja 2 mjeseca kako je ovaj pampers 'aktive baby' dobio one rastezljive trakice 'streč' uzimam taj pampers...mada nekad opet i sleep and play

Nikakvih loših iskustva nisam imala sa njim,zaista


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu JelenaMV)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sleep and play Pampers
2.6.2009 10:45:25   
mamanp
Dva put sam eksperimentisala sa Slep&Play i oba put mi je devojcica imala nekakav osip i osecaju mi  se na mokracu kad joj ih skinem. Zato ja koristim Pampers i ne bi ga nikad menjala.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sleep and play Pampers
2.6.2009 12:26:01   
sonja999s
meni se sleep and play upste ne svidjaju
nekako su mi mlitatve mnogo, sve mu se spusti do dole. ne propusta nista, ali
bolje su mi obicne pampers

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sleep and play Pampers
30.4.2010 17:48:50   
Nanica1
Mi jos uvek trazimo svoje idealne pelene tako da smo sada uzeli sleep & play! Videcemo sta ce biti i da li ce procuriti na ledaja jer smo do sada imali tih problema...

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sleep and play Pampers
30.4.2010 22:14:51   
sneza24
Nama ove pelene uopste ne odgovaraju.Skoro da se svakog jutra budio skroz mokar.Zato smo se vratili na Activ baby.

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sleep and play Pampers
30.4.2010 22:28:23   
engimengi
Danilo mi od njih dobio ojed,Filipu su bile ok,al ja ih vise nisam kupovala!!

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sleep and play Pampers
2.5.2010 8:50:29   
Nanica1
Ja sam odusevljena ovim pelenama! Doduse, ovo je samo treci dan da ih koristimo ali jos ni jedna nije procurila dok sa Evy baby nam se desavalo da propusti(tj.da sve izadje na ledja) po nekoliko puta u toku dana!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sleep and play Pampers
2.5.2010 18:08:17   
JULIE
I miki se ojeo od njih uzaaasno,zato koristimo iskljucivo active babyuser posted image

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here