|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smeštaj u Beču
22.7.2014 15:24:09   
Ana RR
Drugari, znate li za neki povoljan smeštaj u Beču, pansion, motel, bilo šta, samo da je pristojna cena?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Smeštaj u Beču
22.7.2014 15:30:04   
Anoniman
anci, probaj na sajtu booking.com

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Smeštaj u Beču
22.7.2014 18:17:10   
SunFlower
Ana, evo ovaj npr. http://www.athostel.com/de/preise-infos/ jako fin hostelcic, nov, prolazim pored njega svakodnevno, na super lokaciji. vidim da nije ni skup, dvokrevetna 35e. Ima ovde mali milion hostela, ali za pristojan smestaj mislim da je otprilike cena 20e po osobi za noc.

< Poruku je uredio SunFlower -- 22.7.2014 18:27:56 >


_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Smeštaj u Beču
22.7.2014 18:53:46   
Ana RR
Hvala devojke, pregledah sve ali na kraju nam ipak neće trebati. Mislili smo da iz hrvatske produžimo u Beč da viziramo pasoš ali ipak ćemo samo poslati, jer smo i put u hr pomerili za sledeću sedmicu.

Hvala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Smeštaj u Beču
22.7.2014 19:53:08   
Anoniman
vizirate pasos? gde idete?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Smeštaj u Beču
22.7.2014 20:42:47   
Ana RR
U Kanadu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Smeštaj u Beču
22.7.2014 21:07:15   
adulence
Anci jel to ono sto ste cekali?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Smeštaj u Beču
22.7.2014 22:02:38   
Ana RR
Pa, ne baš, ali je ovo bila jedna od varijanti pa ćemo za dalje videti kada budemo tamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Smeštaj u Beču
23.7.2014 8:35:42   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Smeštaj u Beču
10.7.2019 10:15:52   
dayrealco965
Ja smestaj uglavnom gledam i rezervisem na hotelscombined Na tom sajtu su objedinjene ponude sa booking-a, venere, skoosh, gtahotels, zatim i cene poznatijih hotelskih lanaca. Nekoliko puta sam rezervisao i sebi i drugima smestaj po Evropi, i nikad nije bilo problema.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.7.2019 10:42:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Smeštaj u Beču
10.7.2019 10:18:13   
doramar11
Mislim da ti admini nece dozvoliti dupliranje postova.

(odgovor članu dayrealco965)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Smeštaj u Beču
10.7.2019 10:40:26   
Duškić
Mislim da je i reklama.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Smeštaj u Beču
9.6.2020 7:41:49   
jackpark2020
Hvala vam što dijelite.

< Poruku je uredio Ana RR -- 9.6.2020 9:36:24 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kada ste svom partneru pred decom rekli „V...
Naučimo našu decu šta je ljubav kako bi ovaj svet bio lepše mesto, najpre za njih same. Neka ta slika ljubavi u njihovim...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here