|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stidi se :)
25.7.2010 23:18:39   
Anoniman
Luka je od pre nekih 7 dana počeo da se stidi ako ga neko vidi golišavog. user posted image Stalno piška prekriva rukicama. Kaže mu moja mama "Ajde molim te, još pre 10 dana si golišav trčao po dvorištu, niko nije mogao da te natera da obučeš kupaći, a sada se stidiš!" user posted image Ali ništa ne vredi, samo ja smem da mu vidim piška i niko drugi.
Pre neko veče je spavao kod moje mame, do kraja je on legao na stomak a mama mu tako oblačila donji deo pižame, da ga slučajno ne bi vidlela. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Stidi se :)
25.7.2010 23:23:23   
Mivica
Joj, srce malo!
Boris se stidi ako se npr. kupa, a jetrva siđe sa sprata kod nas, pa ga vidi golog.
Valjda zato što je ona još relativno nova faca u kući. user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Stidi se :)
25.7.2010 23:25:20   
Anoniman
Ma Luka se nije stideo, mislim da ovo ima veze sa piškenjem stojeći i sa time što mu se sve češće ponavlja "Pa ti si sada veliki", u svakom domenu života... dete ozbiljno shvatilo. Vidi, veliki ne pokazuju pišu baš svakome. user posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Stidi se :)
25.7.2010 23:26:44   
Mivica
Jeste, doći će vreme kada će opet rado da pokazuje. user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Stidi se :)
26.7.2010 1:10:35   
Anoniman
Jaoj zene, kako je ovo slatko..Oni vec shvataju svoju seksualnost..Pravi mali ljudiuser posted image

(odgovor članu Mivica)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Stidi se :)
26.7.2010 21:46:01   
Lu
Ni moj ne da da ga iko gleda dok piški, a od prvog puta od kad kaki sam, ne da ni meni da budem u kupatilu nego moram izaći i čekati ga ispred vrata i zove me kad završi da mu obrišem guzuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Stidi se :)
16.2.2011 18:10:17   
Olga75
Marija se jos ne stidi svoje golotinje ali je pocela da se stidi kad ima nepoznatih ljudi . Onako se pribije i okrene i treba joj vremena da pocne da komunicira user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Stidi se :)
16.2.2011 18:16:30   
Lu
Meni već nije normalno koliko je moj R. stidan, što je veći sve je više stidanuser posted image
Neće da se pozdravi kad dođemo u vrtić ili se okrene meni i tiho kaže dobro jutro.
Kad je bio mali bio je slobodan a sad katastrofa, samo gleda u mene i hoće mi šaptati a to me baš nervirauser posted image
Tete kažu kad ja odem da se ponaša sasvim normalno, najaktivniji je kad nešto rade, javlja se da kaže kad ih nešto ispituju itd., a čim ja dođem on više neće da priča sa tetomuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Stidi se :)
16.2.2011 18:19:02   
Olga75
to je sve valjda normalno i treba da imaju distancu od nepoznatih , samo me zanima kad su dovoljno zreli da shvate da ljudi sa kojima dozvolim da pricaju sa njima treba da pricaju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Stidi se :)
16.2.2011 18:22:18   
NadaR
Milos je takodje poceo da se stidi u prisustvu nepoznatih ljudi!
Ako ga gnjave ,kako se zoves koliko imas godina , malo mu fali da brizne u plac!

user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Stidi se :)
16.2.2011 18:23:42   
Lu
Ne znam Olga, kad ga neko nešto pita koga on poznaje ali ne viđa često, on šuti ko zaliven, onda me pitaju šta mu je a ja kažem pa otkud znam ne priča mu seuser posted image
Ne želim da ga opterećujem sad da na silu mora da priča ali ga ponekad nasamo kad se mazimo pitam, a zašto nisi odgovorio teti kad te pitala... a on, pa ne mogu mama stidim seuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Stidi se :)
16.2.2011 18:24:58   
Lu
Uvijek sam se divila komunikativnoj djeci, sad se pitam jesu li se takvi rodili ili je to do odgojauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Stidi se :)
16.2.2011 18:27:50   
Olga75
ne znam , kod nas je ovo nova faza pa cu ti reci za par meseci da li je pocela da komunicira ili se i dalje stidi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Stidi se :)
16.2.2011 18:38:26   
viking
Ja mislim da se takvi rode. Najbolji primer (ali ne i jedini, naravno) su moj muž i njegov brat. Isto su odgojeni ali su toliko različiti da je to za priču. Moj Debeli bi se podružio sa crnim ciganinom što pretura po kontejneru, a njegov brat je izašao sa sledećim predlogom pred svoju ženu: "Hajde da jednom godišnje napravimo žurku i da pozovemo sve koje poznajemo, pa onda nikoga više ne moramo da vidimo narednih godinu dana!"

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Uvijek sam se divila komunikativnoj djeci, sad se pitam jesu li se takvi rodili ili je to do odgojauser posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Stidi se :)
16.2.2011 19:01:23   
Brana
i Laki ima sada taj period da se stidi i kada dodju nepoznati ljudi i odmah me zagrli i zabije glavu meni u vrat,ali cim se malo upozna sa licima i opusti se skroz.user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Stidi se :)
22.3.2011 10:41:54   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Nena81

Evo jedne smesne situacije, malo i zbunjujuce za nas novopecene roditelje:

naime desava se prilikom izliva neznosti izmedju mm i mene da se jojo toliko postidi , i nece da ga zagrlimo. Taj gest je obican zagrljaj, nije nista erotizovano ni nepristojno, a jos vise me buni sto od prvog dana pokazujemo osecanja, grlimo se svo troje, i sad ovaj mali se odjednom taaako postidi da mi je smesan.
Kontam ja da je on sada veliki decko, ali stid treba da pokazuje u nekim drugim situacijama sa nepoznatim ljudima, a ne sa svojim roditeljima u rodjenoj kuci ? Ili mozda gresim.
Ako imate neki savet, zanimljiv tekst na ovu temu, please help.



IZVORNA PORUKA: Anoniman

ovo je stvarno zanimljivo...
pogotovu sto je tako mali...

ne znam...simpaticno mi je..
naravno da je stid u izlivanju neznosti normalna pojava kod dece pogotovu kod decaka...jedino sto mi je stvarno mali za to...

ne znam...joj ljubi ga za mene...pa neka se postidi ...




IZVORNA PORUKA: sneza24

Ako mogu moderatori da promene naziv teme tj. da je prilagode da ne otvaram novu bezveze.

Jel se vasa deca stide?
David je poceo jako rano da se stidi,negde oko 10. meseca.Toliko se stideo da se privije uz mene i nece da pogleda u tu osobu od koje se stidi.Sad se malo manje stidi ali opet imam jednu drugaricu od koje se uvek stidi kad je vidi i to traje desetak minuta.
Stidi se kad nekome pricam nesto o njemu,sta je radio ili sta je naucio.
Pre par meseci kad sam ga naucila da pokaze gde je bata(iz nekog kataloga) on pokaze gde je i odmah se postidi.

Neznam jel samo on tako radi ili sva deca to rade?Ova deca oko nas njegovog uzrasta nisu toliko stidljiva kao on.



IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ma to je sve normalno  Andrej se isto stidi, privije se uz mene i ne mrda dok se malo ne opusti 
[/quote


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Stidi se :)
23.7.2017 17:13:13   
Anck Su Nmaun
V je poceo po malko da se stidi...kad mu neko pridje i nesto kaze odmah trci da se sakrije kod mene user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Stidi se :)
24.7.2017 8:58:03   
emicaa
Anck i David to radi.Vidjeli prekjuce rodicu od mama posle vise mjeseci i ona prica srecku a on se smije smije i okrece glavu da se sakrije user posted image meni je to preslatko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Stidi se :)
24.7.2017 14:48:45   
dddaca
Emice, jeste slatko user posted image Moja malena u poslednje vreme, kad joj neko nesto kaze ili je pita, a ona savije glavu, stavi bradu na grudi i oci prekrije prsticima user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here