|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tata dođe kući u nered
30.11.2008 11:52:28   
guppy RR
Malo se navezujem na temu, koju sam maločas otvorila....
Kako se oseća tata kada sa posla dođe kući... umoran, pretpostavljam? I zateče stan u haosu.. znači, mala beba (koja verovatno plače), nenaspavana majka i haos u stanu... ?

Iskreno....
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tata dođe kući u nered
30.11.2008 15:57:24   
Anoniman
guppy, imamo samo jednog tatu, a ako nastaviš da mu postavljaš toliko pitanja - pobeći će! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tata dođe kući u nered
30.11.2008 21:57:14   
Talambuke
Ja radim samo nocu,i obicno sa posla stizem oko osam ujutru,i neki put ih zateknem kako spavaju,a nekad su budne i bebica sisa.Kako god da ih zateknem ja jedva cekam da ih ljubim,a ako su budne onda se prvo igram sa Kacom,pa tek onda zaspim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tata dođe kući u nered
30.11.2008 23:30:30   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Talambuke)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tata dođe kući u nered
1.12.2008 6:59:17   
Lu
IZVORNA PORUKA: Talambuke

Ja radim samo nocu,i obicno sa posla stizem oko osam ujutru,i neki put ih zateknem kako spavaju,a nekad su budne i bebica sisa.Kako god da ih zateknem ja jedva cekam da ih ljubim,a ako su budne onda se prvo igram sa Kacom,pa tek onda zaspim.


Kako je ovo divno...user posted image

(odgovor članu Talambuke)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tata dođe kući u nered
1.12.2008 8:42:45   
guppy RR
Talambuke, onda danju spavaš? Kako se mamika snalazi sama?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tata dođe kući u nered
1.12.2008 13:12:12   
Talambuke
Spavam obicno do 2-3 ,a posto zivimo sa mojima,ona ne mora da brine oko kuvanja i ostalog
nego samo o bebici,a i snalazljiva je pa joj valjda nije mnogo tesko,ali ipak vi pitajte nju.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tata dođe kući u nered
1.12.2008 13:23:15   
guppy RR
Mora da ti je teško imati takvo radno vreme...
Znači nikad ne dođeš kući u nered?

(odgovor članu Talambuke)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tata dođe kući u nered
1.12.2008 13:26:33   
Talambuke
Zavisi sta smatras pod nered,ali uglavnom je sve ok.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tata dođe kući u nered
1.12.2008 13:33:26   
Anoniman
hahahaha, i ja sam htela da konstatujem da on ne dođe kući u nered, jer bar kod mene je ujutro red.... (uveče kada dete zaspe napravim reda)

(odgovor članu Talambuke)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tata dođe kući u nered
1.12.2008 13:40:05   
guppy RR
Pitala sam to .. pošto me interesuje šta misli recimo moj muž (koji meni tvrdi da je sve to OK), kad dođe kući... a ja sva raščupana, neuredna, trćim oko dece, mislima kuvam ručak pošto rukama ne stignem, nisam se istuširala, igračke leže svuda po podu, na pločicama ostaci hrane, ... Uf!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tata dođe kući u nered
2.12.2008 13:04:49   
Talambuke
Pa i ja mislim da je to ok,ne mozes decu da drzis u jednom cosku i da im nedas
nijednu igracku,gde su deca tu je i loma.Mi za sada nemamo igracaka po podu jer je beba mala,a kasnije ce sigurno da bude i toga.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
2.12.2008 19:39:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Talambuke)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tata dođe kući u nered
6.12.2008 21:05:52   
andrijana
user posted image user posted image user posted image Ja sizim sto ponekad ne mogu da radim po kuci,a radi mi se da bi se malo opustila od bebe jer sam samo ja po ceo dan sa njom pa mi bas treba malo fizikalija. Mozda sam luda ali tako je.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tata dođe kući u nered
6.12.2008 23:20:51   
guppy RR
Ne.... ja pre porođaja nisam baš volela da spremam... a kad su se bebice rodile patila sam za ono malo vremena - samo ja i krpa!

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tata dođe kući u nered
17.1.2011 0:38:22   
smeško
Tata S:
Ijaoj ljudi, žene šta me sve čeka!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here