|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tata menja pelene
30.11.2008 11:53:23   
guppy RR

Zašto neki tate ne menjaju pelene svojoj deci? Da li je to posao majke? Da li se plaše, da neće znati ili moći? Šta je razlog... user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tata menja pelene
30.11.2008 12:02:52   
Lu
Tate koje nerado mijenjaju pelene mislim da to rade iz principa iako to nepriznaju,ali ja to znam sigurno za svog muža,
on radi,ja neradim i stvarno je puno odsutan i kad mu nekad kažem da presvuče malog,pa jel moram ja i presvuče,onda ja više nemam volje da mu govorim,
jedino kad mene nema mora ga presvući.
Nije baš za pohvaliti,ali eto opet nemogu ni očekivati više od njega kad ga nema,meni stvarno nekad bude puna kapa svega i želim da je više prisutan,da mjenja pelene,hrani ga,kupa ga,igra se snjim,šeta snjim,vodi ga u kupovinu...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tata menja pelene
30.11.2008 13:53:51   
andrijana
Moj muz hoce da je presvlaci a kad vidi kaku,kaze : "Viiiiiiiidddiiiiiiiiiiiiiiiii.............." I onda je nastupam a inace hoce da je presvlaci a najvise voli da je skida pred kupanje...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tata menja pelene
30.11.2008 15:58:44   
Anoniman
I moj muž hoće da menja pelene, uglavnom to radi kada ja nisam tu, pošto ja to brže radim...user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tata menja pelene
20.2.2009 20:20:23   
NadaR
Nasem tati to nikad nije bio problem!
Blam me da kazem ali on je to sve savladao prije mene, kad smo dosli iz bolnice, nisam mogla nikud pa je on presvlacio, kupao...
Sad je jako malo kuci pa kad je tu sa zaadovoljstvom to sve odradi ...
Mislim da se boji da ce propustiti neki dio u Miloshevom odrastanju pa bi da ucestvuje u svemuuser posted image user posted image user posted image
Eh kad bi jos malo vise bio sa namauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tata menja pelene
12.8.2009 0:44:10   
mrvica
moj muz nema tih problema oko presvlacenja pelena,ali dok jos nismo imali decu uvek je pricao da ce sve raditi samo ne presvlaciti ukakanu pelenu,kad ono on sad i to radi i ja ga potsetim sta je ranije pricao a on ce na to "ja reko pa poreko"

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 0:52:18   
Ellenica
"nas tata" radi sve.
Kupa, presvlaci, uspavljuje.Da ima siku bio bi jos jedna mamauser posted image user posted image user posted image
a da ne pocinjem kako kuva i cisti......


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu mrvica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 1:00:35   
AtenA
blago vama,mm je sve ukupno MOZDA 10x promenio pelenu user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 1:05:12   
Ellenica
MM se otima da se zanima sa bebcem.
Kada dodje sa posla odmah njemu posveti vreme.
Sve ga zanima, kako je jeo, spavao kad smo jeli i presvlacili se, kakva je bila kaka, jesmo li radili vezbice itd.

Ma milina


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 1:10:07   
AtenA
IZVORNA PORUKA: Ellenica

MM se otima da se zanima sa bebcem.
Kada dodje sa posla odmah njemu posveti vreme.
Sve ga zanima, kako je jeo, spavao kad smo jeli i presvlacili se, kakva je bila kaka, jesmo li radili vezbice itd.

Ma milina

blago tebi!!!!!!!!
mm kao da je imao neki strah,(ili se samo izvlacio)
uvek je bilo:"ma znas da je uvek mokar kada ga ja presvucem, ima grceve kada ga ja nahranim..."
mada sada prica kako jedva ceka da se porodim i kako ce sve on oko bebe,kaze stariji je i iskusnijiuser posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 1:10:54   
BabyG
Moj dragi je crnogoraci smatra da to muškarci ne rade. Ali.. Nije ni svestan da će morati to da radi.. user posted image user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 1:15:57   
AtenA
IZVORNA PORUKA: BabyG

Moj dragi je crnogoraci smatra da to muškarci ne rade. Ali.. Nije ni svestan da će morati to da radi.. user posted image user posted image

  i moj vuce korene,i prezime nam je crnogorskouser posted image
samo pritegni pa ce da menja i tekakouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 1:16:57   
gina
I moj dragi radi sve... hrani, kupa, presvlaci, vodi u skolu, docekuje, roditeljski sastanci ... bas sve oko dece! Nije mu nista strano. Uziva u klincima skroz na skroz!

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 1:20:24   
AtenA
mm je tek izasao iz svojih pelena kada je postao tata,tako da sam mu to nekako opravdavala,ali sada ima ceri da menja pa da se pusi!user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 1:22:41   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: AtenA

mm je tek izasao iz svojih pelena ...


Vecina njih draga moja jos uvek nosi svoj pampers,
Tako da ih to cini strucnjacima za menjanje istihuser posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 1:26:13   
AtenA
user posted image user posted image user posted image
ova ti je super!slatko si me nasmejala!!!
definitivno mu ovog puta nema vrdanja i izvlacenja!


(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 9:15:45   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Ellenica

"nas tata" radi sve.
Kupa, presvlaci, uspavljuje.Da ima siku bio bi jos jedna mamauser posted image user posted image user posted image


Istouser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 10:03:36   
SUPER MAMA
I kod nas tata kolko moze pomaze.Ali nemogu da ocekujem kada je do 16h na posao, normalno da ja vise sam oko Monike.ALI zato ako kada sam se porodila bio je tu uzeo odmor 30 radnih dana i tada je bio bukvalno sve.I domacica i spremacica i menjao pelene kupali smo zajedno Moniku to do dan danas je ritual.A naravno kada i sad ja odem nesto da obavim za sbe on cuva Moniku presvlacije nahrani, nije nikakav problem.
Nesmem se zaliti.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tata menja pelene
8.11.2009 10:08:28   
Anoniman
Moj hoce da menja, ali samo kad morauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tata menja pelene
5.4.2010 12:54:50   
BabyG
IZVORNA PORUKA: AtenA

IZVORNA PORUKA: BabyG

Moj dragi je crnogoraci smatra da to muškarci ne rade. Ali.. Nije ni svestan da će morati to da radi.. user posted image user posted image

  i moj vuce korene,i prezime nam je crnogorskouser posted image
samo pritegni pa ce da menja i tekakouser posted image user posted image user posted image




Obećanje ludom radovanje! user posted image Mm IPAK menja pelene bebani, ali nije baš vešt! Pretežno nazad ne podigne kako treba ili ne zategne lepo, pa eto meni pranja! user posted image Koliko je samo puta pelena bila na pola guze.. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image Toliko o tome.. user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tata menja pelene
5.4.2010 12:58:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: guppy RR


Zašto neki tate ne menjaju pelene svojoj deci? Da li je to posao majke? Da li se plaše, da neće znati ili moći? Šta je razlog... user posted image



razlog je što žene obično zvocaju...jer muž recimo presvuče dijete, a onda se žena navije i počne da ronda tipa, vidi kako si ovo namjestio glupo, to ne ide tako...itd... i što bi onda to muško to radilo... neće ...pametan

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tata menja pelene
5.4.2010 13:17:33   
Anoniman
Mm menja pelene bolje od mene, i kad je on kod kuce, sto i nije bas cesto, ja zaboravim na menjanje pelena, tako je otkako se Nesa rodiouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tata menja pelene
11.4.2010 1:58:04   
choopa choops
I nas tata (Crnogorac user posted image ) mijenja pelene . user posted image U pocetku je to bilo vrlo bojazljivo, ali sad je majstor user posted image Nemamo neko pravilo ko ce kad da mijenja, vec kako se potrefi.

BabyG samo polako i stpljivo,pusti ga neka radi. Niko se nije naucen rodio user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tata menja pelene
31.5.2010 9:47:14   
micketta
IZVORNA PORUKA: Ellenica

"nas tata" radi sve.
Kupa, presvlaci, uspavljuje.Da ima siku bio bi jos jedna mamauser posted image user posted image user posted image
a da ne pocinjem kako kuva i cisti......



isto user posted image
po povratku iz porodilista svaki put kada bih presvlacila Danicu, stajao bi pored mene i pitao: a kad cu ja moci da je presvlacim? ja sam mu tada govorila da je potrebno prvo ja da savladam tu 'mudrost' besprekorno pa cu onda i njemu dati...
i evo ga sad... ne treba ni da mu kazes nista. sam je presvuce, opere, namacka, nahrani na flasicu... milinica jedna!! user posted image



_____________________________

zna baba

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tata menja pelene
31.5.2010 10:07:43   
mejra81
Moj je samo jednom promenio Vanji pelenu i to kad je imala nekih mesec dana, od tada nista....user posted image
Priznajem da sam i ja kriva za to sto ga nisam vise upregla,al nervira me sto sam ja uvek u fazonu ja cu to bolje,brze.lepse....
Kad mu sad neki put kazem aj da je presvuces on odmah "Ih pa gde cu ja zensko dete da presvlacim,ne ide"user posted image

< Poruku je uredio mejra81 -- 31.5.2010 10:08:38 >


_____________________________

Uspeh u zivotu je izaci na kraj sa samim sobom...

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here