|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   The Walking Dead
16.5.2012 23:43:57   
Anoniman
Inspirisana serijom koja ide na FoxCrime... 10oro ljudi se skriva i pokušava da preživi, dok su svi ostali inficirani, šetaju kao Zombiji, napadaju ljude...

Šta biste radile da ste u tih 10ak ljudi? user posted image
Nemojte davati jednostavne odgovore tipa "Zavisi dal mi je dete preživelo", jer naravno da zavisi, ja bih se odmah upucala da mi dete strada. Hajde pokušajte da se zaista postavite u tu situaciju, šta bi vam prolazilo krpz glavu, šta biste radile, gde biste krenule (da nađete spas)?
Mislim da ovom temom možemo mnogo da spoznamo jedna o drugoj. user posted image
Igramo se? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: The Walking Dead
16.5.2012 23:48:02   
minavb
Nemoj leba ti to da me pitas. Secas se onog mog sna? Ovo mi je najveci strah.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: The Walking Dead
16.5.2012 23:50:13   
Anoniman
Sećam se.
Baš mi je trip serija, i onako, par puta sam se baš zabrinula kada sam počela o tome da razmišljam.
Sada je jako kasno da bih pisala pametan post na ovu temu.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: The Walking Dead
16.5.2012 23:51:23   
Anoniman
Ja sam praktičan i taktičan tip. Pozabavila bih se zalihama, obezbedila oružje za odbranu, utvrdila bazu i spavala sa puškom/pištoljem u ruci.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: The Walking Dead
16.5.2012 23:51:29   
minavb
To ti kazem, pri tom sam upravo gledala jedan prilicno uznemirujuci film, i sad odoh da spavam i da se potrudim da nemam neki kosmar.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: The Walking Dead
16.5.2012 23:52:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Ja sam praktičan i taktičan tip. Pozabavila bih se zalihama, obezbedila oružje za odbranu, utvrdila bazu i spavala sa puškom/pištoljem u ruci.

A kad nestanu zalihe?
Mislim, dokle tako?
Oni hodaju u "krdima"...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: The Walking Dead
16.5.2012 23:56:50   
Anoniman
Neki izvor za snabdevanje mora da se nađe. Svakako ne bih čekala da ostanem bez namirnica.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: The Walking Dead
16.5.2012 23:57:40   
PoisonEve
Treba pazljivo odabrati svoj klan, kako bi se odbranili od neprijatelja.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 0:04:46   
Sanchy
Otputovala do mora,pod uslovom da me ne pojedu usput,naravno usput skupljala namirnice prevashodno semenje kojekakvo ,alatke za obradu zemlje itd na moru nasla neku napustenu jahticu ,glisercic i uputila se u potragu za nekim ostrvom,,tu je najbolje kontrolisati situaciju,istrebiti ih sa ostrva ako ih ima i onda krenuti sa sadnjom i sve ispocetka kao Robinzon user posted image ,,,naravno ne bih bila sama ,sama to ne bih mogla ni da izvedem...evo upravo traje serija mm se uziveo,meni nije interesantno jer repriziraju ne znam ni da li su stigli do kraja prosli put kad su pustali ja ga neodgleda?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 0:09:23   
PoisonEve
Ja nisam gledala seriju, moracu da bacim oko ili dva. Ali ako sam shvatila zombiji su svuda oko nas, da li ce biti vremena da sejemo i zanjemouser posted image
Mozda cemo morati da predjemo na neke radikalnije metodeuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 0:18:06   
Sanchy
Nee,glupi su to je bolest koja napada mozak ne bi mogli da stignu do ostrva tj.ne bi znali kako..na kopnu nema sanse nista da se uradi jer ih je jako jako mnogo a zdravih samo sacica...

< Poruku je uredio Sanchy -- 17.5.2012 0:19:38 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 0:18:25   
Anoniman
Ide na Fox Life upravo.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:01:30   
minavb
Čekaj, jel pričamo o situaciji u seriji, ili seneralno o sličnim situacijama koje smo viđali u 28 dana kasnije, LEgendi, Zori živih mrtvaca, Pekićevom Besnilu...? Seriju ne gledam a i sigurno je neću gledati.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:08:58   
Anoniman
U slucaju jos jedne krize , ratne ili krize zombija definitivno bih postala profiter user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:14:12   
Anoniman
Ne moraš da pratiš seriju, suština je da su zombiji svuda oko nas i napadaju u čoporima.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:18:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Čekaj, jel pričamo o situaciji u seriji, ili seneralno o sličnim situacijama koje smo viđali u 28 dana kasnije, LEgendi, Zori živih mrtvaca, Pekićevom Besnilu...? Seriju ne gledam a i sigurno je neću gledati.


Ne pričamo o seriji, i svi postovi napisani u ovoj temi su skroy promašaj u odnosu na ono kako sam zamislila temu. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:21:27   
Anoniman
Onda Tash, moraš i jopet da objasniš.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:22:17   
minavb
Slažem se, to me i zbunilo pa sam već odustala od pisanja.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:23:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Hajde pokušajte da se zaista postavite u tu situaciju, šta bi vam prolazilo krpz glavu, šta biste radile, gde biste krenule (da nađete spas)?



Nalaziš se u BG, u svom stanu, ujutru ustaješ i... gde ćeš, čime, kako, o čemu razmišljaš?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:29:05   
Lu
Uf...ajde da zamislimo da su "inficirani" nekom ljubavnom energijom i sve će da nas zaraze pa ćemo morati da tražimo svoje idealne partnere (a samo je jedan) da bi se spasli user posted image
Šalim se, neću da kvarim temu nisam gledala seriju i ne želim jer meni je to strašno.
Znam da je ovo samo igra ali na ružne stvari se čovjek ne može pripremiti.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:29:56   
minna
Ja bih onda postala zombiuser posted image
Ne bih nigde isla, ostala bih u stanu dok ne crknem, a do tad bi se prikacila na rr da vidim ima li koga na ovoj temiuser posted image

Ne, stvarno mislim da ne bih radila nista specijalno, cekala bih tu pa sta bude bice...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:31:59   
minavb
Lu, mani seriju, pričamo o "šta ako" situaciji u stvarnom životu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: The Walking Dead
17.5.2012 8:41:02   
Lu
IZVORNA PORUKA: minavb

Lu, mani seriju, pričamo o "šta ako" situaciji u stvarnom životu.

Ne postoji u životu "šta ako" to je najveća greška koju ljudi rade jer niko ne zna šta ga čeka sutra i čemu onda nerviranje...šta ću ako se razbolim, šta ću ako mi sutra muž pogine u avionu  itd.,to su gluposti jer niko ne zna šta će mu se desiti sutra i dobro je da je tako.
Tash izvinjavam se još jednom što kvarim temuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: The Walking Dead
19.5.2012 22:24:09   
Shishica
Tasho, super ti je bila ideja ali jbg user posted image

Odlicno je ovo sa odlaskom na ostrvo i semencicama.. Ja bih se prvo uspanicila jako, pa bih dosla k sebi, pokupila muza i dete i otisla po moje i krenuli bi usput skupljajuci sve sto se moze poneti, a od zivotnog je znacaja.

I onda bi nam mozda i palo na pamet da odemo na ostrvo jer ovi zarazeni ne mogu na njega.

Sto se tice serije, dalje se odvija tako da .. ajd necu da kazem da kvarim uzivanciju user posted image ..

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: The Walking Dead
19.5.2012 22:32:28   
minavb

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: minavb

Lu, mani seriju, pričamo o "šta ako" situaciji u stvarnom životu.

Ne postoji u životu "šta ako" to je najveća greška koju ljudi rade jer niko ne zna šta ga čeka sutra i čemu onda nerviranje...šta ću ako se razbolim, šta ću ako mi sutra muž pogine u avionu  itd.,to su gluposti jer niko ne zna šta će mu se desiti sutra i dobro je da je tako.
Tash izvinjavam se još jednom što kvarim temuuser posted image

Lu, ovo je igra. Sigruno nas sutra nece zadesiti invazija zombija. Ovo je zamisljeno da se poidramo, nista vise.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here