|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trotinet
18.11.2014 17:29:12   
Žapkić
Tražih po raznim temama, ali nigde ne nađoh...
Naime, Tina je naručila da joj kupim Trotinet za rođendan.
Zanima me da li vaša deca imaju i voze trotinete?
Kakva su vaša (ne dečja) iskustva sa ovom igračkom? Koliko je opasna za dete koje puni 5 godina? Da li preporučujete?
Gde se mogu kupiti i koje su (otprilike) cene?

Molim moderatore ako ista ili slična tema već postoji, da ovu zaključaju, a moj post prekopiraju u adekvatnu temu. Hvala!user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trotinet
18.11.2014 17:49:32   
Olga75
zvercica je za cetvrti rodjendan dobila trotinet , izvestila se paa do petog rodjendana , sad ga ganja ozbiljno
jednom je gadno pala i razbila nos i usta i to je to od padova . Taj pad je bio kad se vec izvestila, letos negde , valjda se osilila
sad uci da vozi skejt user posted image
i da , ja njoj uvek nataknem sve moguce stitnike kad ga vozi jer ona se bas zajuri

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trotinet
18.11.2014 17:57:15   
Buba Mira
Nina od treće godine vozi trotinet. Kupila sam joj ga slučajno, u šetnji, na Zlatiboru, kod Kineza user posted image
Ništa mu nije falilo što je kineski, i onako ga je vozila samo to leto, periodično. Nije padala ni lomila se, da kucnem, i mislim da slobodno možeš kupiti Tini trotka user posted image
I da, savet, mislim da su bolji i stabilniji oni koji imaju dva točka napred a jedan nazad. Mi imamo obrnuti, ok je on, ali mislim da je onaj bolji.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trotinet
18.11.2014 18:00:33   
Olga75
Marijin trotinet ima samo dva tocka i na zadnjem je kocnica
ja nisam ni znala za ove sa tri tocka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trotinet
18.11.2014 18:03:17   
Buba Mira
Tvoje dete je onda žešči akrobata user posted image

Da, imaju sa tri točka. Ima i sa četiri čak, ali to mi je totalni smehotres od trotineta user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trotinet
18.11.2014 18:05:04   
Olga75
pa jeste , sklona je raznim ispadima , sad uci da vozi skejt ali to nece ici tako lako kao trotinet i bicikl user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trotinet
18.11.2014 18:07:24   
Buba Mira
Žapkić, zaboravih da kažem da joj obavezno kupiš štitnike za kolena i laktove, bićeš mirnija.
Što se cena tiče, ima ih kod čajniza za 1500, toliko sam ja dala, a ima i skupljih, do preterivanja, po prodavnicama, pa biraj. user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trotinet
18.11.2014 18:08:26   
Žapkić
Joj, mene sve nešto strah od tog trotineta, posebno sad kad vidim kako se Marija razbila...user posted image
A ovo sa brojem točkova-e to je već viša matematika za mene!user posted image Ja sam mislila da je to sa 2 točka sve, kad ono, postoje varijacije i kombinacije!user posted image Sad odoh nešto do grada, pa cu i da s epromuvam da vidim gede ima i koliko košta...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trotinet
18.11.2014 21:04:43   
serpica
I mi smo imali ozbiljnu povredu i to sa ne punih 6 god i stazom od 2god voznje..istog momenta sam ga razbila o zemlju i bacila...ja nisam za..nisam ga ja ni kupila....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trotinet
18.11.2014 21:15:44   
cetvrtko
jaooo ... ja samo mogu da se ubacim i kazem da je trotinet najveca radost mog djetinstva . user posted image sad bih ga vozila koliko imam lijepa sjecanja na njega user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trotinet
18.11.2014 21:20:30   
cetvrtko
i ja sam ga takodje dobila sa 5god .... nikada nisam pala sa njega . U komsiluku smo ga skoro svi imali . Ne bih rekla da je opasniji od trcanja ili hodanja ili bilo cega drugog . djeca se priviknu i nauce da voze jako brzo :)

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trotinet
18.11.2014 21:27:00   
Didy
Mislim da je 5 godina pravo vreme za trotinet. Stefan ga je baš tada naučio fino da vozi, Sofija se već sad šlepa uz njega.
On nije do sad nijednom pao (ozbiljnije), nema nijednu ogrebotinu. Ne računam to što se izvrne i što ustane smejući se, a ne nosi štitnike.
Kupila mu je tetka u Nemačkoj i baš je kvalitetan, mnogo kvalitetniji i bolji od ovih što imaju deca po komšiluku jer su na njihovim točkovi baš loši, jedva se vrte, tako da mislim da treba izdvojiti malo više para ako planiraš kupiti trotinet.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trotinet
18.11.2014 22:12:51   
choopa choops
Moji ih imaju čini mi se od treće godine i vozikaju se fino sa njima. Ćerkin je malo uži, a sinov širi i oba imaju naprijed jedan točak, a pozadi dva.
ako te strah, kupi im one što naprijed imaju 2 točka a pozadi jedan, stabilniji su za vožnju koliko mi se čini. Oni ponekad uzmu od drugarice koja ima takav i izgleda da su lakši za vožnju. Sad ću da nađem link na koji mislim...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trotinet
18.11.2014 22:18:35   
choopa choops
Ćerka ima ovakav
user posted image
Sin ovakav
user posted image
A ovo je taj sa točkovima naprijed
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trotinet
18.11.2014 23:32:59   
mati
Mata ima ovakav.
user posted image
Ceo ram mu je metalni, ima silikonske tockove koji svetle (valjda svima svetle tockovi), mogucnost povecavanja po visini deteta i zvonce. Ima i kais da se nosi. A mozda mu je ram i aluminijumski, uglavnom nije plastika.user posted image
Vozio ga je po stanu celu noc kad ga je dobio. Posle toga mozda jos deset_ak puta, a sad vise ne znam gde je.
Kupjen je kod kineza, 2400 din, bila su neka dva jeftinija i jos par skupljih, ali mi je ovaj nekako delovao najcvrsce za te pare.
Evo pogledaj ovde, nas je isti kao ovaj , samo sto nije Pertinijev vec neki kineski i jeftiniji za 500din.
KLIK

< Poruku je uredio mati -- 18.11.2014 23:33:58 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trotinet
18.11.2014 23:42:53   
Buba Mira
Mi imamo isti kao choopin ženski.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trotinet
19.11.2014 0:20:34   
Žapkić
Hvala , devojke.user posted image
Ja gledah večeras i nigde nisam našla te sa dva točka napred. Sve koje sam videla imaju jedan točak napred i 2 nazad.
Cena im je oko 2.500 din
Svideo mi se jedan koji je najsličniji ovom koji ima Čupina kćerka, samo što ima malo veće i deblje točkove.
islim da ću taj a joj kupim

< Poruku je uredio Žapkić -- 19.11.2014 0:21:04 >


_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trotinet
19.11.2014 9:04:20   
Peace*

IZVORNA PORUKA: cetvrtko

jaooo ... ja samo mogu da se ubacim i kazem da je trotinet najveca radost mog djetinstva . user posted image sad bih ga vozila koliko imam lijepa sjecanja na njega user posted image


I ja sam ga obožavala kao mala.
Luka nikada nije savladao, ali on nije savladao ni bicikli još uvek. Prosto nije taj tip deteta valjda (što je po meni strašno, ali šta ću), dok Marku trotinet (sa 2 točka), i bajs sa pomoćnim idu odlično.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trotinet
19.11.2014 9:17:12   
Trcosava
Evo mog deteta na trotinetu
user posted image

Naravno da je u početku bilo katastrofa, ali sad piči jedva je stižemo. Točkovi su tanki.Bicikla je i dalje na dva točka, ali to je moja greška što prvo nije bila na balansu, pa odmah na bicikli

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trotinet
19.11.2014 9:21:24   
Lu
R. je to vozio sa 4 i biciklo je tad nekako naučio (bez pomoćnih).
Sad vozi role, e to je bio izazov za nas oboje, ubio mi je gležnjeve na nogamauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trotinet
19.11.2014 9:50:12   
Buba Mira
Potpuno te razumem što se plašiš padova. Ali eto, da te ohrabrim, moje dete je više puta palo šetajući, nego vozeći biciklo ili trotka. Juče je baš ljosnula, zapela u šetnji, malo plakala pa rekla da je ljuta na "polomljeni put" za koji je zapela user posted image .

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trotinet
19.11.2014 10:49:02   
Trcosava
Khm moram da se spravim, mislila sam da vozi biciklu sa pomoćnim user posted image , na planiram da je stavljam na monocikl user posted image

Ana je smotana kao sajla, ja se plašim svih padova. Ali kako reče Buba, više je pala dok je hodala nego sa bajsa ili trotineta

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trotinet
19.11.2014 10:56:06   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Khm moram da se spravim, mislila sam da vozi biciklu sa pomoćnim user posted image , na planiram da je stavljam na monocikl user posted image




user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trotinet
19.11.2014 11:40:12   
Modessty
Danilo ima trotinet i vozio se par puta. Još uvek ga nije pokapirao. Možda će biti bolje na proleće user posted image Inače ima po jedan točak napred i pozadi. MOžda zato ne ume da ga skapira
Biciklu vozi sa pomoćnim točkovima

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trotinet
19.11.2014 13:15:58   
snezap
moj Filip nema, ali nije mnogo ni zainteresovan za njega. ima njegov drugar, ali uopste nije zainteresovan da ga vozi

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here